Lütfen çözüm odaklı akıl verin sağlıklı düşünemiyorum.

Merhaba ben buraya bir güncelleme yapmak istiyorum. Bu süreçte yüksek şiddette bir dayak olmamıştı ama 2 hafta kadar önce bildiğin öldürüyordu beni ben de en yakın arkadaşıma yazdım sağ olsun gittim kaldım bir gün. Ertesi gün de pazartesiydi çocukları uyuttum arkadaşımın annesi evdeydi çıktım kenara attığım parayla dava açtım direkt. Annemle ablama mesaj atınca da direkt aradılar gelip aldılar. Şu an 10 günde bile fazlalık olduk zaten her gün özellikle annemden ayrı bir laf ama başım gözüm üstüne hiç sorun değil. Cuma gecesi içmiş içmiş gelmiş binaya gece saat 3 babam döve döve yolladı kızın sabah sınavı var it köpek diye. Karşılık verebilseydi nolurdu Allah bilir. Dün de üniversite sınavına girdim iyi geçti çok şükür açıktan aklımdaki çoğu yer geliyor Eylül’de de KPSS var birkaç bağlantım var iş zamanından kalma onları da zorlarım mecbur. 12sinde duruşma var ama geleceğini hiç sanmıyorum anlaşmalı açtım şimdilik bakalım hayırlısı.

Darp raporu aldın mı?

Kurtulmanıza çok sevindim. Kendinize bu berbat hayatı reva görmediğinize. Umarım hemen iş bulur ya da atanırsınız, evlatlarınızla hem fiziksel hem psikolojik olarak daha sağlıklı olacağınıza eminim, inşallah güzel sağlıklı yıllarnız olur birlikte. Biraz kendinizi toparlayınca ailenizden ayrı eve de çıkarsınız çocuklar kreş çağına gelince. Azıcık sabredin inşallah sonu iyi olur

Gerçekten kalbim sıkışti konunu okurken.
Altin gibi genc bir kadin. 2 minik elmas parcasi.
Yakininizda devlet kreşi vs. yokmu? Bilmediğim icin soruyorum.
Ne bilim herhangi bir dernek? Kadina sahip cikan bir sosyal kurum?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…