Lutfen yardim edin?

kadinligindan utanmalisin bence, sen ne hakla evli kadinlarin kocalarini bastan cikariyorsun. sen kuyruk sallamasan bence oda sana böyle bi mesajlar yazmazdi.
sivesi var diye, insan degilmi o, cani isteyemezmi bi mesajlasmak

kadinligindan utanmalisin bence, sen ne hakla evli kadinlarin kocalarini bastan cikariyorsun. sen kuyruk sallamasan bence oda sana böyle bi mesajlar yazmazdi.
sivesi var diye, insan degilmi o, cani isteyemezmi bi mesajlasmak
Sohbet etmek hosuma gittigi icin cevap veriyodum. Ama ailesine cok uzuluyorum. Benle degil esinle sohbet et diyorum her seferinde. Ben oyle bi kiz degilkm

Sohbet etmek hosuma gittigi icin cevap veriyodum. Ama ailesine cok uzuluyorum. Benle degil esinle sohbet et diyorum her seferinde. Ben oyle bi kiz degilkm

bence görümceni uyarmalisin, cünkü senin basina gelse sende bilmek isterdin
güzel bir aksam yemegi hazirla, alimli kiyafetlerini giy ve acik acik konus görümcenle böyle böyle de
ama kocasiyla konusmaya devam etmelisin, belki niyeti gercekten kötü degildir

Kizlar yeni gelismeler var. Gorumcemin kocasinin bana mesaj atma sebebi belli oldu. Uzun zamandir yazip sohbet etmeye calisirdi. Neyse o konuya gelicem. Bu aksam gorumce ve kocasi kv lere gitmis. Yarin kv sehirdisinda olucak diye vedalasmaya. Gorumcemin kocasi kaynimin benle olan mesajlsrini okumus herseyi ogrenmis. Sonra onu bi koseye cekip demis ki. Benle bi gece one night stand yapmazsan okudumlarimi herkese anlatirim demis. Meger gorumcemin kocasinin tercihleri farkliymis. Demek bana da bu yuzden mesajlar atip duruyodu nisanlimi kotuluyodu hep ben de sandim onu kotuleyip kendine asik etmeye calisiyo beni istiyo. Cok gururum kirildi kizlar. Ben ilgilenilmiycek kiz miyim. Meger adamin aileye zaafi varmis ama gay oldugu anlasilmasin diye gorumceyle evlenmis. Zaten cinsel sorunlari vardi 10 senelik evliler cocuk yapmaya calisiyolar ama olmuyo. Off kadinlik gururum incildi. Ben bana yaziyo saniyodum meger nisanlim ve kaynimla ilgileniyomhs. Simdilik susma payi olarak kaynimdan bi alt dudus almis. Napcam kizlarr cok kotuyum

Canim yeni gelismeler oldu yazdim onu oku adsmin niyeti belli oldu

bilmiyorum, siz olsaniz ne yapardiniz diye sormamissin. kendimi konuya dahil edilmis hissetmedim acikcasi benimde kadinlik gururum incindi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…