LOHUSAYIM,ALDATILDIM MI? ÇOK KOTÜYÜM BAKIN NE OLUR :(

Eşinin kullandığı operatöre göre mobil şifresini alıp konuşma mesajlaşma kayıtlarını çıkarma olanağın var. Bunu yapmak istersen özelden şifreyi nasıl alman gerektiğini yazabilirsin. Onun dışında whatsapp web yaparsan yakalama şansın çok fazla çünkü mesaj içeriklerine kadar herseyi görebiliyorsun. Akıllı davran bence sakın hissettiğini belli etme her zaman ki gibi davran delilleri ortadan kaldıramasın.

Ah canım benim ya Rabbim gönlüne huzur versin.bi kaç gün kafanı toparla sonra dök eteğindeki taşları bırak bide o huzursuzlansin

Yazık...

Böyle insanların evlat sahibi olması bile çok acı! Bırakın evladı, o adam bir tabak çorbayı hak etmiyor. Daha bebeğine bile saygısı yok , geçtim eşini... Hakikaten yazık!

Bence durumlar karışık, çok temiz gelmedi. Kendini temizleyecek çok şey sunar, haksız olduğunuza sizi bile inandırır böyleleri. Duygularınıza yenik düşmeyin...

Baya bayağğğğğğ tilki biri ile evli olduğunuzu bildirmek isterim herşeyden önce.
Erkeklerde Ender rastlanır bu kadar zekisine.
Ada'm minareyi çalmadan baya baya önce kılıfını hazırlamış.
Adınıza üzüldüm sağlam bir boşanma planı yapsanız iyi olacaktır.Malesef biraz numara yapmanız gerek delil toplamak için saf asık olmak gibi her hareketinizden kıl kapmış beyiniz bu kadar zekaya sıfır karakter olmasıda ilginç.
Çocuklarınız ve sana Rapunzel Mutlu hayatlar diliyorum eşinize de Allah'ın dan bulmasını temenni ediyorum.

Yalan söylemeye çok alışmıış
Taktikte yapıyor aklınca
Senin karşılaşabileceğin olayları önceden sana olduğundan farklı bahsediyor
Olayı yasadıgında algın eşinin istediği yönde ilerlesin diye
Ama bu kadar sık olunca yemezler
Abartmış

Sana teselli vermek istiyorum ama bu konıda verilen tesellilerde pek işe yaramıyorbiliyorum

Hakkında hayırlıdı olsun umarım baş etmenin bir yolunu bulursun

Telefon formata kadar gittiyse birden cok kişi olabilir.
Kadinin numarasina gizliden sizi de başka biriyle aldatıyor diye msj atın .Eşiniz yanınizdayken bakalim neler olacak.

öncelikle geçmiş olsun, şüphesi bile kötü.. ve lohusasınız allah korusun sütünüz kesilmesin, dikkat edin kendinize..
günde 2-3 aranmış olsa yalnızca, iş ilişkisi diyebilirdim..
ama telefonda bariz şeklide aramıyor deme arıyorum demesi, sanki karşında ilgi bekleyen bir sevgili var imajı çiziyor..
ve dedikodumuz çıktı demesi de ilginç, kendinden yaşça büyük bir kadınla ve iş yerleri bu kadar yakınken, demek ki sürekli birbirlerinin dükkanlarındaydılar, hoş sohbetleri vardı ki, insanlar laf çıkardı.. sizin de illa kulağınıza gelir diye önceden söyledi..
benim aklıma ilk gelenler bunlar..

Konu sahibi gelişme var mı?Bu kadar iyi nasıl rol yapabiliyor şaşkınlık verici ya..Hem bu kadar iyi bir aile babası olup hem nasıl ihanet edebiliyor.Takip ediyorum konuyu bizide bilgilendirin lütfen..

Bence söylemelisin bu bir tesadüf olamaz vardır bi hayır... belki adamda bu ihtimallerden korkar bundan sonra

Bütün işaretler yaptığını gösteriyor zaten. Ama sen yüzleşmekten kaçıyorsun. Huzurun öyle de böyle de kalmayacak zaten. Yüzleş ne olacaksa olsun. Haklı çıkar diye korkma seni sindirmesine izin verme.
Sütü bozuklar yapıyorlar işte..

biraz kendini dinle bir sakinleş. sonra konuşursun. inkar edecektir ama inanma. konuşmanın seyrine göre şekil alırsın zaten.

anlattıkların aldattığını gösteriyor malesef. Gizli gizli takipte kal. Biraz delil topla. Birden patla ona

Konu sahibi ne yaptin canım. Merak ettim.Esinle kinusabildin mi?
Dun aksam konusacaktim aslında annem geldi bebek sürekli kusuyor diye kaldı.Esim hala bi ilgi bi sevgi bi sarilmalar adamin gözlerine bakmaktan kacitorum yüzüne bakmamaya çalışıyorum anlıyorum olur olmadık yerde patlamaktan korkuyorum ben ne kadar güçlü bilirdim kendimi değilmişim meğer cesaretsiz belkide korkak ama.dayanamıyorum konusacagim ne olursa olur gündüz bi şekilde geciyor ama.gece cokk kotuyum bebek ağlıyor bende ağlıyorum düşünmek istemiyorum düşündükçe hasta olacağım istahim tamamen kesildi bi odaya kapanıp uyumak istiyorum bütün gün annemde yanımda onuda üzmek istemiyorum bisey diyemiyorum oda hasta duyarsa çok üzülür

Canım öncelikle sakim ol küçük bir bebeğin var , düşün taşın ölç tart boşanacaksan kurcala çıkar her şeyi ama boşanmayacaksan kendine yapma bunu
Şu zamana kadar şüphe etmediysen şu ara böyleyse hani kadınlar sezer ya işte sen de bu durumdasın bi haltlar çeviriyor gibi duruyor ama elinde kanıtların da olsun içinden sıyrılabilir yoksa

Canım benim degmiyor inan bana degmiyor.yaşadıklarını yaşadım öldum ,bittim, yemedim, icmedim, ağladım, zirladim ve yazıklar olsun ki bana sacmasapan gerekçelerine inanıp affettim.Sen de affedeceksin bence soyliyim sana. InşAllah Rabbim pişmanlık vermesin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…