Makyaj Ürünleri Makyaj Ürünlerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Eudorabeta tatlım ben çok memnumum hele çay ağacı yağını ikinci alışım. bide maksesinide haftada iki üç defa yapınca sanki t bölgem daha duru oluyor. bide maşallah ömürlük yani bir yıl bitmez o :lepi:

hımm bir kişinin onay vermesi bile yeterli benim içim çok saol canım :jeyyar: bende alayım bakayım benimde cildim karma..Teşekkür ederimm tekrar almagester a.s.

herkesin zevki farklıdır, şahsen ben aldığım herşeyi seviyorum hiçbirini de parayı atmak olarak görmüyorum, genciz güzeliz, makyajın en yakışcağı yaştayız, şahsen 40yaşına falan geldiğimde hiç sanmıyorum böyle şeylerden zevk alacağımı, o yüzden şuan tadını çıkarıyorum :lepi: bağımlılık da kozmetik bağımlılığı olsun yani, bir zararı yok şahsen bana hihoyyyt

Pilarcığım aşkolsun 40 ına da gelsen bu sevdadan vazgeçilmeyebiliniyor. Ben de ün,versite yıllarından beri cilt bakımımı düzenli yapan biriyim ve bunun mükafatını çok güzel görüyorum. İnsanlar beni 10 yaş daha genç zannediyorlar. O nedenle durmak yok yola devam diyoruz hihoyyyt

Pilarcığım aşkolsun 40 ına da gelsen bu sevdadan vazgeçilmeyebiliniyor. Ben de ün,versite yıllarından beri cilt bakımımı düzenli yapan biriyim ve bunun mükafatını çok güzel görüyorum. İnsanlar beni 10 yaş daha genç zannediyorlar. O nedenle durmak yok yola devam diyoruz hihoyyyt

aa canım ne kullanıyordun üni.deyken bizde kullanalım hihoyyyt delikafadulden kötü birşey anlamında söylemedim zaten tatlım, sadece kendi adıma sanmıyorum çocuğum olduktan sonra bunlarla ilgileceğimi, 2 3 tane şeyim olur yetinirim gibime geliyor, herşey bebişime artık delikafadulden

Eudorabeta rica ederim tatlım ama bakımlarını düzenli yapınca cidden farkediyo. bide maskeyi yapınca cildin resmen hava alıyo sanki. ben cilt bakımından sonra bide thermal su sıkıyorum ohh mis gibi.:asigim:

Ben o yıllarda max factor kullanıyordum. Sonra innova, ROC, Helena Rubinstein, Elizabeth Arden, Lancome,Estee Lauder.şimdide Orlane kullanmaya başladım. Yıllar geçtikçe cildin ihtiyacına ve ekonomik durumuna göre değişiyor tercihleri insanın. Ben senin de ilerki yaşlarda bu sevdadan vazgeçebileceğini hiç sanmıyorum valla Şeniz

Eudorabeta rica ederim tatlım ama bakımlarını düzenli yapınca cidden farkediyo. bide maskeyi yapınca cildin resmen hava alıyo sanki. ben cilt bakımından sonra bide thermal su sıkıyorum ohh mis gibi.:asigim:

termall su mu senağlama ben termal sudan bir arkdaşımın tavsiyesi ile aldım ama malesef 2.kullanışım bir daha olmadı.Beğenmediğimden değil asla.Benim 4 yaşındaki canafar yiğenim onu parfüm diye odaya sıkarken yakaladım.Hemde ben evde yokken hepsini bitirene kadar sıkmış senağlama naptın lem sen dedim :mymeka: amann zaten pafümm gibi değill napcan halaa ben sana alırım yenisini diyince içim eridi kızamadım :roflol: eşşek sıpası ben bu yeğenlerden çok çektim yaa ne parfümlerim kaldı ne rujlarım nede kremlerim..kız olsalar yandım erkekler bunları yapıyolar kaydirigubbakcemile3 bir dahada almadım termal su ama yakın bi zamanda alıcam inş..

Devam ediyorummhihoyyyt

Parfümlerim:asigim:

dsc04421un2.jpg

w640.png

parfümlerin kokularını bilmem amaa şişelerine bayıldımmmm :asigim:

papatya89 ben dkny(üstü metal altı kırmızı şişeli olan) çok seviyorum şekerimsi kokuları seversen çok güzel bir koku kalıcıda.En baştaki lolita lempicka oda şekerimsi çok tatlı bir kokusu var kullanan biri olarak tavsiye ederim bende :KK66:
Jigsaw'cım o dkny diğer kokusundan memnunmusun ?

papatya89 ben dkny(üstü metal altı kırmızı şişeli olan) çok seviyorum şekerimsi kokuları seversen çok güzel bir koku kalıcıda.En baştaki lolita lempicka oda şekerimsi çok tatlı bir kokusu var kullanan biri olarak tavsiye ederim bende :KK66:
Jigsaw'cım o dkny diğer kokusundan memnunmusun ?

evt cnmm severimm agır olmadıkcaa Şeniz
dkny be delicioussssss bayılmıstım testerı vardı bende elma kokusuu :asigim:

kizlar bu kadar kimyasali kullaninca yuz yorulmuyormu?

eskiden kadinlar yuz bakimi olarak neler yapiyordular cok merak ediyorum.

parfümlerin kokularını bilmem amaa şişelerine bayıldımmmm :asigim:

çok teşekkür ederim canımm :1hug: kokuları da çok güzel gerçekten çok severek kullanıyorum hepsini :lepi: dkny lardan çok memnunum be delicious çok ferah red delicious ona göre daha kadınsı mı desem artık nasıl anlatayım bilmiyorum kaydirigubbakcemile2

jigsaw ve choclatestar ürünleriniz çok hoş güle güle güzelleşin hep mutlu olun
jgsaw fondoten vede rimeli sadece 1tane almak bencede çok mantıklı bittikçe almak daha iyi hijyenik olarak
chocalatestar farlarına bayıldımm

jgsaw fondoten vede rimeli sadece 1tane almak bencede çok mantıklı bittikçe almak daha iyi hijyenik olarak

tesekkur ederim begendigine sevindim :asigim:

aa canım ne kullanıyordun üni.deyken bizde kullanalım hihoyyyt delikafadulden kötü birşey anlamında söylemedim zaten tatlım, sadece kendi adıma sanmıyorum çocuğum olduktan sonra bunlarla ilgileceğimi, 2 3 tane şeyim olur yetinirim gibime geliyor, herşey bebişime artık delikafadulden

canım piloşum kıyamam sana ben yaaaŞeniz kaydirigubbakcemile5

kızlar hangi göz kalemini önerirsiniz.kalıcı olmasını ve kolay sürülmesini istiyorum.

212 nasıl canım kalıcımı memnunmusun ?

212 çok güzel canım bir de sevgilimin doğum günü hediyesiydi o belki o yüzden de bana güzel geliyor olabilir :eek: ama memnun olan çok kişi de var yani hihoyyyt kalıcılığı da oldukça iyi şöyle diyeyim ben parfümü fazla sıkan biriyimdir ama bu kullan kullan bitmedi hala çok bereketliymiş hihoyyyt

çok teşekkürler canım sen de hep mutlu oll :1hug:

karışık çektim ama kusura bakmayın artıkın...
grnt004nh1.jpg
[/IMG]
grnt007kt0.jpg
[/IMG]
grnt008oi2.jpg
[/IMG]
grnt010aq3.jpg
[/IMG]
grnt011vv7.jpg
[/IMG]

X