LOHUSAYIM,ALDATILDIM MI? ÇOK KOTÜYÜM BAKIN NE OLUR :(

O kadına ayagını denk almasını söyleyerek işe baslayabilirsin

arama kaydı iyi fikir. yükleyip klasöre atıp sonra dinlenebilir. ama boşanma niyetin yoksa hiçbir şeyi ortaya çıkarma. adam arsız olur ondan sonra

ya bu erkekler ne böyle yaa.. ne gerek var böyle doyumsuzluklara.. saf gibi güveniyoruz sonra nelerle karşılaşıyoruz.. canım bak güçlü olacaksın, böyle bir durum varsa kesin ayrılırım fikrindeysen tüm delilleri toplayacaksın ve onun elinde avucunda ne var ise o delillerle alacaksın.. yok öyle 3 çocuğunun karısının rızkını başkalarına yedirmek..

Aldatılmışsın gibi görünüyor ve zaten önceki konun olan facebookta yalan söyleyebildiğini görmüş olman, o facebook hesabından işkillenmen lazımdı. Boşanmayacaksan hiç kurcalama, zaten 3 çocukla zor.

Yazdıklarını okudum. biraz zor okudum gerçi..Allah yardımcın olsun.. 3 çocukla zor zamanlar geçiriyorsundur şu an Aldatıyor mu? demişsin ama bence sen bu sorunun cevabını biliyorsun. Belki kabullenmek istemiyorsundur.. Eşinin gizli facebook hesabı açtığını yazdığın konuyu da okudum. O konuyu da muallakta bırakmışsın. O hesabı öğrendiğini söyledinmi eşine? Tepkisi ne oldu?

Sizi ondan uzaklaştırmalar, dedikodu çıktı diye yerini yapmalar. Belli ki bi entrikalar dönüyor, bence geç olmadan eşinizle konuşun, hatta whatsapptaki kızı da mutlaka ama mutlaka sorun.

Eşinizin aldattığını gözünüzle görseniz ancak o zaman idrak edecek haldesiniz çünkü belki çoğumuzun evliliğinden olmayan güven ve sevgi duygusu var. Ayrıca evini ihmal etmiyor. Çocuklarına ve size özenli. Siz mutlu bir evliliğini olmasa böyle bir anda kestirip atardın zaten.. Hemen o an derdim ben olsam mesela niye senin bu kadınla dedikodunun oluyormuş. Sonra bi kontrol ederdim ne biliyim. O halde daha fazla kurcalamayın derim. Lohusalığınız bir atlatın hele. Sonra bi kendinizle başbaşa kalın. Aileniz destek olabilirse çocuklara tabi daha iyi olur. Kafanız sakine düşünün derim. Aldatılmak çok kötü bişey ama bu irdelemedikçe kimse başına geldiğini anlamayacak bir durum. Herkesin başına gelebilir ve anlayamaz belki çoğu. Ve çoğu zaman da hamile eşler yaşar. Çünkü ne kadar cinsellik olsa veya olmasa bile erkeklerin çoğu bu dönemi seçiyor çevremde de böyleydi hep.
Yani mutluysan kendinizi dinledikten sonra ayrılmak istiyorsanız o belli yoldan gidin..ben eşimi seviyorum diyorsanız konuşun sakince. Tabi güveninizi yeniden kazanırsa...

İyi misiniz? Ne yaptınız?

Seni anlattıklarına göre malesef aldatıyor ve bir kisiylede değil üzülerek söylüyorum. İyi niyetle bakmaya çalışıyorsunuz kolay birşey değil belki konduramiyorsunuz. Bu şekilde içinizde saklayarak kendinizi yipratmayin, paylaşın ama genelde inkar edilir böyle durumlar. Paylaştıktan sonra hareketlerini gözlemleyin devam ediyorsa daha ciddi önlemler almak gerekir. Allah yardımcınız olsun

Sadece bir şüpheniz olsa ? Olabilirdi ama kadını size sürekli kötülemesi, gizemli konuşması, dedikodularının çıktığını size söylemesi, numarasının kayıtlı olmaması, tlfnunu temizlemesi, çocuğunuzun oraya götrülmesine izin vermemesi. Bütün bunlar büyük bi ihtimalle sizi haklı çıkaracak.

+1 katılıyorum whatsapp web ile takip et ve operatorun internet sitesine girerek kimi aramus kime mesaj atmis bak zir bise degil

Bence dürüstçe konuşun ve sorun. Ama önce kendinizi topraklayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…