LOHUSAYIM,ALDATILDIM MI? ÇOK KOTÜYÜM BAKIN NE OLUR :(

Birazda sevmenin ne demek olduğuna akılları basmıyor bence.
Sevgi denilen sey emek aslinda. Kisi emek verdiginden vazgecemiyor, sevdigi icin emek veriyor.
Aldatan erkekte sevgi kavrami yok sanirim. Onlar muhtemelen sadece kendilerini seviyorlar.
Ha bu arada vicdanini rahatlatmak icin de seviyormus gibi ilgili de davraniyor olabilirler.
Bu aldatmak konusu boyle uzar gider. Bu sitede de bir suru aldatma hikayesi var. Aldatilmadim demek de ne kadar dogru artik onu da bilmiyirum. Sanirim henuz aldatilmadim demek en dogrusu.
Ben aldatildim. Allah bu duyguyu kimseye de yasatmasin.
Bu konu cok uzar ama konu sahibi icin diyorum dusunulecek bir sey yok. Oncelikle esnaflarin agzindan bir sekilde laf almak gerekir. Bunu baskasi da yapabilir. Kesin emin olduktan sonra durum degerlendirmesi yapip ona gore bir karar vermek gerekir. Ya ikisi de pisliklerinde bogulsunlar diye adami evden gonderip bosanma yolu secilir ya da cocuklar var gecinenem gibi dusuncelerle bosanmama yolu secilirse de sonsuza kadar susulur. Yapilacak baska da bir sey yok.

Allah kolaylik versin size çok üzüldüm sizin ki gibi çok konu okudum burada yalniz değilsiniz karaktersiz kocalardan çok var güçlü olmaya calisin yavrular iniz icin... bosanin ve bosamayin diyemem allah hakkinizda hayirlisini versin...

Hani bu forumda hep deniyor ya,belli etme takipte kal delil topla.boş bunlar.su sitede yakın zamanda aldatılıp delil toplayıp boşanana pek rastlamadım.genelde affediyorlar.
Delil konusuna gelince konu sahibi.gozunuz görmüş kulağınız duymuş ama sanki siz eşinizden korkuyorsunuz.size şiddet uyguluyor mu?çünkü ilk telefon konuşmasını dinlerken,eşiniz farketmesin dinlediginizi diye kapıyı kapatmissiniz.tam o an inip sen kimle konusuyosun diye hesap bile soramamissiniz.ki sonrasında görmüşsünüz kimle konuştuğunu ama yine neden diye soramamissiniz.birde watsapta başka biriyle olan bir konuşma daha var.neden hesap soramiyorsunuz.delilse işte onlar sıcağı sıcağına delildi.simdi adam muhtemelen davayı çaktı bundan sonra delilde bulamazsınız.

Sanırım aldatma var canım çok üzüldüm. Evinde bilgisayarın var mı sana bi tiyo verebilirim.

Tamam işte biz burada hayatın olağan akışına uygun olanı,mantıklı olanı anlatmaya çalışıyoruz ya,doğal akışa uygun olan en basit ve kolay ayrılık repliği''artık sevmiyorum''dur ya hani bunu anlatmaya çalışıyorum ama sizin tam olarak nereye takıldığınızı anlamadım.
Adam karakterli olsa zaten aldatmaz değil mi? Aldatmış ve en basit yönünden eleştirim duygular üzerine olandı. Ha hem pastam dursun hem karnım doysun kısmı doğru eğer bunu kastediyorsanız.

Hayır kesinlikle şiddet görmedim diyorunya çok iyi giden bi evliligimiz vardı evet dinledigimi görür diye korktum çünkü bizim aranızda böyle güven sorgulayacak şeyler olmadı hic ona bana guvenmiyomusun diyeceği bir fırsat bırakmak istemedim birde numarayı almkti amacım ama.saçma bi şekilde korku var içimde hesap soramadigima inanamiyorum sanki ben suçluyum ben hesap vereceğim bu konuyu açıp her şeyi ortaya dökmeye gücüm yok sanki neden boyle hissediyorum sanki yığılıp kalacak gibiyim

Zaten diğer arkadaşlar da soylemis.
Tekrara gerek yok sanırım.
Kocani boşa , kadının da saçlarını yol ver eline ..
Özellikle 25 günlük lohusa kadına böyle bişeyi reva gördükleri için.
Ahlaksizlar. ...

