Lutfen yardim edin?

Ailenizden biri laf mi tasiyor
Bilemedim ki olabilir ama o gece yukarda sadece kaynimla ben vardik. Eltiyle nisanli asagida sizmisti. Kim laf tasiycak ki gorumceye? Bence bakismalarimizdan falan sezdi. Zaten gorumcemin kocasi okumus kaynimin telefonundan benle olan mesajlaeini. Adam bi de gay mis. erkeklerimi elimden almaya calisiyorr. İdare edemem ben tek bi erkekle idare edememm

Bi taş ev bulun aşk yuvanız olsun
görümcesiz hikaye eksiktir benim gözümde
Bacim neler oldu neler yorumlari oku birsuru gelisme var gorumcemin kocasi gay cikti kaynimdan alt dudus istedi cunku bizi ogrendi falan isler karsiti meger ben gorumcemin kocasina asikmisim

bebek yok mu bebek tum eksinli konularda dotumde pireler dans ediyor ya. Kayin kaymis eniste gay bi de bebek olaydi iyiydi
Ya bilmiyorum icime kurt dusurdunuz gobehim sismeye basladi su bir haftadir olabilir mi boyle bisey sabah adet olmam gerekiyodu gecikti bikac saat. Gecen haftadan beri goguslerim aciyo. Kucuk kucuk kanlar gelmeye basladi dort gundur. Sizce hamile miyim?

Tabiki onlar olmadan olmaz. Bekliyoruz. Birde isim versen karakterlere alican,iremsu vb tadından yenmez
Kizz icine mi dogdu nerden bildin kucuk gorumcemin adini. Fal bakiyo musun sen? Bu kadar tutturamazdin inanamiuorum yaa hislerin ne kadar kuvvetlii. Bana acil fal bakman lazim nolucak benim bu halim. Bu arada enistemin adi kamil. Buyuk gorumceminki yani kamilin karisinin adi mukaddes. Kaynim feyyaz berkcan. Nisanlim bartucan. Eltim nihal. Benimki de bihtersu

Hahahahha bilirim ben bilirim,secereni dökerim burda bir fal baksam, soyagacına kadar çıkarırım Bihtersu

Hahahahha bilirim ben bilirim,secereni dökerim burda bir fal baksam, soyagacına kadar çıkarırım Bihtersu
Ay lutfeeen bana bakar misin. Ozelden mesaja ttim sen bak burdan yaz cok merak ediyorum ilerleyen zamanlarda beni neler bekliyorr. Gay gorumcemin kocasiyla neler olucak .hamile miyim karnim sismeye basladi. Kaynimla o cadi evlencek mi. Nisanlim beni seviyo muu

Gay görümcenin kocası isyan edip boşanacak görümcenden 3 vakte kadar. Sevgilisi var takılıyor ama onu terk edip sana dönecek. Hamilesin hemde ikiz,hemde bir kız bir erkek. Kaynında gay aslında siz bilmiyosunuz hatta kendi bile bilmiyor,gece türkü bara gidip tey tey eğlenirken pala bıyıklı esmer ,karayağız bir adama vurulacak Nişanlın seni seviyor ama kayınvalidenin dıdısının dıdısı bir kız var,kayınvaliden o kızı istiyor gelin olarak,o kızla tanıştıracak yarın,evde yanlız bırakıp kapıyi üzerlerine kilitleyecek sonra sabahlar olmasınkiz hamile kalacak

Ay demee ben nisanlimi cok kiskaniyorum olmaz oyle bisey yapmaz o bunun olmamasi icin gitcem ben de orda olcam

Hamilesin kesin hemen kaynina haber gonder kaynananin bornozlardan alsin sana

"aşçı bahçivana, bahçivan şöföre, şöför uşağa sonra hepsi uşağa" Repligi geldi aklima nedense. Super konu olmus.

Bir de bdv konu sahiplerinin yaptigi yorum ah yasamayan ne anlar ben bilirim. Hemen konumu ve siteyi terk et :))

Hamilesin kesin hemen kaynina haber gonder kaynananin bornozlardan alsin sana
Bugun bi test aldim evet kizlar hamileyim. Dedigini de yaptim ama kaynim cocuk benden degil ben kendimden eminim bisey yapmadim zaten kiz degildin diyo şoktayim suan o benin ilkimdi nasil boyle birsey soyler bana hani beni seviyoduu kizlar icim yaniyoo

Sen en iyisi cocugu nisanlina kakala olmadi enisteye atarsin sucu

Bnce sizi yonetime bldirmek lazim . Ne kadar ayip bisey ya . Cok mu hosunuza gidiyor kendinizi kullanlacak 'mal' gbi gormeye , yeter ya ...

Mune abla knuya bakar misin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…