Mantık evliliği mi aşk mı?

Aşırı saçma, bir anne nasıl böyle bir istekte bulunabilir ya. Adam büyük ihtimalle sapık, hadi evlendin diyelim kızını nasıl aynı evde tutacaksın o adamla?
Kızını yurtdışına çıkaramaz zaten. Kızının babasıyla evlenmemiş olsa da adam mahkemeye gidip, dava açmış; kişisel ilişki tesisi kurulmuş.

Elin İngilizi de 3 sene evli kalıp hayatını kurtarsın diye evlenmek istemiyordur bi kere bile görmediği bir Türk kadını ile. Ya ne falsosu var kimbilir, hırlı mı hırsız mı sapık mı, kimseye kabullendiremediği tuhaf fantazileri mi var artık, ya da hastalığı mı var, bi de kızınızı götüreceksiniz ne idüğü belirsiz adamın yanına, annenizin gözünü euro bürümüş heralde kafa durmuş bi.

Bu konu bana seks işçilerinin mantık birlikteliği yaptığını düşündürttü.. mantık evliliği dediğimiz şey sadece maddiyata dayanan bir şey değil olmamalı. Öyle mi?

Merhaba arkadaşlar İngiliz bir adam benimle evlenmek istediğini söylemiş annemin arkadaşına ben henüz 25 yaşındayım 3 yaşında kızım var. Adam ise 45 yaşında annem yurt dışına atarsınız kendinizi iki sene dişini sık aklını kullan sonra boşanırsın çocuğun geleceği için Türkiye nin sonu iyi değil diyor. Ama bende bu şekilde fedakarlık yapmak istemediğimi kendimden 20 yaş adamla yapamayacağımı söyledim ama kızıyor içten içe biliyorum benim yaptığım hatayı yapma çocuğunu düşün diyor ama bende mutsuz olacağımı söylüyorum henüz genç bir kadınım ve sevdiğim sevebileceğim yaşıma uygun insanlar varken neden 45 yaşında ki adamla mantık evliliği yapıp aynı yatağı paylaşayım midem almıyor almaz da içim sıkılıyor sizce mantıklı mı yoksa sadece ben mi böyle düşünüyorum?
Ilkini sevdiniz de ne oldu?

Annenizin soyledigi mantik olarak dogru. Istemiyorsaniz gayet haklisiniz. Bu yurtdisina kapagi atmak icin bir secenek. Siz istemiyorsaniz kimse sizi zorlayamaz. Ancak adam neden tanimadan etmeden sizinle evlenmek istiyor o da zaten dikkat cekici.

Elin İngilizi de 3 sene evli kalıp hayatını kurtarsın diye evlenmek istemiyordur bi kere bile görmediği bir Türk kadını ile. Ya ne falsosu var kimbilir, hırlı mı hırsız mı sapık mı, kimseye kabullendiremediği tuhaf fantazileri mi var artık, ya da hastalığı mı var, bi de kızınızı götüreceksiniz ne idüğü belirsiz adamın yanına, annenizin gözünü euro bürümüş heralde kafa durmuş bi.
Katılıyorum. 3 yaşında çocuk var ortada. Pedofili pazarı için kız erkek fark etmez. Bol bol fotoğraflarını videolarını çeker, gezdiricem der sağa sola götürür köşeyi döner. İngiliz bizi nerden duymuş etmiş demiyor da hayatın kurtulur diyor. İngiltere'de mantık evliliği yapacak kadın hiç yokmuş kalmamış ellerinde o yüzden bir de Türk şubesine bakıyorlar. Yaşın uygun olur, zaten sevgilindir adamın huyunu suyunu biliyorsundur evlensem mi diye sorarsın ama bu nedir yahu?
Ayrıca İngiliz diye heyecan yapılmış ama kökeni kim bilir hangi milettendir, bir şey yazsam ırkçı derler yazmayayım en iyisi.

