Lutfen yardim edin?

Peki siz olsaydiniz ne yapardiniz? Kanimdan alt dudus almis ya deliricem. Simdi ben ona nasil ayni gozle bakarim. Namusu kirlendi

simdi canim yanlis anlama ama sen sanki görümcenin kocasina bos degilsin.
oda kaynina yakinlik gösterince bosluga düsmüssün, önce bunun üstesinden gelmelisin
benzer bi olay bizim komsunun eltisinin basina gelmisdi ama kadin nasil agliyor nasil kötü icim yandi

O zaman halimden cok iyi anlarsin canim. Bu olanlar beni oyle etkiledi ki. Simdi daha iyi dusunebiliyorum. Aslinda nisanlimla kaynimin ilgisi hosuma gittigi icin seviyorum sanmisim. Oysa ben hep horumcemin kocasini sevmisim cok uzgunum. Ama o nisanlimla kaynima ilgi duyuyo. İmkansiz ask benimkisi cok kotuyum. Bi karar aldim. Nisanlimdan ayrilicam. Kaynimla muhabbeti kesicem. Eltimi de silicem cunku gorusmeye devam edersem o aileyle de gorusmek zorunsa kalicam. Askimi kalbime gomup yoluma devam edicem

Görümcenin kocası ali yemi yazılıyormuş amann bende sana sanıyordum hayır olamaz olamaz. Senin gönlün kimde bence görümce kocasına ilgin var gibi denemekten birşey kaybetmezsin yardır gitsin
Evet arkadaslar da oyle diyo. Ben de anladim sonunda. Ben ona asikmisim. Digerleri bosmus. Digerleri elde ettim zaten hevesim kacti. Genc guzel iyi bi isim var elimi sallasam ellisi. Ama gorumcemin kocasi beni sevmiyorr icim yaniyo kizlae. Karsiliksiz ask ne zormus

Ah canım kıyamam sana bennn geçer ablası geçer zamana bırak. Hatta bir gün tenhada dudiş almayı dene bakalım ne yapacak ?

canim bence bu isin icinde is var.
sanki görümcenin kocasi senin kayninla olan yakinligini sezmisde, seni kiskandirmaya calisiyor canim
bu kadar kolay pes etmemelisin, görümcenin kocasiyla güzel seviyeli bir iliski yasamak senin en dogal hakkin
yaslar kac?

Bi taş ev bulun aşk yuvanız olsun
görümcesiz hikaye eksiktir benim gözümde

bebek yok mu bebek tum eksinli konularda dotumde pireler dans ediyor ya. Kayin kaymis eniste gay bi de bebek olaydi iyiydi

Dogru diyosun. Ben 18 o 35 canim. Gorumcem 37. Nisanlim 26. Kaynim 29. Ben olgun erkeklerden hoslaniyorum .s.s.s sanirim gorumcemin kocasi da olgun erkeklerden hoslaniyo baksana karisi karta kacmis .s.s.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…