Lutfen bana bir akıl verin

Bana bak bi güzelim kendi ağzınla birgün öyle birgün öyle diyorsun daha 19 yaşındasın bir adam için anneni babanı silmeyi planlıyorsun lütfen bana şaka falan de okurken tansiyonum çıktı çünki. Tamam bende üniversitede aşık oldum kaçalım dedi kaçmadım sen bide çocuğuna analık yaparsın ciddi bir durum olursa lütfen kendine gel 22 yaşındayım ilişkim olmasın psikolojimi bozuyorlar diye kurtulmaya çalışıyorum bırak kendine odaklan kendine saygını bir kaybedersen bir daha hiçbirşeyi yerine koyamazsın zamanla olur herşey 19umdan 22ye en az bin erkekle tanışmışımdır hayat 2 erkekten mi ibaret Allah için yapma
Yahu hiç mi konunun tarihine bakmıyosunuz? 9 yıl önceki konuyu hortlatmışsınız. Bir de nerdeyse aynı yaşta olmanıza rağmen sanki çok olgun ve tecrübeli gibi akıllar vermişsiniz 😄 şu an sizden büyük yaşı merak etmeyin

Yahu hiç mi konunun tarihine bakmıyosunuz? 9 yıl önceki konuyu hortlatmışsınız. Bir de nerdeyse aynı yaşta olmanıza rağmen sanki çok olgun ve tecrübeli gibi akıllar vermişsiniz 😄 şu an sizden büyük yaşı merak etmeyin
Sonradan farkettim telefondan minicik yazıyor okunmuyor da niye bu kadar beni eziklemeye çalıştın ki? Herkesin tecrübesi bir değil üniversite zamanımda ben bu konuda ağır şeyler yaşadım yıllarca toplamakla uğraştım hayır yani sana mı kaldı olgunluk tecrübe yarıştırmak

X