HPV16 ve CİN1

Ne güzel bir düzen oturtmuşsunuz. Ben de suan tam olarak onu yapmaya çalışıyorum. Papiviri duydum fakat bu ilaçlar bittikten sonra deneyebilirim. Bence de lazer için beklemelisiniz. Amin inşallah atlatırız. Tabi haberleşebiliriz. Ben durumları guncelleyeceğim. Açıkcası smear testim temiz olmasına rağmen 8 ayda cin1 seviyesine geldi. Bu yüzden işimi şansa bırakmak istemiyorum açıkçası. Deflagyn ve ahcc çok önerildi. Kullananlardan çok çok iyi yorumlar var. Araştırdığımda da bilimsel makalelerde mevcut. Siz neden önermiyorsunuz? İstanbuldayım ben siz?
Merhaba geçmiş olsun öncelikle… Deflagyn ve ahcc yi benim doktorum da önermedi.. Co test verdim bekliyorum … Hpv 18-52 ve cin 1 dim geçen sene .. Şimdi durumum ne ortaya çıkacak 😣

Merhaba geçmiş olsun öncelikle… Deflagyn ve ahcc yi benim doktorum da önermedi.. Co test verdim bekliyorum … Hpv 18-52 ve cin 1 dim geçen sene .. Şimdi durumum ne ortaya çıkacak 😣

Merhaba, baya kişiye önerilmiş diye kullanıyorum bende. 4 ay sonra benimde kontrolüm var. İnsallah güzel sonuçlar alırsınız...

Cin1, lsil ile geldim

Yaş 30.
Doktor d vitamini verdi. 3 yil boyunca 6ayda bir, 3yildan sonra ise 3 yilda bir olmak uzere kontrole gidecegim

Kendi kendine iyilesecektir, cin2 ye dönme ihtimali düşük dedi.
Saglikli beslenme ve sigarayi birakmami, aşı olmami onerdi

X