Lütfen yardım edin ayrı ev

''bunun içinmi annemi yalnız bıraktım'' mı. Allah akıl fikir versin midem kalktı .adam senden geçmiş kardeşim .varsa yoksa ailesi. çekilecek adam değil yeminle.boşan demem ben öyle kimseye ama . ileride psikolojin bozulur kendine olan saygın biter diye düşünüyorum

Ne o öyle annesinin kardeşinin yanında yatmak nedir yahu çok abartılı değil mi inanasım gelmiyor böyle şeylere koskoca kadının kızın yanında yatmak ne? daha eşiniz büyümemiş galiba. Neden en baştan kabul ettiniz ki ben anlamadım bir de bunun için mi annemin yanından geldim demek ne demek valla ilginç hiç inandırıcı değil ama eşim bana bunu yapsa ve dese kesinlikle o evi terkederdim annenle uyu o zaman derdim yani. Çok gurur kırıcı.

annesiyle yatan bi adami ben sevemem.
cok net.
esiniz kac yasinda?

resmen cocuk gibi ne o öyle
bosan bu adamdan cok ciddiyim baska caren yok cünkü

Ben boşanmış görümce olarak düşündüm o görümceyi de

Aaa öyleyse feci,
Ben evde küçük görümce var gibi düşündüm nedense, hani annesi evde değilken yanlız kalmasın diye düşünmüştür diye.
Bu haliyle evdeki ilişkiler daha da saçma gelmeye başladı, o evde çocuk yetiştirilmez. Karı koca, kardeş, ana evlat, ... tüm ilişkiler çocuğun kafasında soru işareti bırakır. Sırf bu sebeple de boşanılır.

Ohaaaa bu nasıl adam bu adam hala evlenmemiş bunların koynundanda çıkmaz bu adamla ömür geçmez ya sabredeceksiniz yada gideceksiniz bu adam duzelmez alt yapı bozuk

Ayni eve gelin girerken aklinizdan ne geciyordu? Bile bile ayni eve girenlere hak veremiyorum kusura bakmayin. O kadar mutsuzsan elin evinde cocuk yapmasaydin.
Adami ikna eder misin bilmem ama başta şartini kabul edip sonra bence vazgectim olmuyor öyle. Yapamiyorsan boşanirsin yada çekersin.
Esin cok ikna olacak gibi degil hala anasinin, bacisinin yaninda yatan adamdan kocalik bekliyorsun, çok beklersin.

Ama mümkün değil bu bide kahretsinki eşimi seviyorum sevmesem bile imkansız bebeğimde var
Yahu böyle adamı nasıl seviyosun seninle sevisiyo işi bitiyo anasını dusunuyo senin karanliktan korktugunu biliyo ama kardesinin koynuna gidiyo yani ben anlamiyorum bu adam seni sevmiyo ama sen seviyosun oylemi bence bı psikologa görün ciddiyim bak bu hastalikli kişilerle yaşamak insan psikolojisini mahfeder belki sana baskı yapıyor sen farkında bile degilsin normallestirmeye calisiyo bunu en iyi bı uzman yardımı çözümler lütfen kendine bu eziyeti yapma kızını düşün böyle bı ortamda nasıl buyutuceksin onun gelecegini düşün

Bunun içinmi annemi yalnız bıraktım lafı iğrenç.yanaşmasaymış o zaman terbiyesiz.ayrıca bu devirde aynı evde oturmayı kabul etmek akıl işi değil nasıl kabul ediyosunuz anlamıyorum.hem sonradan değişmemişlerdir başından beri o evde hayat zor değilmiydi neden bebek için bukadar acele ettinizki sorunları çözmeden.hayatlarınızı bilerek zorlaştırıyosunuz dahada

çok affedersiniz işi bitincede bunun için mi annemi yalnız bıraktım falan dedi

Keşke sorunu tek bu olsa hergün eltim bize geliyor hizmet yapıyorum ona bide kaynıyım yanına gitmemede izin rmiyor hepsi gülüyor sesleri geliyor bemde odamda bir başına

bu mide bulandırıcı adamı mı seviyorsun?
kendini sevmeyi denesen?

Bugün pek çok konuyu ağzım açık okudum.

O cümle nasıl iğrenç bir cümle.. ayrı eve ciksaniz bile eşiniz değişmeyecektir.Zaten aynı eve de çıkmaz.Bu adamla da ömür geçmez.

Nooption a yürekten katılıyorum lütfen önce kendinizi sevin

Benım anlamadıgım tek bi nokta var, yalnız kalan kardeşinin yanında yatan annesinin yalnız bırakamayan, hatta senin yanına işi için gelip bunun içinmi geldim diyebilen bir adamı evlenmeden hiçmi tanımadın, ne tarz bir aklı havadalıktır bu.
Allah aşkına kızlar evlenmeden azcık düşünün, azcık kafa yorun şu adamalr. az cok anlarsınız birşeyleri ona göre yapın planınızı.
Benim eşim biliyorumki yakın otursak her hafta bir şekil ailesini gormek isteyecek, onlar gelecek bu gidecek, bana sinir olmaklar kalacak. Bu yüzden evlendiğimden beri yakın oturmadım, aynı şehirde oturmayı hiç kabul etmedim. Bazı şeyler bilinebiyor yanı birazcık tahmin edilebiliyor. yeterki az düşünün...

Bu iğrenç herifin neresini seviyosun? Sen o evde hiçbişeysin biliyosun dimi. Seninle uyumuyor bile seviştiğinizi de küçük görüp anamı bıraktım triplerine giriyor ay midem bulandı ya. Boşan dicem de binbir türlü bahane bulacaksın kusura bakma ama üzülemiyorum sizin gibilere güçsüz kadına tahammülüm yok

Neden evlenmesin. Eve bedava hizmetçi almış.. üstelik ihtiyaçlarını karşılıyor, bide çocuk doğurmuş.. ee daha ne olsun..

Gorucu usulu olabilir eski gorucu usulu yok zaten .hic mi konusmadiniz gelecekle ilgili planlar yapmadiniz ben de gorucu usulu evlendim ama esimle gece gunduz konusurduk gelecegimizle ilgili plan yapardik..benden once aldigi evi bile gosterdi.dugunu su kadara halledersek araba da alabilirz dedi ben de ona gore davrandim zorlamadim onu.yani nisanliyken bu tarz konusmalar gecmedi mi aranizda.bu arada esiniz evlilik sorumlulugunu kaldirabilecek birisi degil.ayri evden ziyade bosanma planlari yapmalisiniz.bu adamla ayri eve ciksaniz da sizi rezil eder

bunun içinmi anamı yalnız bıraktım diyecek bana kocam bende oturup ağlayacağım. yahu diyemedin mi sen deki potansiyel bu kadar ben napayım. yoksa bende isterim sabahlara kadar sevişip zevk almak diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…