Lutfen bana bir akıl verin

Onla zaten aramiz kotuydu son gunlerde cok fazla kiskanclik yapmaya baslamisti ve en ufak birsey de bana kufur ediyordu agir sozler soyluyordu o yuzden ondan uzaklastim digeri de cok ilgili davraniyordu o yuzden ona yoneldim dediginiz gibi ilgi nerdeyse oraya gidiyorum ben

SeceN taraf degil secilen tarafta karakteriniz demekki :)

evlilikle sevgili olmak okadar farklıki,evlenince sorumluluklar var faturalar var,aileler var,kendi ailen karışmasa eşinin ailesi karışır..evilikte çözüm arayanlar yanılmasın boşuna..

Evet oyleymis. Iki aileyi+esini idare etme cabasinin yaninda evi cekip cevirmeye calismak. Kiz kiza takilip gulmek istiyirum o yillardaki gibi. Artik oyle olmuyor sanki. Ogrencilikteki gibi gulemiyorsun dimi

Evet oyleymis. Iki aileyi+esini idare etme cabasinin yaninda evi cekip cevirmeye calismak. Kiz kiza takilip gulmek istiyirum o yillardaki gibi. Artik oyle olmuyor sanki. Ogrencilikteki gibi gulemiyorsun dimi
asla genç hyata atılacak bir kız içi kıpır kıpr geleceğe karşı heyecanları vardır

Kizlar bu sabah ikisinden de mesaj geldi. O beni terkedene en son 2 hafta once mesaj atmistim hani beni cok seviyodun neden ayrildin diye, bugun mesaj atmis hersey icin ozur dilerim kusura bakma diyor vicdan yapti sanirim ben cevap vermedim. Diger cocuklu olan da konusalim herseyi cözüp barisalim diye mesaj atmis ona da cevap vermedim numarami degistiricem ve bu iki salagi da bosverip hayatima bakicam .

inşallah dediğin gibi olur,bol şans..

adamin bosanmis ve cocuklu olmasi degil sorun, insanlar neler yasayabiliyor.. ESAS sorun daha bosanmadan senle olmasi ve iliskiniz esnasinda bosanmasi, daha sonra sana bildirmesi.. cok kucuksun, tazeciksin, en guzel vakitlerini bu skntilarla gecirmek? bir de guven yok, yasananlar ortada.. ailem izin vermez, aci cekecegimi biliyorum diyorsun.. bile bile surunmek niye? ayrica sanirim gecmisle bagini koparamayan birisin, simdi hissettiklerin bu yuzden gibi geldi, sevgiden degil

Oncelikler sunu unutma, hayatina devam etmek icin ille bir sevgiliye ihtiyacin yok.mutlaka karsina secenekler cikacak, iclerinden en dogrusu hangisi olursa ona karar vermelisin.
Yasadiklarin cok aci, o eski sevgilin olucak adamin yatacak yeri yok sana soyleyeyim.2 sene surmus iliskiniz, demek ki 17 yas civarindaydin basladiginizda.evde karisi ve cocugu beklerken disarida genc bir kizi kandirip kendine sevgili yapan adam, iki gun sonra aynisini sana yapicak.7 de neyse 70 de odur.uzun lafin kisasi sen bu heriften kurtulmussun, yat kalk sukret.
Su an duygusal bosluktasin bana gore, dolayisiyla disariya sevgiye muhtac,kandirilmaya -kullanilmaya musait izlenimi veriyorsun.kendini topla, derslerine yogunlas.nasilsa karsina cikacak birileri, ille benimde bir sevgilim olmali diye surekli deneme yanilma yapamazsin.bir sure sonra kimseye guvenemez, kimseyi sevemez hale gelirsin.
Kendine bir amac belirle, mesela okulu bitirmek.yabanci bir dil ogrenmek, bir enstruman kursu gibi.hayatin tadini cikarmaya bak, universtite yillari bir cirpida geciverir, zamanini en guzel sekilde degerlendir canim.artik bu bahsettigin adamla icinde uzulme.

Bana evli oldugunu ueni bosandigini soylediginde kac gun kendime gelememistim sonra bana yalvardi telefonda agladi kiyamadim baristim ama hic bi zaman guvenemedim ona ayrica eski esiyle sadece cocuk icin de gorusmuyor hergun konusuyorlar mesajlasiyrlar hatta bi kere yakalamistim hep kandirdi beni. Sevdigim icin sabrediyodum ama elimde olmadan sogudum zamanla baska biine karsi biseyler hissetmeye basladim demek ki sevmiyorum artik . Dediginiz gibi gecmise cok bagli olan biriyim belki de bu yuzden kopamiyorum ondan. Ama mantikli dusununce de ben bu insanla evlenmek istemiyo rum herkes coluksuz cocuksuz kendine denk biriyle evlenirken ben neden boyke biriyke evleniyim neden hayatimi karartiyim bana denk biriyle evlenmek istiyorum o yuzdrn de bosuna vaktimi harcamaya gerek yok suan alistim yokluguna barisirsam onun yerini doldurabilecek biri olmadigi surece hic ayrilamicam birinden kolay kolay hoslanan bisey hisseden biri de degilim zateb. En iyisi yoluma bakmak.

