Lütfen yardım edin ayrı ev

Kelin ilacı olsa başına sürermiş :KK43: Rabbim yardımcınız olsun

Hayır hatta babam sordu bana istersen ayrı ev kızım dedi ben salak gibi kaynaşma amaçlı 2 yıl baba dedim beyefendiye ben kabuk ettim ev üstünü istetsydim etmezdim dedim oda böyle bişey deseydin evlenmedim seninle dedi terbiyesizlik yapma nasıl bir cümle kuruyorsun dedim çevirmeye çalıştı. Gerçekten hayat zor
2yıldan babanızın haberi var demek. Babanızla konuşun 2 yıl doldu. Yeterince kaynaştık. Sözlerinde dursunlar böyle olmuyor diyin. Yaşadıklarınızi anlatın.

Ama mümkün değil bu bide kahretsinki eşimi seviyorum sevmesem bile imkansız bebeğimde var
kendi sucun?? daha evin yok üstüne birde cocuk yapiyorsun... sana ne demeli... allah aslina ihtiyac icin yanina gelmis... ev cümbür cemaat resmen nasil sevisilir yahu öyle bir evde...

Bende yaZdım yaZdım sildim yani okurken ben sıkıldım.Aynı evin içinde görümceyle uyumak, 4 gün anneyle uyumak, daha çocukluk ve ergenlikten çıkamamış ki eş kişisi,eş olarak sizin isteklerinizi düşünebilse.Dediği lafa hiç gelmiyorum bile insan olan insana, çoçuğunun annesine bu şekilde konuşmaz.

Hiç kimseye hizmet etme kardeşim sen ağaç kavugundan mı çıktın. Resmen gelin değil eve hizmetçi alıyorlar. Herşeyden önce kendinize değer verin ya

Inanmiyor
Merhaba önceki konumdan beni az çok bilirsiniz ben ev üstüne gelin geldim ki gelmez olaydım berbat bir hayatım var okadar bunaldım ki bunu anlatmaya kelimeler yetmez eşimle dün konuştum ayrı eve çıkmak istediğimi bana böyle bişey n mümkün olmadığını söyledi bende sana göre hava hoş tabi bir yanında annen baban kardeşlerin desen hergün bizde abin ve yengen zaten evden çıkmıyor ne mutlu sana dedim oda sinirlendin hepsine söyleyecem bidaha buraya gelmesinler bide boşanmış görümcem var onun bana yaptıklarını falan anlattım yok onuda öldürecem gibisinden kelimeler söyledi neden böyle yapıyosun dedim diyo ki çözüm yolu arıyorum mutlu olMan için yahu bumu çözüm yolu resmen düşman edecek beni hepsine o yetmedi şuanda ayrı yatıyoruz sebebide kaynanam kızının yanına gitti bugun haliyle görümcem tek kaldı odada buna eşimin gönlü dayanmadı illaki onun odasında yatacam dedi kız diyo yok git odana ben korkmuyorum eşim illaki yanında yatacm diyor hatta kızın yanında sende burda yat dedi çok sinirlendim ama belli etmedim odama geçtim ben bebeğimle bebeği bahane ettim eşim bilir benim karanlıktan korktuğumu buna rağmen böyle yapıyor aynısını geçenlerde yine yaptı bu sefer kaynanamla yattı 4 gün kimse yoktu bir gün yanıma geldi oda malum ihtiyac çok affedersiniz işi bitincede bunun için mi annemi yalnız bıraktım falan dedi kendimi çok kötü hissettim ağladım yanında ama değişmedi ailesine deli gibi bağlı evim olsa bile onlaro yanıma alırım diyor gerçekten tükenme noktasındayım ne yapmalıyım lütfen yardım edin ömür boyu nasıl yaşarım ben burda özel hayat diye bişey yok düzen bana ait değil evde değişiklik yapsam üzerime geliyorlar neredeyse ne olur yardım edin. Telefondan yazdığım için bazı yazım hatalarım olabilir kusura bakmayın buarada bir buçuk yıllık evliyim

Inanmiyorum. Saka diyin ltf! Gercekten bu cümleyi mi kurdu?! Su an şoklar icindeyim. Bence sizin "kocaniz" degismez. Size bide rol yaoiyor gibi geldi. Tmm gelmesinler artik, yok öldürürüm fln. Ciddi tabikide degil dedikleri. Sizi sadece böyle sakinlestirmek istiyor bu kadar. Iyi hadi desin bakalım? Niye seni düsman belliceklermis. Sizi saygilari sifir. Orasi sizin yuvaniz. Senin evinnn. Senin söz gecen alanin. Onarin degil! Bunları aslında güzelce dile getirseniz bu kadar basiniza cikamazlar! Veeeee... Esisinizin annesinin yatmasida, kv sucu. Kadin diyemiyormu, senin yanin karının yani diye. Demez tabi, oglu ne gzl avucunun icinde. Hem kv hem malesef esinizin işine geliyor. Sevmek buysa, size daha fazla bisey diyemicem. Özür dileyerek söylüyorum, sen sustukca, sonunuz iyi görünmüyor. Siz istemeseniz bile, esiniz sizi terk edebilir. Ve umarım bunun farkinizdasiniz. Sizi üzüyor. Benim fikrim. Sevgiler.

Inanmiyor

Inanmiyorum. Saka diyin ltf! Gercekten bu cümleyi mi kurdu?! Su an şoklar icindeyim. Bence sizin "kocaniz" degismez. Size bide rol yaoiyor gibi geldi. Tmm gelmesinler artik, yok öldürürüm fln. Ciddi tabikide degil dedikleri. Sizi sadece böyle sakinlestirmek istiyor bu kadar. Iyi hadi desin bakalım? Niye seni düsman belliceklermis. Sizi saygilari sifir. Orasi sizin yuvaniz. Senin evinnn. Senin söz gecen alanin. Onarin degil! Bunları aslında güzelce dile getirseniz bu kadar basiniza cikamazlar! Veeeee... Esisinizin annesinin yatmasida, kv sucu. Kadin diyemiyormu, senin yanin karının yani diye. Demez tabi, oglu ne gzl avucunun icinde. Hem kv hem malesef esinizin işine geliyor. Sevmek buysa, size daha fazla bisey diyemicem. Özür dileyerek söylüyorum, sen sustukca, sonunuz iyi görünmüyor. Siz istemeseniz bile, esiniz sizi terk edebilir. Ve umarım bunun farkinizdasiniz. Sizi üzüyor. Benim fikrim. Sevgiler.

Kusura bakmayın ama eşiniz olan kişi, sizi ciddiye almayıp dalga geçiyormuş gibi hissettirdi bana da bu tavırlarıyla.
Yok öldürürüm demeler, yok ihtiyaç halinde gelip sonra pişman oldum demeler.
Yarın bir gün sizden sıkıldığını söylerse ne yapmayı planlıyorsunuz peki?
Böyle mi insanı sevmeye devam ediyor olmanızsa, daha da kötü bir şaka gibi.
Öz saygınızı yitirmenize yol açan insanları gözünüzün bebeği olsa da silin, hiçbir engeliniz olamaz bunu yapmamak için, vermeyin bu cesareti bu erkeklere de artık.

Belki biraz acımasızca bulacaksınız ama oldukça ciddiyim ve samimiyetle yazıyorum size.

:KK12:

X