Lutfen yardim edin?

Peki siz olsaydiniz ne yapardiniz? Kanimdan alt dudus almis ya deliricem. Simdi ben ona nasil ayni gozle bakarim. Namusu kirlendi

simdi canim yanlis anlama ama sen sanki görümcenin kocasina bos degilsin.
oda kaynina yakinlik gösterince bosluga düsmüssün, önce bunun üstesinden gelmelisin
benzer bi olay bizim komsunun eltisinin basina gelmisdi ama kadin nasil agliyor nasil kötü icim yandi

simdi canim yanlis anlama ama sen sanki görümcenin kocasina bos degilsin.
oda kaynina yakinlik gösterince bosluga düsmüssün, önce bunun üstesinden gelmelisin
benzer bi olay bizim komsunun eltisinin basina gelmisdi ama kadin nasil agliyor nasil kötü icim yandi
O zaman halimden cok iyi anlarsin canim. Bu olanlar beni oyle etkiledi ki. Simdi daha iyi dusunebiliyorum. Aslinda nisanlimla kaynimin ilgisi hosuma gittigi icin seviyorum sanmisim. Oysa ben hep horumcemin kocasini sevmisim :KK43: cok uzgunum. Ama o nisanlimla kaynima ilgi duyuyo. İmkansiz ask benimkisi :KK43: cok kotuyum. Bi karar aldim. Nisanlimdan ayrilicam. Kaynimla muhabbeti kesicem. Eltimi de silicem cunku gorusmeye devam edersem o aileyle de gorusmek zorunsa kalicam. Askimi kalbime gomup yoluma devam edicem :KK43:

Görümcenin kocası ali yemi yazılıyormuş amann bende sana sanıyordum hayır olamaz olamaz. Senin gönlün kimde bence görümce kocasına ilgin var gibi denemekten birşey kaybetmezsin yardır gitsin :KK70:
Evet arkadaslar da oyle diyo. Ben de anladim sonunda. Ben ona asikmisim. Digerleri bosmus. Digerleri elde ettim zaten hevesim kacti. Genc guzel iyi bi isim var elimi sallasam ellisi. Ama gorumcemin kocasi beni sevmiyorr icim yaniyo kizlae. Karsiliksiz ask ne zormus :KK43:

Evet arkadaslar da oyle diyo. Ben de anladim sonunda. Ben ona asikmisim. Digerleri bosmus. Digerleri elde ettim zaten hevesim kacti. Genc guzel iyi bi isim var elimi sallasam ellisi. Ama gorumcemin kocasi beni sevmiyorr icim yaniyo kizlae. Karsiliksiz ask ne zormus :KK43:
Ah canım kıyamam sana bennn geçer ablası geçer zamana bırak. Hatta bir gün tenhada dudiş almayı dene bakalım ne yapacak ?

O zaman halimden cok iyi anlarsin canim. Bu olanlar beni oyle etkiledi ki. Simdi daha iyi dusunebiliyorum. Aslinda nisanlimla kaynimin ilgisi hosuma gittigi icin seviyorum sanmisim. Oysa ben hep horumcemin kocasini sevmisim :KK43: cok uzgunum. Ama o nisanlimla kaynima ilgi duyuyo. İmkansiz ask benimkisi :KK43: cok kotuyum. Bi karar aldim. Nisanlimdan ayrilicam. Kaynimla muhabbeti kesicem. Eltimi de silicem cunku gorusmeye devam edersem o aileyle de gorusmek zorunsa kalicam. Askimi kalbime gomup yoluma devam edicem :KK43:

canim bence bu isin icinde is var.
sanki görümcenin kocasi senin kayninla olan yakinligini sezmisde, seni kiskandirmaya calisiyor canim
bu kadar kolay pes etmemelisin, görümcenin kocasiyla güzel seviyeli bir iliski yasamak senin en dogal hakkin
yaslar kac?

Kizlar bir haftada hayatim degisti resmen. Ben nisanli bir kizim. Sevgilim cok iyidir ustume titrer. Ana tam bir ana kuzusu o ne derse yapar. Beni hic uzmez ama annesine duskunlugu beni korkutuyo. Kaynanami hic sevmem. Kocasini gencliginde cok boynuzlamis. Ama hala devam ediyo galiba. Gecen gun supriz yapip evine gidiyim dedim kapiyi bornozla acti. Arkadan da bi adam gecti ama kp ye benzemiyodu hic. Neyse ben rahatsiz etmiyim dedim dondum. Bunu aileme anlattim. Sonra kv kulagina gitmis. O gun bugundur beni istemez. Ailem de onlari istemiyor. Ama ben cok seviyorum nisanlimi. Kv Her gun arar gel hali yikiycaz gel borek acicaz. Kole gibi kullanmaya basladi. Ben de oyle gide gele kaynimla iyi anlasmaya basladim. Kaynim da benim en yakin arkadasimin nisanlisi taa ilkokuldan veri 15 senelik arkadasim yedigimiz ictigimiz ayri gitmez. Neyse biz nisanlim, kardesi, onun nisanlisi gecen hafta yazliga gittik. Cok guzel sohbet muhabbet ediyoruz. Derken benimki sizdi. Sonra kaynimin nisanlisi da sizdi. Gece 2 sulariydi. Oyle sarhos olmusuz ki kaynimla opusmeye basladik. Sonra yukari ciktik iliskiye girdik. Cok guzel bi geceydi. Sabaha kadar devam ettik. Sonra kafamiz yerine geldi. Ama bir daha yaptik. Biliyo musunuz hic pisman olmadik. O gece bana seni seviyorum dedi. Ama nihalden de ayrilamam dedi. Ondan ayrilirsam ölur dedi. Ben de dedim o ölmesin diye beni ölduruyosun. Olsun dedi biz hic kopmiycaz dedi. İkimiz de nisanliyiz ve o benim kaynim. Bundan sonra nasil bi yol izlemeyim. Nisanlimla evleniyin o da evlensin biz bulusmaya devam mi edelim. Nisanlimu cok seviyorum ama kaynimi da cok seviyorun ikisini de kaybetmek istemiyorum.Cok heycanli bence gizli sakli olmayinca zevki cikmiyo zaten. Sizce ne yapmaliyim?
Bi taş ev bulun aşk yuvanız olsun:confused:
görümcesiz hikaye eksiktir benim gözümde:cry:

:anneadayı:bebek yok mu bebek :KK66: tum eksinli konularda dotumde pireler dans ediyor ya. Kayin kaymis eniste gay bi de bebek olaydi iyiydi

canim bence bu isin icinde is var.
sanki görümcenin kocasi senin kayninla olan yakinligini sezmisde, seni kiskandirmaya calisiyor canim
bu kadar kolay pes etmemelisin, görümcenin kocasiyla güzel seviyeli bir iliski yasamak senin en dogal hakkin
yaslar kac?
Dogru diyosun. Ben 18 o 35 canim. Gorumcem 37. Nisanlim 26. Kaynim 29. Ben olgun erkeklerden hoslaniyorum .s.s.s sanirim gorumcemin kocasi da olgun erkeklerden hoslaniyo baksana karisi karta kacmis .s.s.s

X