Lütfen yargılamadan iyi bir şekilde okuyunuz

Ayrilmissiniz zaten adam silip atmayip ne yapacaktı ki bide yani 10 yaş büyüğünüz adam nesini duzeltebileceginizi düşündünüz?!
Ama kimisi ugraşır benden adam olmaz koca olma, sevmeyi beceremiyorum dedi ayrılmadan bana zaten yani bu onarmayı değişmeyi değil suçum yokken silmeyi tercih etti

Verdiğiniz tepkilere bakilirsa çok şey istemişim gibi duruyor. Tek istedigim şey önemsenmek aranmak ve sorulmakdi yani tek istediğom buydu tipkı normal iliskilerde oldugu gibi.

Çok uzun, okunmuyor da kolay... ama manavdan meyve seçer gibi, sizi tanımayan, sizin de tanıyıp sevmediğiniz, üstelik azucuk da sapık eğilimli biriyle niye 7 ay içinde evlilik yoluna girdiniz?

Adamın 10 yaş fazlalığı da ayrı bir bonus gibi mi geldi?

Ayrıldıktan sonra sizi silmeyip ne yapacaktı?

Yukarılarda kisaca özet gectim tek istedigim mutlu yuca umursanmakdi çok mu sey istemişim acaba da insanlar bana kotu davranıyorlar anlamıyorum
Çok küçüksün. Karşındaki adam da 30unu geçmiş görmüş geçirmiş bazı şeyleri. O yaştaki adamı değiştirmeye çalışmaya neden uğraşasın. Karakteri oturmuştur sen istedin diye bir arar iki arar üçüncüde ben buyum der geçer kenara.

Ayrıca sen istemeden senden öyle bi reaksiyon almadan sana dokunmaya çalışması tacizden başka bir şey değil.

Ama kimisi ugraşır benden adam olmaz koca olma, sevmeyi beceremiyorum dedi ayrılmadan bana zaten yani bu onarmayı değişmeyi değil suçum yokken silmeyi tercih etti

Çok anlamak istemiyorsunuz ama tekrarlayayim. Siz yüzüğü verdiniz, ayrıldınız, bitti. Bu adam neden sizi silmesin? neden sizin icin değişmek istesin ki?! Bitmis gitmiş adam için.

Sizin için de olmasi gereken bu. 21 yaşındasınız ya daha gençliğinizin baharı falan da değil gençliğinizin başı. Niye birilerini düzeltici, eğitici olma misyonu yukleniyorsunuz ki. Hayat bu eziyeti yüklenmeden zaten zor. Bari bu yaşınızda yapmayın bunu kendinize.

Galiba çok fazla seyler istemişim öyle anlaşiliyor

Ben izin vermedim iste tepki gosterdim

Okumayalım diye mi yazdınız
Okumadım bir tane pragraf birşey olmaz mı, gözümü katledemezsiniz
Bir tane noktalama işareti bile yok, bunları nasıl yazıyorsunuz ya

A

Adam çok umursamaz benden önce ve benden sonra da öyle benimle alakası olmauan bir konu bu umursamazliğı tek bana yapilan bir mevzu de değil
Umursamaz derken nasıl umursamaz?
Sen adam sana biraz yakınlaşmak istemiş diye evden kovmuşsun
Ne yapacaktı yalvaracak mıydı?
Zaten daha önce yalvardı falan demişsin
Adam bir iki takılmış peşine sonra boşvermiş
Sen sürekli tersle kov
Sonra niye gitti
E niye gitti mi var
Davranışlarını düzelt valla
Bu devirde kimse kimsenin nazını çekmez

Nokta, virgül ve büyük harf kullanmıyor musunuz? Genelde okulda falan öğretiyorlar ya…

Yani ben kendi icin affedici davrandom her seye gogus gerdim cabaladım ugraştim didindim ama kendinin bi çırpıda silip atması beni çok incitti çok mu sey istedom acaba umursanmak aranmak sorulmak ostedim çok mu sey ostemiştim acaba sizce bu yuku yuklenip kolaylikla silinmek ne kadar acidir öyle degil .mi

Ben izin vermedim iste tepki gosterdim
Tamam işte bu adam sizi taciz etmiş. Siz hala beni arasaydı sorsaydı ilgilenseydi diyorsunuz. 21 yaşındasınız bulunmaz hint kumaşı mı bu adam? Kocalar kıran mı girdi de koştur koştur evlenme yoluna girdiniz? Daha neler çıkar önünüze ne bu melankoli?

Bırakın ve önünüze bakın artık.

Umursamazlikları mesela hic aramiyor sormuyor aile atasinda olaylar oluypr duymadin mi diyorum dydum diyor ama umursamiyor

Çok mu sey istemişim sizce

21 yaşında genç bir kadın önce, kendini yazı diliyle de ifade edebilse keşke, yazı dili göz kanatıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…