Merhaba arkadaşlar İngiliz bir adam benimle evlenmek istediğini söylemiş annemin arkadaşına ben henüz 25 yaşındayım 3 yaşında kızım var. Adam ise 45 yaşında annem yurt dışına atarsınız kendinizi iki sene dişini sık aklını kullan sonra boşanırsın çocuğun geleceği için Türkiye nin sonu iyi değil diyor. Ama bende bu şekilde fedakarlık yapmak istemediğimi kendimden 20 yaş adamla yapamayacağımı söyledim ama kızıyor içten içe biliyorum benim yaptığım hatayı yapma çocuğunu düşün diyor ama bende mutsuz olacağımı söylüyorum henüz genç bir kadınım ve sevdiğim sevebileceğim yaşıma uygun insanlar varken neden 45 yaşında ki adamla mantık evliliği yapıp aynı yatağı paylaşayım midem almıyor almaz da içim sıkılıyor sizce mantıklı mı yoksa sadece ben mi böyle düşünüyorum?
Anneniz manyak mı? Sevmeden aynı yatağa nasıl gireceksiniz çok pardon. Bosanırsın yahu. Allah akıl fikir versin.

Bu konuda hem aşk yok hem mantık. Adam sizden çokça büyük ve yurtdışında. Doğru düzgün tanıma şansınız yok, orda başınıza ne gelecek bilemezsiniz. Düşünmeniz gereken bir de çocuğunuz var. Annenizin vereceği en doğru karar sizi gözünün önünden ayırmamak. Daha çok gençsiniz evlenmek isterseniz çok daha mantıklı kısmetler çıkar karşınıza ve ayrıca duygusuz olmaz bu işler. Benim kanaatim bu yönde.

Adamı tanırsın düzgün biridir. Yavruna baba olur . Maddi durumu iyi olur
Pek ısınmazsın mantık evliliği yapayım dersin.
Hiç tanımadığın biride sadece İngiliz diye evlenemezsin . Bu düpedüz aptallık.
Adam ya organ mafyası ise ya kadın ticareti yapıyor ise ya çocuğunu satarsa

yillarca evli kalman gerekli orada kalabilmem icin . Bir iki sene evli kalip, sonra hop yurt disinda yasamak olmuyor öyle..

çok şükür bu iş olmadı annem benim için değil hayatınız kurtulur diye söyledim senin kararın tabiki dedi kurtuldum adam da küçük bulmuş beni zaten :)

çok şükür bu iş olmadı annem benim için değil hayatınız kurtulur diye söyledim senin kararın tabiki dedi kurtuldum adam da küçük bulmuş beni zaten :)
Küçük mü bulmuş? Yani öyle bi yerde gördü beğendi olayı da yok. Amca kendine Türkiye'den bi şey bilmeyen, sesi çıkmayacak bi kadın arıyor anlaşılan, kim olduğunun çok önemi yok. Böyle olduğu yerde bulamayıp burda olta atanlar pek tekin tipler olmuyor.

Annemin arkadaşı sayesinde bulmuş türk kızıyla evlenmek istediğini söylemiş oda beni önermiş bana sorulmadan çok saçma. Annem aslında dünyanın en tatlı en iyi annelerinden biridir benim için herşeyi yapmıştır ve yapar da fakat işte bu konuda biraz çatışıyoruz o diyor ki hayatınızı kurtar genç seni mutlu etmez diyor kendince haklı elbet. Ama ben bu duruma karşıyım ne kadar kendince haklı olsa bile
Anneniz cidden çok saçmalıyor,kesin bir dille reddedin; mevzuyu asla tekrar açamasın.Sizi manipüle edip duracak belli ki.
Gerçi yeni okudum,çözmüşsünüz galiba

45 yaşındaki İngiliz adam gelip buralardan görücü usulü eş arıyorsa ağır bir defosu vardır. Sapık mı manyak mı vatandaşı olmadığınız bir ülkede pasaportunuzu alıp sizi eve mi kilitlese ne yapacaksınız. O kadar çok belgesel var mi bu zengin ülkelerdeki pis heriflerin sırf arkasız olsun canımın istediği eziyeti yapayım diye üçüncü dünya ülkelerinden kendilerine eş almalarıyla ilgili. Sakın ha

X