Lutfen bana bir akıl verin

birde çevrenizdeki kızların sevgilileri var mutlular yazmıştınız..benim amcamın kızı 18 yaşında evlendi..bense 26 o buldu sevdiğini evlendi diye bende önümdeki seçenekleri değerlendirmeye geçmedim..herkezin hayatı farklı..

Hataalar hatalar... ders al biraz ailene faydalı bi evlat ol. Okutmaya çalısıyorlar vee kızlarıdul bi adam için okulda kalıyor.. duygusal düsünme cnm mantığını çalıstır illa biri mi oycak hayatında. Bosluktasın die ailene kazık atman niye. Duysalar kahrolmazlarmı. Hakettikyeri evlat ol dik dur kimseye de güvenme. Kendini yakarsin coook pişman olursn .. bak anla dinle bunları... yazık çook gençsin.

romantizm öldü sanırım dans..konu sahibinin yerinde olsaydım haytı akışına bırakırdım..
ben o yaşlardanken gece aya bakar bir gün seni bulacağım biliyorum derdim

Ben 20de esimle tanismistim. ama cok laylaylomdum ya. Ayrilsam aci cekmezdim. Arkadaslarimizla gezip tozuyoduk. Aklim 5 karis havadaydi. Evde yasadigim tum sikintilara ragmen hayat cok guzeldi. Simdi cikiyor her seyin acisi o ayri ya. 17 yasinda evli adammis yok baska sevgili aldatmismis bunlar gercekten cok arabesk. Arkadasi yok heralde ne biliyim ki.

Neresinden tutarsan tut elinde kalır bu ilişki,arkana bakmadan uzaklaş hayat kumar değil geri dönülmez hatalar yaptırır böyle insanlar cünkü hala cok gençsin yanlışa açıksın,inan bana hiç kimseye hesap vermeden kafana göre yaşayacağın en güzel yaşlardasın arkadaşlarında dediği gibi gezip tozmana bak,neyin acelesi bu? Birdaha kimsenin seni sevmeyeceğini falan düşünüyosun sanırım ama böyle birşey yok o adamda zaten seni sevmiş olamaz..bu işler bu kadar ucuz değil.sen istedin diyede olmaz,nasibinde varsa günü gelince herşeyi yaşarsın en güzelinden ama gittiğin yol yol değil.
Nikahla ölümün günü belli olmaz derler şimdiden kafanı yorma..

evet cogu zaman annenle baban ilerde evlenmemize razi olmaz okulu birak gel evlenelim kacalim falan dedigi oldu hatta son 1 senedir surekli soyluyor bunu. baski uyguluyordu benim de kafami karistiriyordu. ama oyle bi hata yapmadim cok sukur.

evlilikle sevgili olmak okadar farklıki,evlenince sorumluluklar var faturalar var,aileler var,kendi ailen karışmasa eşinin ailesi karışır..evilikte çözüm arayanlar yanılmasın boşuna..

evet cogu zaman annenle baban ilerde evlenmemize razi olmaz okulu birak gel evlenelim kacalim falan dedigi oldu hatta son 1 senedir surekli soyluyor bunu. baski uyguluyordu benim de kafami karistiriyordu. ama oyle bi hata yapmadim cok sukur.
okulu bırakırsan sizi kim geçindirecek onun evladına iyi bir anne modeli olabilecekmisin..sevgini verip her karnı acıktığında yemeyini önüne koyabilecekmisin..

O adam olsa zaten sana kaçmayı teklif edeceğine yakışan şekilde ailenden gelip istemeyi teklif ederdi,yani yanlış anlama gelsinde istesin demiyorum,üstüne basa basa uzaklaş diyorum.Sadece adamın her hareketi falso...

Geçen ailesine rest çekip dul bir adamla evlenen arkadaş konu açmıştı 6 aylık evlilerdi ve huzuru yoktu, sorunları bitmiyordu, eski eş aralarından çıkmıyormuş hiç, çünkü ortada çocuk var. Duygusal düşünüp hata yapmazsın umarm. Hatta Formdan araştır dul ve çocuklu adamlarla evlenenlerle bak neler yaşıyolarmış. Duygun muygun kalmaz.