Ben 3. Bebeğimi bile eşim çok istediği için yaptım yoksa düşünmüyordum benim eşim çocukları için ölecek adam hani onlara sesini yükseltmeye kıyamaz ben çektim evlatlarima cektirmem diyen adam bana hala güzel sözler söyleyen adam allahım duygusal olana kizatdim böyle konular karşısında ne kadar aptalim ben cesaretsiz korkan yuzune yüzüne vursam sanki ağlamaktan konusamayacak gibi bu kadar hazirliksizdim demek böyle biseyi öğrenmek için yeni doğum yaptım zaten duygusalim karisigim neden Allahım ben ne yaptım biliyorum yüzüne vursam her bir bahane bulacakc itiraf etmeyecek içime atarakta yasamam bunu yapamam

Muhtemelen. Ama işte keşke şimdi değil bir kaç ay sonra ogrenseydin. Daha güçlü olur daha kolay aklı selim kararlar alabilirdin. Taze annelik zehir oldu. Çok üzüldüm.

Durum acik malesef.
Kanitsa hersey ortada.
Ya durumu kabulleneceksiniz ki, bunu icinize atmayi nasil basarirsiniz bilemiyorum.
Ya da affetmeyeceksiniz.
Affedilenlerin de bundan vazgececegini sanmiyorum.

Ama seni anlıyorum ben de yeni dogum yaptım ve bu dönemde bazı şeylerle yüzleşmek istemedim o gücü bulamadım kendimde. Hiç konusunu açma kendinde o gücü bulana kadar. Saf rolü oyna şimdilik. Kendini iyi hissettiğin an ((mecaz anlamda)) bas tokatı hesap iste.

Kendinizi hırpalamayın, hasta olmayın. En önemli şey sağlık. Siz suçlu değilsiniz, olayın sizle veya yaptığınız bir şeyle ilgisi yok.

Onunla şu an yüzleşmek zorunda değilsiniz. Sanırım öğrendikten sonra hiç uyumadınız. Önce bir uyuyun, ondan sonra ne yapacağınıza karar verirsiniz. Şu an kafanız çok dolu. Bence zor da olsa, rahatlayıp güçlenebilmek için uyuyun, kendinize biraz zaman tanıyın.

Maalesef canım zaten yalan da profesyonel olmak aldatanın işidir bebeğini düşün sütun kesilmesin onlar belasını burda da ahirette bulacak nasılsa Allah a dayan üzülme

Bence de eşin çoktan çakmış herşeyi.yine teyzemi arayacağım diye alın teli ve madem herşey silindi siz whatsaap ı tekrar yukleyin dikkat edin yüklenirken bir yazı geliyor eski veriler yuklenilsin mi diye ona tıklayın ve bekleyin sistemde kayıtlı olan bütün yazışmalar meydana çıkıyor.aynı zamanda esinizin kullandığı hattın sitesine girip şifre aldığınız takdirde bu şifreyle o internet sitesinin sayfasına girip gecmiste hangi numaralarla kaç dakika konustugunu gorebilirsiniz.aynı zamanda eşinin teline whatsapp yukledikten sonra yukarda whatsapp web yazısı var onuda varsa bir bilgisayar laptop orayada yukledinmi bir sekilde delil bulursun.birde yaptiginiz herseyi silmeyi unutmayin geçmişi son izlenenleri falan silin sizde ortada delil bırakmayın.ayrıca lutfen güçlü ve sakin olun siz haklı olan başı dik olan tarafsiniz.rabbim ne yaşanırsa yasansin iyi veya kötü umarım herşeyin güzelini gonlunuze gore versin.yipratmayin kendinizi biliyorum zor ama dayanin.rabbim daha kötü dert vermesin insaallah.

Bir bayan gunde 3 kez aranmaz. Format olayida beni iyice huylandirdi. Emin olmadan esinize bir sey soylemeyin. Izlemede kalin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…