Lütfen yardım edin ayrı ev

bir gün yanıma geldi oda malum ihtiyac çok affedersiniz işi bitincede bunun için mi annemi yalnız bıraktım falan dedi
Sirf sunun icin bile bosanir insan ya manyak midir nedir? Diyemediniz mi al benden de o kadar bunun icin banyo yapmaya bile degmezmis diye

yahu sen evli bile değilsin niye her konuda drama bağlıyorsun ayrıl nişanlından. bak geleceğin burada bir sürü konuda mevcut. hayatını mı karartmak niyetin?
İstediğim konuya yazabilirim...ayrılıp ayrılmamakta benim kararım boşver

Kendi ailene söyle beni kimse adam yerine koymuyor sığıntı gibi davranıyorlar de anlat esinede şöyle madem sen ailenin yanında bu kadar kalmaya meraklisin ben de kendi ailenin evinde kalacağım de eşyalarını topla evin yedek anahtarını da haberi olmadan mutlaka yanına al ailenle konuş ışte

Keşke sorunu tek bu olsa hergün eltim bize geliyor hizmet yapıyorum ona bide kaynıyım yanına gitmemede izin rmiyor hepsi gülüyor sesleri geliyor bemde odamda bir başına
Yapmayın böyle işte aileniz sizi o aileye hizmet edesiniz diye mi evlenmenize izin verdi,ezdirmeyin kendinizi gerekirse aileniz ile konuşun onların yanına gidin aileniz şart koşsun ayrı ev açacaksan aç diye konuşsunlar yoksa ömür boyu o evde oturur hizmet edersiniz,bakın kayınbiraderinize hergün sizde ama ayrı ev açmış eşine.

Yapamaz.. kahretsin eşini seviyo..

Ay içim şişti yahu ! Sırf seks ihtiyacı için evlenmiş bir hödükle evlisiniz.Bebeğinizi düşünüp ayrılmalısınız bu adamdan.

Bu adama ve ailesine hizmet edeceğinize baba evinize dönüp ana babanıza varsa kardeşlerinize hizmet edin.Haftada bir kere seksten başka size verdiği ne olabilir ki bu insanın baba evinizden farklı olarak? Psikolojinizi bozması da cabası.Yazık kadınlarımıza.Bir erkek için katlanılır mı bunca şeye? Ne sevgisi , yukarda bir üye daha yazmış gördüğünüz ilk erkek o diye seviyorum zannediyorsunuz.Aslında siz bir kabusu yaşıyorsunuz.Allah yardımcınız olsun.

Sevgi değilki nefret bile etsem imkansız boşanmak bide görücü usulü yanyana bile gelmedim

Bugün anneme anlattım deliye döndü resmen sonumuz hayırlı olsun

Boyle adamlari cok ariyo musunuz.siz en buyuk hatayi ev icine girmekle yapmissiniz devami da corap sokugu gibi geliyor.ben anlamiyorum gercekten bi insan eger maddi durumu cok cok kotu degilse neden ev icine girer.hem evdekilere hem size eziyet

Bosanmayacaksan bari ikinci çocuğu yapma. Gerekirse sevişme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…