Lütfen yargılamadan iyi bir şekilde okuyunuz

Çok bir şey anlamasamda bu kadar uzun yazacak ne vardı ayrıca
Bitmiş gitmiş,birbirinize uyumlu değilmişsiniz,yıllarınızı vermiş gibi dram yapmanıza gerek yok.Nişan süreci çiftler birbirini tanısın diye var zaten,tanımışsınız olmamış bu kadar.

Umursamazlikları mesela hic aramiyor sormuyor aile atasinda olaylar oluypr duymadin mi diyorum dydum diyor ama umursamiyor
Hep mi böyleydi ?
Yani sonradan mı çekti kendini ?
Yalvardı falan demişsin
İlgilenmiyorsa neden yalvardı?
Demek ki aramış sormuş başlarda

Allah aşkına ne yazdınız

Hep mi böyleydi ?
Yani sonradan mı çekti kendini ?
Yalvardı falan demişsin
İlgilenmiyorsa neden yalvardı?
Demek ki aramış sormuş başlarda
Hep böyleydu yok hiç aramadı sormadi uzun yoldn geldim naptin demedi b kavga edince konusuyordu sonra gene eski haline gelip sus pus pluyordu çok umursamazdı anlatabilirim yani bunlari

Türkçe öğretmenine selamlar saygılar
Öğretmenin vallahi kabahati yok, biz çok çabalıyoruz onlar da çok inat ediyor. Sonra da böyle oluyor.
Yukarılarda kisaca özet gectim tek istedigim mutlu yuca umursanmakdi çok mu sey istemişim acaba da insanlar bana kotu davranıyorlar anlamıyorum
Olması gerekeni istemişsin, o yüzden de iyi ki ayrılmışsınız.

Hangi insanlar sana kötü davranıyor. Ailen değildir her halde. Takma kimseyi. Sen doğru olanı yapmışsın

Hayır doundu ileriye goturmek sistedi ben izin vermedim
Tamam bir şey yok bunda. Bence sorununuz tamamen psikolojik sizin. bir de yaşadığınız ortam da çok kötü. Aileniz ve çevrenizde anlayışlı insan yok. Yalnız kalmışsınız ve bu da sizi bunalıma sürüklemiş. Profesyonel destek almanız şart

Çok iyi biliyorum hocam öğretmenim bende ironi yapmak istedim. Almak istemeyene öğretmeni de hiç kimse de yardım edemez..

Çok istedim okumayı ama hiç bir şey anlayamadığım için hepsi karmakarışık oldu

Tek istediğom aranmak sorulmak umursanmakdi yani bir hic gobi hissettirilmek değildi

Adamla ilgili tek bir satırınızda güzel bir kelime yok. Anlattığınıza göre çok umursamaz, size değer vermeyen ya da size öyle hissettiren, sizin anlattıklarınıza göre sapık ruhlu çünkü istemediğiniz halde aynı şeyleri yapıyor. Çok mu şey istedim diyorsunuz. Çok şey istemek değil mesele, yanlış adamdan yanlış şeyler beklemişsiniz. Bu adam size istediklerinizi verebilecek biri değil demek ki. Adamı gerçekten seviyor olsaydınız onunla ilgili 1 2 kelime de olsa güzel cümleler kurardınız. Bence ailenizle mutlu değilsiniz ve kim olursa olsun fark etmeksizin evlenmek istiyor bu sebeple karşınıza çıkan ilk adamla evlenene kadar koşulları zorlamak istiyorsunuz. Ama yapmayın. Evleneceğim diye hayatı kendinize zehir etme, daha büyük sorunlarla baş başa kalma ihtimaliniz var. Çok küçüksünüz. Hem de çok. Yaşadıklarınızı ölçüp biçip sağlıklı sonuçlara varamayacak gerçekleri göremeyecek kadar küçük. Yağmurdan kaçarken doluya yakalanmayın. Evlenince hayat toz pembe olmuyor. Sorumluluklar kat ve kat artıyor. O yüzden bu yükü sizinle omuzlayacak sizi anlayan, olgun ve karakterli bir adama ihtiyacınız var.

