LOHUSAYIM,ALDATILDIM MI? ÇOK KOTÜYÜM BAKIN NE OLUR :(

Bende sok oldum. Yeni konu sanıyorum bakıyorum geçen yıl. Kaç tane konusu var aldatmayla ilgili. Demekki hep suphelendiniz sonra adam ikna etti ama yine devam etti. Çok üzüldüm. Allah yardımcınız olsun

Konu sahibi bu adam seni kaç kere aldattı yahu ?
50 ilk öpücük filmindeki gibi ....arkadaş sabah uyanıyor ve o sabah ilk kez aldatildigini öğreniyor...sonra bir ay geçiyor ...yine ilk kez aldatildigini öğreniyor...bence gelecek aylarda yine aldatildigini ilk kez ogrenecek konu sahibi arkadaşımız

bu adama 3 çocuk fazla bence.herşey ortada artık alışkanlık haline getirmiş.boşanmazsanız çekeceksiniz bu nedenle çok fazla yüz göz olmayın boşanmak istemiyorsanız.adam zaten beni bırakmıyor der hepten arsız olur.

Aldatılıyorsunuz

Adam yaşlanacak hala bastonla zamparalığa gidecek gibi bir potansiyel var. Allah ıslah etsin böylelerini valla olan kadınlara oluyor yazık.

Bencede aldatiyor suphelendigini belli etme yakalamaya calis telefonunu takip et konusmalarini cikart yada telefonuna gizlice arama kaydedici program kur

Aldatmis. Simdi de aldatti. Yine aldatacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…