Baska birinden hoslanip ondan ayrildigim zaman bana cok beddua etmisti bende dedim ki ben seni aldatmadim ama sen esini benle aldattin. Bunu yapan yarin birgun beni de bi baskasiyla aldatir dedim isine geliyosa dedi simdi barismak isteyince bu sozu hatirlatiyorum sinirle soyledim diyor. Ben bu adama hic bi zaman guvenemedim bundan sonra da guvenemem zaten. Dediginiz gibi okuluma derslere odaklanicam o kdr cok sey yasadim ki simdiden kimseye guvenim kalmadi zaten. Brn belki de babasiz buyudugum icin daha cok sevgiye ilgiye muhtacim ama kimseye guvenemem artik herkesten korkuyorum aci cekmekten korkuyorum.

Babasiz buyudugun icin, seni koruyup kollayan, kol kanat geren, belki yasca senden buyuk erkeklere cekim duyma ihtimalin yuksek.bu senin ic dunyan, ancak ayni zamanda yumusak karnin.bunu belli etme kimseye.secimlerini bu yonde yapabilirsin tabi, yeter ki karsi taraf bilmesin, bu zaafiyetini kullanamasin.
Hepimiz aci cekmekten, yaralanmaktan korkuyoruz.bu insanlara veya hayata bir sans daha vermeye engel degil.artik tecrubelerine dayanarak insanlari az cok tahlil edebilirsin, niyetlerini anladigin an karar verirsin.birak onlar ugrassin seni kazanmak icin, sen neden taviz veresin aci cekmemek icin? Kendini tanimaya calis, guclu yonlerin neler zayif yonlerin neler? Ozguvenini tekrar kazanmaya bak.Iyi taraflarini dusun hayatinin, universiteye gidiyorsun, ogrencisin,zekisin, mutlaka cok guzelsin yani hayat sana guzel:) ardindan meslegini yapmaya baslayacaksin, kendi ayaklarin uzerindesin, hic kimse seni uzemez sen musade etmedikce.biraz zaman tani kendine, herseyin ilaci zamandir.bir bakmissin ki, bugun yasadiklarini kazandigin tecrubeler olarak gormeye baslamissin.
Yarin sabah yepyeni bir insan olarak kalk yatagindan...

Merhaba... Durumuna çok üzüldüm. Saçma sapan soruları sormadan direkt şöyle yapmanı önereceğım. çok gençsin. Insan ın bir kaderi vardır, alnında ne yaziliysa onu yasar. Ama kader degistirmek senin elinde. Niye senin gibi şeker, güzel bir kız, seni kandırmıs biri için üzülüyor ki??? Eğer kaderindeki oysa seni bulur hiç merak etme. Seni niye özlüyorum sinyalleri niye biliyo musun? O ayrılmıs birisi. çocuklu. Senin gibi bir kızi bulmus. Annelik yaptiracak. Belki eski esinden senin için ayrildigini felan da söylemistir sana.. yapma. Gencligini aileni herseyini en basta da kendini yakarsin. Annesi bile olmadigin bir çocuga dadılık yapmak mı, yoksa okuyum senin gibi mürekkep yalamıs bi beyfendi mi sana cazip geliyor?? Seçim senin güzelim... Lütfen yapma... Allah rızası için dogru düsün. Yıllarını verdin diye barısma. Küçültme kendini. Senin iyiligin için söylüyorum. Yapma nolur

Tebrik ederim 19 yasinda hayatin cemberinden gecmissin cidden. Evli cocuklu adamla beraber oldugun yetmiyor ustune bi de hala onu bir secenek olarak goruyorsun. Bence de senden adam olmaz. 23 yasindayim da yine de dusunmeden edemiyorum anne baban icin ne aci olur durumunu bilseler... Ustelik karisini aldatan adama cocuk mu veriliyormus da senle evlenip cocugu da yaniniza aliyormus ? Erkeksiz yasayamiyor musun daha 19 yasindasin ya yazik cidden, illa ikisinden biri olacakmismis.
Edit : konu sahibinden ozur diliyorum, ben adam hala bosanmamis gibi algilamistim, evli adamla beraber mi olsam gibi dusunuyor sanmistim. Olayi simdi algiladim ama yorumum ayni. Boyle bi adama guvenmek aptallik.

Bana bak bi güzelim kendi ağzınla birgün öyle birgün öyle diyorsun daha 19 yaşındasın bir adam için anneni babanı silmeyi planlıyorsun lütfen bana şaka falan de okurken tansiyonum çıktı çünki. Tamam bende üniversitede aşık oldum kaçalım dedi kaçmadım sen bide çocuğuna analık yaparsın ciddi bir durum olursa lütfen kendine gel 22 yaşındayım ilişkim olmasın psikolojimi bozuyorlar diye kurtulmaya çalışıyorum bırak kendine odaklan kendine saygını bir kaybedersen bir daha hiçbirşeyi yerine koyamazsın zamanla olur herşey 19umdan 22ye en az bin erkekle tanışmışımdır hayat 2 erkekten mi ibaret Allah için yapma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…