Lutfen bana bir akıl verin

Asla gorusmiycem konusmiycam zaten bundan sonra. Ben onu kafama taksam da aklim hala digerinde beni terkedende. Ama ikisini de bosvericem ve okulum bitene kadar da bulasmiycam asla boyle ask mesk islerine cunku ben kendimi cok kaptiriyorum sonra da cok uzuluyorum zaten cok ta yoruldum bundan sonra uzun bi sure kafami dinlemeye ihtiyacim var. Insallah zamani gelince de dogru insan cikar karsima.

Zamanı gelince zaten eninde sonunda birisi olacak merak etme . Bu acele ney yani. Şu cümlelerini bir okur musun ? 19 yaşında üniversite öğrencisi bir genç kıza yakışıyor mu anlattıkların? Gençlik nereye gidiyor ?? Yazık sana ve senin durumundakilere

Hayir gercekten geri donmiycem ona ikisini de bosverip okuluma odaklanicam 2 senedir zaten neler yasiyorum cok yoruldum bundan sonra yalniz kalip kafami dinliycem. sadece bazen aklima geliyor anilar hatiralar canimi acitiyor ama geri donmiycem.

Hayir gercekten geri donmiycem ona ikisini de bosverip okuluma odaklanicam 2 senedir zaten neler yasiyorum cok yoruldum bundan sonra yalniz kalip kafami dinliycem. sadece bazen aklima geliyor anilar hatiralar canimi acitiyor ama geri donmiycem.
19 yaşında bunları yazacak ne yaşadın acaba

anlatınca nasıl özendim yaa

şu okulu bırakayım mıya kadar gençtir olabilir
hataları olur diyodum da
ne demek okulu bırakmak ya
bir xy zımbırtısı için

Bu dakikaya da kadar saf olduğunu düşünmüştüm. Sana yardım edecek bir çok cümle kurdum , ama senin gibi bir beyine sahip biri için güzel parmaklarimi yorduguma dediğini düşünmüyorum. Beynine oksijen gittiğinden emin ol , elini yüzünü yıka tekrar oku allah akıl fikir versin sana .

yardim edecek o kadar cumle kurduktan sonra dalga gececegini dusunmuyordum bende. kusura bakma ama hakettin. zaten canim burnumda . neyse yine de ozur dilerim. iyi geceler.

kendinde yazmışsın 2 senedir neler yaşıyorum diye,sen bu adamla devam edersen her sene bu lafı tekrarlarsın,sen yine bildiğini okuyacaksın belli ama interntte bir gezin böyle evli adamlara kaçan kızların sonların.Az öncede bana tamam bitti dedin,ardından başka bir arkadaşa beni sevmiyo mudur boşanmamış mıdır diyosun.Yani sen bizi kandırsan nolur kandırmasan nolur? Herkez kocasıyla çocuguyla okuluyla ailesiyle hayatına devam eder,biz şu an için üzülürüz,sen ömür boyu.

yardim edecek o kadar cumle kurduktan sonra dalga gececegini dusunmuyordum bende. kusura bakma ama hakettin. zaten canim burnumda . neyse yine de ozur dilerim. iyi geceler.
Dalga gelmedim geçecek olsam zaten öğüt cümlelerini hiç kurmazdim her neyse benden Küçüksun Cahilligine vererek susuyorum hadi iyi geceler

19 yasında,kendıne layık gördüğün kişilere bak..

erkek soyuna kıran mı girdi allasen!

siz daha 17yasinda iken sizle sevgili olmaya sorun gormemis yetiskin birinden bahsediyoruz... ustelik esini aldatmis ve sizi bu anlamda da kandirmis karaktersiz biri...

hala neyini sevip geri donmeyi dusunuyorsunuz aklim almiyor.

digeriyle de zaten bitmis.

yeni biri elbet olur... once tek basiniza ayaklarinizin ustunde saglam dik durmaya duzgun bir hayat kurmaya calisin...

19 yaş, hormonlar tavan, boşver desek de gidicesin belliki. Bu yaşlar çok tehlikeli yaşlar yahu insan gerçekten hayret ediyor. Ama şunu söyliyim 19 yaş ilişki değil platonik aşk yaşama yaşı bence.

Bence kime yapisacagini sasirnissin sen ilgi gordugun yere kosuyorsun tekme yiyince obur tarafa yogunlasiyorsun tekrar olay bu o adamla evli cocuklu biri ve kac tane 19 yasinda genc bir bulabilecek ? Oyuzdende pesinde dolasip duruyor cok zavalli bir durum gencecik unv ogrencisisin yapma allasen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…