Lütfen çözüm odaklı akıl verin sağlıklı düşünemiyorum.

Görümcen vicdanlı birine benziyor. Sen çalışsan görümcen çocuklarına bakmaz mı? Ona da cüzi miktar para verirsin hem. Ya da kayınvaliden. En azından bir süre çalışırsan kenara 300-500 ne koysan kâr

yaşadıklarınızı okurken ağlamamak için zor tuttum kendimi. inanın bekar olsaydım yanıma taşınmanızı çok isterdim çok samimiyim. allah yardımcınız olsun . size içten dua ediyorum rabbim sizi tez vakit kurtarsın . keşke elimden bir şey gelse. nerede yaşıyorsunuz bilmiyorum ama daha küçük iş imkanı olan bir yer bulursanız daha rahat bakıcı bulup çalışabilirsiniz. sakarya hendeke yolunuz düşerse özelden ulaşın ben size ev ve iş bulma konusunda yardım ederim . tavsiyede ederim hem sanayi bölgesi hemde uygun bir yerdir. umarım kısa sürede hayatınızı kurarsınız.

İnternetten satış yaparak da cüzi miktarda olsa kazanabilirsiniz böyle bir sürü firmaları görüyoruz fenomenlerin paylaştığı bana özelde yazarsanız size markaları ve tanıdığım olanları söyleyebilirim

Sakın çocukları kuruma falan bırakmayın. Benim tavsiyem başka. Yaşlı bakıma muhtaç insanlar evlere yatılı yardımcı arıyorlar. İnternetten bakın bazı uygulamalarda var. Hem çalışır para kazanırsınız hem de barınma sorununuz çözülür. Daha cüzi bir miktar istersiniz çocuklarla kabul eden muhakkak bulunur. Oldu da bulamadınız. Bir süre ayıya dayı diyeceksiniz ve kenara köşeye para atacaksınız.

Ben öyle ailenin ölene kadar yüzüne bakmam. Şiddet gören evladına bu kadar duyarsız olan insanları öldü sayarım

Şiddet görmemeye bakın. Yani tartışma çıkmamasına özen gösterin, bir şeyleri bahane ediyorsa özellikle… şu anda ilk adımınız bu olsun…umudunuz olduğu için kurtarmaya çalışıyor olabilirsiniz ama böyle zor
Biorezonans tedvaileri var, alkolü bir kaç seferde bırakabiliyorlar, içmediği bir vakit teklif etseniz.
Muhtemelen gözünüzdeki halinizi, muhtaç olduğunuz için kaldığınızı biliyor ve bu onu daha da saldırgan hale getiriyor.
O size şiddet uygular siz kendinizi korumanın yollarına bakın lütfen

Geri çekilme bir korunma yöntemi değildir. Lütfen 3. Çocuk için önlem alın. Çok üzüldüm ama yasiniz cok genc defalarca kez doğum yapabilirsiniz

Birincisi, ne olursa olsun korunun. İkincisi, büyük sitelerde apartman görevlileri oluyor. Site içinden de apartman görevlisi için yapılmış dairelerden veriliyor bu görevlilere. Hem evinizin olduğu yerden çok ayrılmazsınız görevinizi yaparken hem barınma için para vermezsiniz hem maaş hem sigorta olur. Böyle bir iş mi baksanız acaba? Çok üzüldüm yaşadıklarınıza. Evden kaçmanızın sebebi de aileniz zaten. O yaşta düzgün düşünemiyor kimse. Umarım okuduğunuz bölümü afla falan da bitirirsiniz.

Kayınvalide başka şehire kaçtı olaylardan dolayı oğluna toz kondurmayıp anneliğime dil uzatınca kavga ettik. Kendi çocuklarından kaçmış kadın.

Devletin tek yaptığı sığınma evi. Bir cacık olmuyor oradan. Çocuklarımla çalışabileceğim bir iş bakıyorum şu an.

Durumunuza çok üzüldüm rabbim size güç kuvvet evlatlarınıza sağlık versin. Umarım en kısa sürede bir çözüm bulabilirsiniz sizin için dua edeceğim.
Amin çok sağolun ailemle konuştum yok durmuyorlar arkamda maalesef. Tek çözümüm çocuklarımla çalışabileceğim bir iş bulup köprüyü geçene kadar para biriktirmek. En azından çocuklarım da az büyürler. Devletten kreş desteği talep ederim sığınma evine gidip.

Aynı mahallede oldukları için korkum musallat olması ki olur da. Tek çarem para biriktirip sığınma evine gidip kreş Yardımı talep edip çalışmak. Çocuklarım okul yaşına gelince de eve çıkarım. Çıkış yolum kalmadı. Konuştum tekrar ailemle yine aynı halt.

Bu bahsettiğin boşanamayan kadın da boşansa biriniz evde çocuklarla kalsanız diğeriniz çalışsanız olmaz mı? Marketlerde kasiyerlik mağazalarda tezgahtarlık olur
Kadın 50 yaşında ununu elemiş eleğini aşmış çocuk bakmaya erinen bir kadın. Yaşımdan büyük çocukları var evlendiriyor maalesef.

O dediğiniz çözümü yapmak zorundasınız bir süre bağriniza taş basip.Tunelin çıkışı orası bu aileniz kabul etmiyor biliyorlar dayak yediğinizide kadın sığınma evinide.Esi geç aileyi geç kayınvalideyi geç.Okudum iki kere konunuzu.Herseyi yazmışsınız tek çıkışıda yazmışsınız.Baska yeri yok bu labirent den çıkmanın önce kendinizi sonra çocukları kurtarmanın yolu bu.Umut verici yazamadım zaten üyeler yazmış sizin durumda ne aileniz ne eş ne bu eş ailesinden fayda yok Fayda sizden fayda Allah'tan bu adam elinizden alır paraları yardımla bir yere kadar gidebilirsiniz kurtarmaz keşke daha farklı yazabilseydim

Ben aynısını yazacaktım konu sahibesi için en uygun meslek yatılı bakıcılık.

Gerçek kaçan kızlara çok kızıyorum. İş sadece kaçmalarıyla kalsa yine bir yere kadar anlayabilirim. Kaçtıktan hemen sonra ard arda çocuk yapıp baba evine geri dönüyor. Ailelerde haklı olarak kabul etmiyor. Sonra geri dönen hanım efendiler 'ailem beni ve çocuklarımı kabul etmiyor' diyorlar. Aileler kabul etmemekte gayet haklılar. Başkasını çocuğuna bakmak hiç kolay değil. Kusura kimse bakmasın kaçmayı ve çocuk yapmayı biliyorsanız işler yolunda gitmediği de çekmeyi de bileceksiniz.

Çok üzüldüm gerçekten genceciksiniz daha. Evden çağrı merkezi gibi çalışma alanları oluyor sarı siteden bir bakın,kv görümce ile görüşün çalışsanız çocuklara bakarlar mı? Bir seçenekte temel varsa kpss çalışmak atanırsanız çıkış biletiniz olur hem maaş iyi hem başka il şansı. Kocanız insan değil yaratık resmen çok dikkat edin evde canınıza zarar getirmesin bi plan çizene kadar ayıya dayı diyin. Ailenizde rezil insanlar size kendinizden başka kimseden fayda yok. Bir çok seçenek var ama paranızı elinizden alabilir bu yüzden size ciddi zarar verebilir yada eline az para verseniz sizi rahat bırkıp içip zıbarır mı? En garanti çıkış kapısı memurluk tüm hayatınız kurtulur inşallah başarırsınız. Sakın vazgeçmeyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…