Acelen ne yalniz da yasayabilirsin demem dogru olmaz cunku herkesin kendine yetebilmesi sevilme hissini bastirabilmesi ayni duzeyde olmuyor. Ama kesinlikle ve kesinlikle seni kandiran adamdan kurtul baskasi icin seni terkedeni de secenek olarak bile dusunme. Gencsin universite ortamindasin ve sevgilin olsun istiyosun mutlaka birileri olur biraz sabret

bende biriyle birlikteydim evli oldugunu bilmiyordum ögrendiğimde bi ton laf ettim ve o adam benim için bitti ne kadar sevsemde çünkü dogru olan buydu yalan affedilemez heleki böyle konularda

Kafam o kadar karıştı ki kendimi saçma sapan hissediyorum şuan. Sen kimsin ben kimim o kim eski sevgilin kim seni terk eden kim sen kimi seviyorsun o kimi seviyor. Kafam da deli sorular. Inan Dallas izlerken bile bunu hissetmedim. . Valla okuması bile beni bu kadar karma karışık hissettiriyorsa sana ne diyeyim ki yaşıyorsun birde .. ama şunu demeliyimki 19 yaşında genç bir hanım efendi boşanmış 1 çocuğu olan erkeğin oyuncagi olmamali çünkü ne aynı şeyleri hissediyorsunuz ne de aynı şeyleri bekliyorsunuz birbirinzden .. bizden akıl almak istiyorsan kendine zaman tanı .. anlamamış olsmda bunu kulak ardı etme.

Bosanmamistir o evlidir

Daha 19 yasindasin erkeksiz yasayamiyosun. Oysa egitim ve arkadas ortamin da var. Bu kadar acizlenecek ne var be kizim

Bosanmamistir o evlidir

Daha 19 yasindasin erkeksiz yasayamiyosun. Oysa egitim ve arkadas ortamin da var. Bu kadar acizlenecek ne var be kizim

cidden bosanmamis midir sizce? peki amaci ne yani neden benimle birlikte olmak istiyor hala bunca seyden sonra. seviyorum diyor inanmamali miyim ?

cidden bosanmamis midir sizce? peki amaci ne yani neden benimle birlikte olmak istiyor hala bunca seyden sonra. seviyorum diyor inanmamali miyim ?
Bak güzel kardeşim , 2 yildir görüştüğün adamın bosanmismi bosanmamis mi olduğunu algilayabikcek durumda bile değilsin. Yaşın 19 olmuş olsa da hala çocuksuun. Erkekler istediklerini alana kadar herseyi söylerler. Seviyorum da derler unutamiyorum aşığım ölüyorum Biliyorum da derler. Bilmem açıklayıcı oldumu??? Sana ben ve burdaki bir çok bayan bir abla olarak lütfen uzak dur demekten başka birşey yapamayız. . Pırıl pırıl genclersiniz ne işiniz var ne yediği belirsiz ınsanlarla. Illaki bir sevgilim olsun istiyorsan git kendi yaşında kendi pozisyonunda insanlarla arkadaşlık kur güzelim. .
Belki ne beni nede benim gibi düşünenleri şuan anlayamazsin ama ınanki neler oluyor. Başını taştan tasa vurup keşke demek yerine ıyi ki demek istiyorsan bugünden sonra o adamla ne görüş ne konuş. Hatta numarani sosyal hesaplarını bile değiştir. ..

ohooo ben bir saattir kime laf anlatmışım yaa sen hala cidden boşanmamış mıdır diyosun,şaka mı bu?
boşansa nolur boşanmasa nolur? Burda kaç insan sana akıl verdik kendini yakma diye.Bırak Allah askına sen bildiğini okuyacaksın belli,kimseye değil kendine yaparsın. devam et

HAta yapmışsın aslında..
HAdi evli olandan diğeri için ayıldın..
O ondanda ayrılınca evlenip boşanmışa dönsem mi diye düşünüyosun..
Aynı yaştayız..
Evlilik gibi düşünme..
Belki 30una kadar evlenmiceksin kısmetinde o yaşına kadar evlilik yok ee napıcaksın 30 yaşına kadar bu denyolarlar mı ömrünü çürütüceksin..
Bence takma bunları..
Arkadaş edin çık gez dolaş..
2side kalıbının adamı değil sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…