Lutfen yardim edin?

Orenbaayyaaannn

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2014
2.563
1.118
Bu konudaki olay ve kisilikler tamamen hayal urunudur Maksat geyiktir. Buyrunuz efenim

Kizlar bir haftada hayatim degisti resmen. Ben nisanli bir kizim. Sevgilim cok iyidir ustume titrer. Ana tam bir ana kuzusu o ne derse yapar. Beni hic uzmez ama annesine duskunlugu beni korkutuyo. Kaynanami hic sevmem. Kocasini gencliginde cok boynuzlamis. Ama hala devam ediyo galiba. Gecen gun supriz yapip evine gidiyim dedim kapiyi bornozla acti. Arkadan da bi adam gecti ama kp ye benzemiyodu hic. Neyse ben rahatsiz etmiyim dedim dondum. Bunu aileme anlattim. Sonra kv kulagina gitmis. O gun bugundur beni istemez. Ailem de onlari istemiyor. Ama ben cok seviyorum nisanlimi. Kv Her gun arar gel hali yikiycaz gel borek acicaz. Kole gibi kullanmaya basladi. Ben de oyle gide gele kaynimla iyi anlasmaya basladim. Kaynim da benim en yakin arkadasimin nisanlisi taa ilkokuldan veri 15 senelik arkadasim yedigimiz ictigimiz ayri gitmez. Neyse biz nisanlim, kardesi, onun nisanlisi gecen hafta yazliga gittik. Cok guzel sohbet muhabbet ediyoruz. Derken benimki sizdi. Sonra kaynimin nisanlisi da sizdi. Gece 2 sulariydi. Oyle sarhos olmusuz ki kaynimla opusmeye basladik. Sonra yukari ciktik iliskiye girdik. Cok guzel bi geceydi. Sabaha kadar devam ettik. Sonra kafamiz yerine geldi. Ama bir daha yaptik. Biliyo musunuz hic pisman olmadik. O gece bana seni seviyorum dedi. Ama nihalden de ayrilamam dedi. Ondan ayrilirsam ölur dedi. Ben de dedim o ölmesin diye beni ölduruyosun. Olsun dedi biz hic kopmiycaz dedi. İkimiz de nisanliyiz ve o benim kaynim. Bundan sonra nasil bi yol izlemeyim. Nisanlimla evleniyin o da evlensin biz bulusmaya devam mi edelim. Nisanlimu cok seviyorum ama kaynimi da cok seviyorun ikisini de kaybetmek istemiyorum.Cok heycanli bence gizli sakli olmayinca zevki cikmiyo zaten. Sizce ne yapmaliyim?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…