Lütfen yardım edin ayrı ev

esin cocuk .
ben bir ara annmler abimlerle kalırken rahatsız etmeyelim diye gitmiyordum sık sık .diğerleride hödük ailesi

o yanında yatmadıgı gece kalkıp baba evine gitseydin . sen esinle baba evinde kalsan gidip esin yerine baban abinle kalsan ne derdi acaba.

Hep beterin beteri var diye hayatıma şükretmeye tutunmaya çalıştım ama sanırım benimki daha beter olmaya başlıyor
beterin beteri yok sizinki en beteri zaten
kocanizi sevmiyorsunuz hayatinizda ilk defa erkek gorup sevismissiniz bunu sevgi saniyorsunuz
boyle bir okuzu seven kadinin aklindan suphe ederim ben

Başta anlaştığınız gibi yerine gelmediyse şartlar yapacağınız çok basit. Ailesiyle konuşun. Hepsini çok sevdiğinizi ama artık ayrı bi ev istediğinizi, sık sık ziyarete geleceğinizi anlatın. Yeni evlenmiş her kadının hayalidir diyin. Muhtemelen kimse ılımlı yaklaşmayacak, eşinizden bi ton azar yiyeceksiniz. O zaman toplayın eşyalarınızı, net bir şekilde rest çekin. Paşa paşa açacaklar size evi o zaman. Eminim ki bebeğe de çok bağlılardır. Bu yapıyı bozmaya razı gelemezler.

Bence siz evi toplayip fizanada gitseniz bu adam degismez sorun sizin tasinip tasinmamanizda degil o adamin kafasi degismez..

İyi de Adam normal değil

Aynı evin içinde neden korksun kardeşi

Korkarsa ışığı açıp otursun

Eşin orda yatınca neden korkmasın ki

Ama senin gerekçen de ben de korkuyorum onun yanına neden gitti şeklinde

Niye korkasınız karanlık insana ne yapar

Birlikte yaşam zaten sıkıntılı da kayınbiraderden sapkınca kıskanıp odaya hapsetmek de anormal

eşin baksana gece bile annesinden ayrı uyuyamıyormuş ayrı eve çıkmayı hayatta kabul etmez bu adam . ya çok direteceksin kabul ettireceksin en azından yakınlara gidelim diyeceksin ya da ayrılmayı düşüneceksin.

İyi de Adam normal değil

Aynı evin içinde neden korksun kardeşi

Korkarsa ışığı açıp otursun

Eşin orda yatınca neden korkmasın ki

Ama senin gerekçen de ben de korkuyorum onun yanına neden gitti şeklinde

Niye korkasınız karanlık insana ne yapar

Birlikte yaşam zaten sıkıntılı da kayınbiraderden sapkınca kıskanıp odaya hapsetmek de anormal

Muhtemelen görümcenin yaşı küçük. Şöyle ki benim karım bile korkuyorsa bu küçük kız daha çok korkuyordur diyr düşünebilir gayet de diye düşündüm. Hayır şu konuda kocayı nasıl haklı bulabildim, ben de şoktayım :ruh:

ayrı ev sizin için çözüm mü ya eşiniz çok anormal. bence bi boşanmayı düşünün.

ne demek aynı ev içinde eşi varken kızkardeşi ile annesi ile yatması?? üstelik sevişmek için yanınıza gelip işi bitince de bunun için mi annemi yalnız bıraktım demesi. bunlar normal şeyler deği.l.

Koskoca adam 4 gün annesiyle yattı ne demek beee :kusmuk:
Şunu defedin başınızdan az ötede oynasın büyüyememiş belli ki :sinirli::sinirli:

Ayrı ev çare değil ki adam ayrı ev olsa bile yanıma alırım demis. Ailen sahip çıkar mi canım?bir de bebek var off ne zor hayat ya

Muhtemelen görümcenin yaşı küçük. Şöyle ki benim karım bile korkuyorsa bu küçük kız daha çok korkuyordur diyr düşünebilir gayet de diye düşündüm. Hayır şu konuda kocayı nasıl haklı bulabildim, ben de şoktayım :ruh:

Ben boşanmış görümce olarak düşündüm o görümceyi de

Boşanmaktan başka çözümün yok.
Bir hastayla evlenmişsin.
Uzatmana, çözüm aramana da gerek yok.
Yeni bir hayat kur ve bu insanları geride bırak.
Yaptığın her fedakarlık sonunda başka fedakarlıklar beklenecek senden.
Ha ben korkuyorum, boşanmam bilmem ne diyorsan da başına geleni bir ömür çekeceksin.
Ayrı eve bile çıksan gram huzur bulamazsın.
Acı konuşuyorum ama doğru konuşurum.
Net!

:oha: Yalnız kalmasın dıye kaynananla hatta görümcenle mı yatıyor :oha: abi nerden buluyorsunuz bu dangozları. Neden bu cıleyı reva görüyorsunuz kendınıze. 2 sene der ama omur boyu kalırsın orda kim tutmuş bu konuda sözünü ? Gerçekten pes dedim. Keşke çocuk yapmasaydın. Cınsellıge kesınlıkle ara ver madem boşanamıyorsun. Rahat degılım tedırgınım vs bıseyler söyle. Bır de kusura bakma ama ne söylesem de yapmayacakmışsın gibi geldi o yüzden daha bısey demıyorum

Bunun için mi annemi yalnız bıraktım mı demiş. Hayvan herif! (Pardon hayvan herif dediğim için kocanızı seviyormuşsunuz, ne kadar da sevilmeye şayan bir erkek)

eşimi seviyorum boşanamam demişsin ama anladığım kadarıyla eşin seni sevmiyor ve seni ailesi olarak görmüyor. Ya bir ömür boyu çocuğunla mutsuz ve esaret altında yaşarsın yada kısa bir mutsuzluk dönemi sonunda boşanır huzurlu mutlu bir hayat yaşarsın senin seçimin.

X