Makyaj Ürünleri Makyaj Ürünlerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
chocolatestar çokkk güzeller canım :asigim: iyiki ekledin ya gece gece yine geldi bana manyaklık delikafadulden çok şey alasım var ama kendimi tutmak istiyorumm hihoyyyt iyi günlerde kullan canım benim Şeniz

ya isin kotusu son gunlerde ben guerlain, lancome, chanel, estee vs cok dadandim. hep oralardan alisveris yapayim istiyorum, ne olacak halim... okul bitince benim butun maas buralara yatacak galiba =) sephora'yla sevil'in indirim yapmasi kotu oldu =)))

kizlar alemsiniz ya:):)bosuna paranizi harcamayin zamaninda aldim aldim birikti kullanamadan cope gitti. buda bir bagimlilik :):):)

canım çok güzeller özellikle farlarına bayıldım :asigim: Bir de inglot ojelerden memnun musun canım?

kizlar alemsiniz ya:):)bosuna paranizi harcamayin zamaninda aldim aldim birikti kullanamadan cope gitti. buda bir bagimlilik :):):)

herkesin zevki farklıdır, şahsen ben aldığım herşeyi seviyorum hiçbirini de parayı atmak olarak görmüyorum, genciz güzeliz, makyajın en yakışcağı yaştayız, şahsen 40yaşına falan geldiğimde hiç sanmıyorum böyle şeylerden zevk alacağımı, o yüzden şuan tadını çıkarıyorum :lepi: bağımlılık da kozmetik bağımlılığı olsun yani, bir zararı yok şahsen bana hihoyyyt

pilarcım sen o m.a.c kızının ürünlerini bir koy yine istersen de bağımlılık görsünler -tatlicadiarzu- kaydirigubbakcemile3

ayyy farları görünce içim açıldıı ne güzel renkleri var :asigim: hepsini iyigünlerde kullan chocolatestar a.s.

canım çok güzeller özellikle farlarına bayıldım :asigim: Bir de inglot ojelerden memnun musun canım?

cok memnunum canim renkleri cok guzel ve canli. flormar'dan daha cok dayaniyor soyulmama konusunda dogal olarak, ama oyle gunlerce kazinmadan durmasini beklemeyin ne yazik ki. ben indirim oldugunda aldim hepsini, hep de normalde bulamadigim renkler aldim.

Kızlar ya bayıldım urunlerınıze bnde en kısa zmnda su malı durumumu azcık duzeltyım hıc denemdgm M.A.C ve body shop urunlerınden denıcem ztn sızde memnunsunz baya bnde cok mrk edıorm p

Kızlar ya bayıldım urunlerınıze bnde en kısa zmnda su malı durumumu azcık duzeltyım hıc denemdgm M.A.C ve body shop urunlerınden denıcem ztn sızde memnunsunz baya bnde cok mrk edıorm p

alınca fotolarını bekleriz tatlım haberin olsun Şeniz

haklisin canim sende haklisin:):)ben sadece tecrubemi paylasmak icin yazdim. tabi ki isteyen istedigini alsin kimseyi zorlamiyorum:):)...evet hersey genc iken zevkli oluyor doyasiya yasayin gencliginizi.a.s.

chocolatestar - ayy ben yeni gördüm hepsini güle güle kullan tatlım

buarada pilara öldüm gülmketen bana bi manyaklık geldi demiş ya canım ya ne sevmli bu kız kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3. ya hakkaten ne olcak bizim bu halimiz valla maaşların nereye gitceği belli. buarada pilarcım ben yüzümü jelle yıkadıktan snra sıkıyorum thermal suyumu ayy cildim daha güzel olyyosanki. besleme gibi sanki

kıslar ürünleriniz süperrr ii günlerde kullanın cikolata guerlain glosslarına bayışdım bende her gittiğimde bakıorm onlara kendimi tutup geri geliorm

kızlar çoşturmuşunuz gene chocolaster canım çok güsel ürünlerin var rengarenk makyaj malzemelerin bayıldım yaa.güle güle kullanhayatım

burdaki makyaj malzemisin toplasan bir kozmetik tukkanı acılır :jeyyar:

rimel fırçasının olduğu şişede kirpik bakım yağı var çok güzel oluyor kaydirigubbakcemile2

ben bu bölümü çok seviyorum yafs kaydirigubbakcemile3 almagestercim bu bodyshop'un tea oil yağından ve maskesinden memnunmusun.ciltteki lekeleri açma özelliği varmış.Gerçekten doğrumu ? Bilgi verirsen sevinirim :1hug:

bunlarda fondöten pudra ve kapatıcılarım. kutuda olan bodyshop un diğer bi fondöteni pompası tıkanmıştı kurcalarken bozdum buna koydum.

Eudorabeta tatlım ben çok memnumum hele çay ağacı yağını ikinci alışım. bide maksesinide haftada iki üç defa yapınca sanki t bölgem daha duru oluyor. bide maşallah ömürlük yani bir yıl bitmez o :lepi:

ben bayılıyorum pudra ponponlarına yaa :asigim: sırf o yüzden pudra alcam o olcak valla delikafadulden

ben bayılıyorum pudra ponponlarına yaa :asigim: sırf o yüzden pudra alcam o olcak valla delikafadulden

delikafaduldendelikafadulden çok tatlılar dimi. bende anna sui nin pudralarına bayılıyorum mor falan ponponları ayy çok tatlı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…