Makyaj Ürünleri Makyaj Ürünlerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
sanırım gereksiz kullanıldığı için pilar arkadaşımız kaldırdı:)

ben kaldırmadım tabiki de kaldıramam da, editörlerin değil ancak adminlerin yapabilceği birşey zaten.
tşk butonu yerine repleri kullanın şimdilik yerimseniben

Kızlar çok tatlısınız cesaret verdiniz ben de koyuyorum :1hug:

Saç ürünlerim

Vücüt ürünlerim

Yüz ürünlerim

Devam ediyorummhihoyyyt

Parfümlerim:asigim:

Ojelerim ve asetonum -tatlicadiarzu-

Dudak ürünlerim

Cilt ürünlerim

Göz makyajı ürünlerim

Makyaj çantam:lepi:

ailemin yanında da 1-2 şeyim var unutmazsam koyarım onları da a.s.

canım çok değil belki ama gayet kaliteli ürünlerin, çok beğendim ben hepsinii. :asigim:
birsürü ortak ürünümüz var, bodyshopcıyız ikimizde sanırım. Şeniz
canım la roche saç ürünü ne acaba, ne için ve memnun musun Şeniz
ayrıca bodyshop ın makyaj çantasına da bayıldımmmm :asigim:

teşekkürler pilarcım :1hug: az ve öz gerçekten :lepi: canım şampuan değiştirmekten bir ara bir kepek problemi yaşamıştım da la roche un anti-dandruff şampuanı bu çok güzeldi 1 kere yıkadım ve yetti yani :lepi:

jigsaw ürünlerin çok kaliteli ve öz .zaten çok olunca ne oluyo bayatlıyo bi süre sonra heleki rujlar :1no2: hepsini iyi günlerde kullan tatlım.la roche u bende merak etmiştim pilar sormuş iyi oldu. bu arada bende ahşap tara kullanıyorum çok faydalıymış ben safranbolu gezisinde almıştım sonra gördüm bi çok yerde hihoyyyt

bende de var ahşap tarak ya 2 adet, saçımı elektriklendiriyor ama CADIARZU

jigsawcım vucut ürünlerindeki pembeli ürün ne canımm, çok tatlı görünüyor cokacimcoook

valla canim en iyisini yapmisin az ve öz, bende hep ucuz diye aldim durdum ama yine hep ayni seyler kullaniliyor, digerleri kaliyor atiliyor bayatliyor herneyse, bundan sonra ihtiyacim oldugunca alacagim vede daha cok kaliteye bakacagim

Teşekkür ederim kızlar çok tatlısınız :1hug: pilarcım o yaseminli vücüt losyonu :asigim: the healing garden diye bir markanın Macaristan'dan almıştım o kadar tatlı şeyleri var ki gerçekten yeşil çaylı duş jeli de çok güzeldi mesela ama ne yazık ki başka ülkede ya da free shop larda görmedim hiç :1no2: buarada kızlar gerçekten ben bayılıyorum sizin aldığınız şeylere ama bir tavsiyede bulunayım toz ürünler değil de mesela rimel fondöten ruj gibi sıvı ürünleri çok uzun süre kullanmamaya çalışın yani mikroplar birikiyor içinde bir süre sonra ister istemez :1no2: gözümüze yüzümüze sürüyoruz yani tatsız bir olay yaşamayalım Şeniz biraz da o sebeple 1 tanecik rimelim ve fondötenim var zaten sırnaşık şey

Son düzenleme:
jigsaw canım teşekkür ederim Şeniz bende yazın gidip burda olmayan markalarla doldurcam bavulumu :roflol: ayrıca çok katılıyorum, sıvı ürünlerin kullanma sürelerine çok dikkat etmek lazım, ayrıca ürünlere el değdirmemek de lazım. ürünleri ellediğinizde bakteri üreme riskini çok arttırıyorsunuz, ya da güneşte veya kapları ağzı açık halde bıraktığınızda. herşeyi fırçayla uygulayıp, fırçayı düzenli olarak temizlemek en güzeli. hihoyyyt

jigsaw ve pilar sizlere bi sorum olcak,bodyshop'un bal özlü şampuan ve kremini aldım,berbattı kızlar yaa bodyshop ürünlerinin hepsi çok güzel ve kaliteli şampuanın böle çıkması şok etti beni,birazcıkbile köpürmüyo şampuan,köpürmesi kalite göstergesi değil ama yıkanıp yıkanmadığını temizlenip temizlenmediğini bile anlayamıodum,üstelik saçımda yapış yapış bi tabaka bırakıyodu bugün gittim başka şampuan aldım sizlerde aynı sorunları yaşadınızmı bodyshop şampuanlarında

