Lütfen yardım edin ayrı ev

bir gün yanıma geldi oda malum ihtiyac çok affedersiniz işi bitincede bunun için mi annemi yalnız bıraktım falan dedi
Sirf sunun icin bile bosanir insan ya manyak midir nedir? Diyemediniz mi al benden de o kadar bunun icin banyo yapmaya bile degmezmis diye

Merhaba önceki konumdan beni az çok bilirsiniz ben ev üstüne gelin geldim ki gelmez olaydım berbat bir hayatım var okadar bunaldım ki bunu anlatmaya kelimeler yetmez eşimle dün konuştum ayrı eve çıkmak istediğimi bana böyle bişey n mümkün olmadığını söyledi bende sana göre hava hoş tabi bir yanında annen baban kardeşlerin desen hergün bizde abin ve yengen zaten evden çıkmıyor ne mutlu sana dedim oda sinirlendin hepsine söyleyecem bidaha buraya gelmesinler bide boşanmış görümcem var onun bana yaptıklarını falan anlattım yok onuda öldürecem gibisinden kelimeler söyledi neden böyle yapıyosun dedim diyo ki çözüm yolu arıyorum mutlu olMan için yahu bumu çözüm yolu resmen düşman edecek beni hepsine o yetmedi şuanda ayrı yatıyoruz sebebide kaynanam kızının yanına gitti bugun haliyle görümcem tek kaldı odada buna eşimin gönlü dayanmadı illaki onun odasında yatacam dedi kız diyo yok git odana ben korkmuyorum eşim illaki yanında yatacm diyor hatta kızın yanında sende burda yat dedi çok sinirlendim ama belli etmedim odama geçtim ben bebeğimle bebeği bahane ettim eşim bilir benim karanlıktan korktuğumu buna rağmen böyle yapıyor aynısını geçenlerde yine yaptı bu sefer kaynanamla yattı 4 gün kimse yoktu bir gün yanıma geldi oda malum ihtiyac çok affedersiniz işi bitincede bunun için mi annemi yalnız bıraktım falan dedi kendimi çok kötü hissettim ağladım yanında ama değişmedi ailesine deli gibi bağlı evim olsa bile onlaro yanıma alırım diyor gerçekten tükenme noktasındayım ne yapmalıyım lütfen yardım edin ömür boyu nasıl yaşarım ben burda özel hayat diye bişey yok düzen bana ait değil evde değişiklik yapsam üzerime geliyorlar neredeyse ne olur yardım edin. Telefondan yazdığım için bazı yazım hatalarım olabilir kusura bakmayın buarada bir buçuk yıllık evliyim
Kendi ailene söyle beni kimse adam yerine koymuyor sığıntı gibi davranıyorlar de anlat esinede şöyle madem sen ailenin yanında bu kadar kalmaya meraklisin ben de kendi ailenin evinde kalacağım de eşyalarını topla evin yedek anahtarını da haberi olmadan mutlaka yanına al ailenle konuş ışte

Keşke sorunu tek bu olsa hergün eltim bize geliyor hizmet yapıyorum ona bide kaynıyım yanına gitmemede izin rmiyor hepsi gülüyor sesleri geliyor bemde odamda bir başına
Yapmayın böyle işte aileniz sizi o aileye hizmet edesiniz diye mi evlenmenize izin verdi,ezdirmeyin kendinizi gerekirse aileniz ile konuşun onların yanına gidin aileniz şart koşsun ayrı ev açacaksan aç diye konuşsunlar yoksa ömür boyu o evde oturur hizmet edersiniz,bakın kayınbiraderinize hergün sizde ama ayrı ev açmış eşine.

Kendi ailene söyle beni kimse adam yerine koymuyor sığıntı gibi davranıyorlar de anlat esinede şöyle madem sen ailenin yanında bu kadar kalmaya meraklisin ben de kendi ailenin evinde kalacağım de eşyalarını topla evin yedek anahtarını da haberi olmadan mutlaka yanına al ailenle konuş ışte
Yapamaz.. kahretsin eşini seviyo..

Ay içim şişti yahu ! Sırf seks ihtiyacı için evlenmiş bir hödükle evlisiniz.Bebeğinizi düşünüp ayrılmalısınız bu adamdan.

Bu adama ve ailesine hizmet edeceğinize baba evinize dönüp ana babanıza varsa kardeşlerinize hizmet edin.Haftada bir kere seksten başka size verdiği ne olabilir ki bu insanın baba evinizden farklı olarak? Psikolojinizi bozması da cabası.Yazık kadınlarımıza.Bir erkek için katlanılır mı bunca şeye? Ne sevgisi , yukarda bir üye daha yazmış gördüğünüz ilk erkek o diye seviyorum zannediyorsunuz.Aslında siz bir kabusu yaşıyorsunuz.Allah yardımcınız olsun.

Bu adama ve ailesine hizmet edeceğinize baba evinize dönüp ana babanıza varsa kardeşlerinize hizmet edin.Haftada bir kere seksten başka size verdiği ne olabilir ki bu insanın baba evinizden farklı olarak? Psikolojinizi bozması da cabası.Yazık kadınlarımıza.Bir erkek için katlanılır mı bunca şeye? Ne sevgisi , yukarda bir üye daha yazmış gördüğünüz ilk erkek o diye seviyorum zannediyorsunuz.Aslında siz bir kabusu yaşıyorsunuz.Allah yardımcınız olsun.
Sevgi değilki nefret bile etsem imkansız boşanmak bide görücü usulü yanyana bile gelmedim

Bugün anneme anlattım deliye döndü resmen sonumuz hayırlı olsun

Boyle adamlari cok ariyo musunuz.siz en buyuk hatayi ev icine girmekle yapmissiniz devami da corap sokugu gibi geliyor.ben anlamiyorum gercekten bi insan eger maddi durumu cok cok kotu degilse neden ev icine girer.hem evdekilere hem size eziyet

Bosanmayacaksan bari ikinci çocuğu yapma. Gerekirse sevişme

X