LOHUSAYIM,ALDATILDIM MI? ÇOK KOTÜYÜM BAKIN NE OLUR :(

Bize söylemesi kolay ama bebeğini düşün. Yiyip içmemek sütünü etkiler. O adam yüzünden bebeğini anne sütünden mahrum edersin.
Rahatlayacaksan yüzleş erteleme. Döksün herkes eteğindeki taşları. Böyle susarak bir yere varamazsın. Bebeğin daha çok ufak..

Paçası sıkıştı tabi normal. Sakın alttan alma. Seni sindirmesine izin verme. Boşanmazsan da kendini ezdirme..

Sakin olun. Ne kadar zor olduğunu tahmin edebiliyorum inandığınız her şey yerle bir oldu. Fakat kendinizi bırakmayın. Sizin suçunuz değil eşinizin kişiliksizliği. Sakın sakın kendinizi suçlamayın.

büyük ihtimal o kadınlar sizi boşamayacak adi yaratık gönlünü eğlendiriyo siz eşi çoçuklarının anasısısnız amaaa bariz ortada aldatıyo karar sizin böyle adi kadınlar için yuvanızı yıkmak bebişi babasısız bırakmak ne kadar doğru ama eşinizin yaptığını yanına bırakmayın lütfen

bence onunla konuşma. inkar edecek. telefoncuya gidip hat kayıtlarını almak daha mantıklı. suratına çarpıp evden kovarsın onu. kanıt bulmadan konuşma. hatta böyle daha iyi. bırak sürünsün. yoksa niye böyle paniklesin ki

Lutfen esine su anda olabildigince normal davran.Kendisi biseylerden iskillendi belli.Esin muhtemelen vicdan yapma boyutuna girdi ve olabildigince acik vermeyecek.Bu acigi ara ve bul.

Çok üzücü ama basbayağı aldatıyor. Bütün iyi ihtimalleri düşünürken pat diye ortaya çıkıyor gerçekler.

Allah yardımcın olsun canim..Eğer sorarsan bize bosan ondanda elinde avcunda ne varsa al çocukların nafakasını da al emin ol gurursuzca yasamaktansa ayrı zor bir hayat daha iyi.. Bunu bir kere kabullenirsen hep yapar

Keşke paragraf bırakarak yazsaydınız şunu...
Zorla okudum...
Kafanız allak bullak olacağına sorun, direk sorun yüzüne..
Bu şüphe ile yaşanmaz ki...
Normal görünmüyor çünkü....

Bal gibi de aldatmış bazen eşler hatalarını kapatmak için vicdan azabı olabilir evde ekstra iyi olurlar böyle durumlarda hem evde hem dışarda gemilerni rahatça yürütürler
Yani ne desem bilemedim eğer boşanmayı göze alıyosanız üstüne gidin derim yok boşanamam 3 çocukla derseniz hiç kurcalamayın daha beter pisliğe batarsınız

25 günlük lohusa halinizle uğraştığınız şeye bakın.. yazıklar olsun eşinize

ister aldatmış ister aldatmamış olsun.. sizin üzüleceğiniz bişey yapıyor o kadınla her ne sebeple olursa olsun konuşarak

belki yeni bir dedikodu oldu da kadın o yüzden arayıp duruyor adam da siz anlamayın diye gizli konuşmaya çalışıyor da olabilir
yani inşallah öyledir diyip tüm iyi niyetimle bakmaya çalışıyorum

ariyorum aramadin deme bana kisminin hic bi aciklamasi yok maalesef. bu lafi insan ya karisina ya sevgilisine soyler. komsu esnafa degil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…