haklısın jigsaw tatlım. ya bi ara kendimi kaybediyodum şu bloglardaki kızlara bakıp. allahım sonra düşündüm zaten onlar hep bunla uğraşıyolar ve çoğuna elim gitmiyoki dersti bilmem neydi. bisüre sonra bakıp aman bu da okadar para verdim dayanmadı diyip çöpe atıyoruz. evet evet kesinlikle bundan sonra öle yapcam. rimel konusunda bende alerji oldu ve sonra atmak zorunda kalmıştım çoğunu. bende rimeli ve fondöteni az alıyorum zaten uzun süre kullanıyorum. :içelim: bodyshoptan aldığım iki fondötenden birinin pompasında birikme yapıyodu çünkü az kullanıyodum sontra zaten oynarken bozdum ve kutuya koymak zorunda kaldım. şimdi ona parmak dokundursam bakteri ürer mecburen spatula ila al falan filan. ne güzel birbirimiz bu konuda da uyarmamız. sağol canım:1hug:

kızlar bide sölemeden edemicem ben şu she den minik glosslar aldım ya ayy çok tatlılar ya. :asigim:

prenses006 canım ben sadece 1-2 kere ballı saç kemini kullanmıştım ablamda kaldığım zaman çok beğenmiştim zaten kokusu yeter :asigim: ama senin sorununu anladım canım ben bir arkadaşımın da başına gelmişti 1 avuç şampuan bile köpürmüyordu ve saçında (özellikle diplerinde) yapış yapış yağlı bir görünüm vardı doktor eczanede satılan bir şampuan yazmıştı ona öyle geçmişti sen de eczaneye bir danış istersen canım a.s.

ben ballı şampuanını, amlika saç kremini ve saç maskesini kullandım. şampuanı bitirdim, saçlarımı yumuşacık yapıyordu, kokusu da çok güzeldi memnundum. şimdi john frieda kullanıyorum, bodyshopdan daha iyi bence şampuanları. ama bodyshop kötüydü diyemem, o da güzeldi bence, köpürme konusunu hiç hatırlamıyorum ama köpürmeseydi hatırlardım sanırım ya :sm_confused: ama şöyle birşey var ki böyle ürünler saçtan saça çok değişebiliyor canım, birine iyi gelen birine kötü gelebiliyor. benneyaptımki

hiçç köpürmüyodu kızlar yaa,içim rahat etmiodu sanki temizlenmemiş gibi geliyodu şampuan zaten krem kıvamında bişi,avucuna alıyosun saça sürdüğün anda gidiyo köpürme falan hiçbişi yoktu,bugün schauma aldım tavsiye üzerine,yıkadım saçımı şimdilik güzel görünüyo bilmiyorum

merhaba kizlar

ya bir sorum var size bunlarin hepsini kullanabiliyormusunuz:):)bende decok makyaj malzemesi var ama cogunu kullanamadan atiyorum cunku son kullanma tairhleri var. cok alirdim eskiden baktim ben kullanamadan tarihi geciyor atiyorum kendimi frenlemeye basliyorum. mesela rujlarin tarihlerine cok dikkat etmek lazim.

sizler nasil kullaniyorsunuz bu kadar malzemeyi????

iste tum sahip olduklarim =)

eskiden kullandigim, hala duran, bana hediye gelen vs tum ivir zivirlar.

dudak bakim urunlerim ve eskiden kullandigim rujlar. (bir sene oncesine kadar makyaj yapmiyordum da pek)

kisisel cilt urunlerim, vucut jellerim, sac sekillendiricim. cok fazla cilt urunu kullanmiyorum, kullanmam lazim aslinda yavas yavas

parfumlerim, fazla degisik parfum kullanamiyorum.

goz urunlerim

dudak urunlerim

alliklarim

ojelerim

son aldigim cicilerim

bu kadar =) sizin kadar cok degil ama yavas yavas artiyorlar bakalim =)

chocolatestar çokkk güzeller canım :asigim: iyiki ekledin ya gece gece yine geldi bana manyaklık delikafadulden çok şey alasım var ama kendimi tutmak istiyorumm hihoyyyt iyi günlerde kullan canım benim Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…