Birbirinize uyumsuzmuşsunuz, "Değişir" ümidi bağlamışsınız ki değişmezmiş onu da görmüşsünüz.
Zaten cılkı çıkmış, kestirip atılmış, hala niye sorgulayıp deşiyorsunuz ki?
"Tek istediğim şuydu buydu, çok mu istedim, o kadarcık da mı isteyemem, suç mu, sadece aranmak sadece umursanmak?" diyorsunuz da isteseniz ne istemeseniz ne ayrılmışsınız işte. Ortada neredeyse ilişki namına, iletişim, anlaşma namına hiçbir şey yok ama bir sorgulamalar bir sorgulamalar.

Ayrıca ana dilinizin nasıl yazıldığına da çalışın lütfen, bu kadar da olmaz. İmla noktalama hak getire.

Bende mutlu olmak umursanmak istemiştim ya
Tabi ki en doğal hakkınız fakat yanlış kişilerden medet ummakla hata ediyorsunuz.. Bir kere denginiz olan biriyle birlikte olmanız lazım.. 10 yaş benim için gerçekten çok fazla yani düşünsenize bu adamın yaşadığı hayatın 10 yılını siz daha yaşamadınız.. Siz tam deli dolu zamanlarınıza yani birşeylerin heyecanını yaşamaya başladığınız zaman bu adam o defteri kapatmalı tam 10 yıl olmuş olacak.. Nereye kadar sizi anlayabilir ya da size ayak uydurabilir..

Ben eşimle 7 yılı flört 3 yılı evli tam 10 yıldır birlikteyiz geçen oturup konuşuyorduk biz bile "vay be ne enerjimiz varmış bi orda bi burda hiç yorgunluk bilmiyormuşuz ve herşeye de heves ediyormuşuz" diyerek gülüştük.Bu arada üniversiteden arkadaşımdı eşim.. Daha 28 ve 29 yaşlarındayız insan bazı şeyleri yaşıyor sonra daha başka şeylere heves ediyor.. Her dönem farklı inanın.. Hele ki şu dönemde çok daha fazla fark ediyor bu yaşlar..

Bi yerde tanışıp aşık olsaydınız yine de yaş farkı çok ama belki yaşayıp bi düşünürdünüz.. Görücü usulü tanışmalarda tam denginiz yani her anlamda denginiz biri olmadan evet demeyin bence..

Çok güzel konuşmuşsunuz evet ayrildimArababozuldu hiç telaş etmedi ben Ben ayrıliyorum adam diyor ki yengemle annenin arası bozulacak dedi ev yaptırdım herkes derde düştü ben ödedim gitti dedudiğer yengesi ve bana getiren yengesinin eşi yani abisi götürme arada kalirsın demişler buda biliyomuş bu huyunu bana değişir diyebgetirmiş inişli çıkışlı bi yolda birlikte olmalıyız demişti hani inişli çıkışlı ama kendi yapamadı kavga ediyoruz küsüyorum ben ancak o zaman konuşyor sonra yine sus pus oluyor tek istediğim şeyumursanmak aramakdı yani sonra hiç konuşmuyor umursamıyor babama 1 sene durur giderim diyordu dışariya gideriz yok giderim diyordu cocuk olacak ne halin varsa gör diyecekti al başına bela

Verilmis sadakan varmis da kurtulmussun daha allahtan belanı mi ariyosun bacim?

Çok mu sey istemişim sizce
Mesele az ya da çok şey istemek değil ki. İstedikleriniz karşılamayan yani evlilik kriterinize uymayan bir adam var. Ve bu adam 30 yaşını geçkin yani siz istediniz diye değişmez.

21 yaşınızı elin koskoca adamını değiştirmeye uğraşacağınıza önünüze bakın diyoruz hepsi bu. Göğsümü gerdim fedakarlık yaptım falan gereksiz şeyler bu yaşta böyle bir ilişki için.

Verilmis sadakan varmis da kurtulmussun daha allahtan belanı mi ariyosun bacim?
Benim twk istediğim ilgi gormekdi yani
Yaşımdanbüyük fedakarlıklar yaptığımı mı söüyorsunhz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…