LOHUSAYIM,ALDATILDIM MI? ÇOK KOTÜYÜM BAKIN NE OLUR :(

Bencede aldatıyor. Erkekler gerçekten garip mahluklar. Madem karın duyunca karına yalakalık yapıyorsun alıp sahillere götürüp öpüyorsun.... ne halt etmeye aldatıyorsun !!! Belliki karısını boşamayıp diğer hatunla gönlünü eğlendirecek. Büyük ahlaksızlık bu dur bence. Başka birine aşık olup ayrılan insana ( kadın veya erkek ) saygı duyarım. Ama ayrılmaya niyeti olmayıp herkesi perişan eden bu çirkin zihniyetteki erkeklerden tiksiniyorum.

25 günlük bebeğimi dün doktora götürdük eşimle döndük eve apartmana girerken eşim sen çık ben sigaramı içip geliyorum dedi ben girer girmez telefonu eline aldığını gördüm asansörü beklerken biri ile konuşmaya başladı ve duydum özellikle beklemedim "Evdeyim evdeyim fırsat buldukça arıyorum sonra aramiyo deme dedi" daha fazla dinlemedim salak kafam aniden girer apartmana beni görür diye.Ama içime kurt düştü neden bi kaç kez evdeyim evdeyim dedi neden ben gidince konuşmaya başladı ben varken değil derken bi kaç saat sora eşimin telefonundan teyzemi ararken baktım son aranan numara duruyor silinmemiş ama kayıtlı değil,numarası aldim. Yazdım.Ben 10 yillik evliyim eşimin telefonunu ne kurcaladim ne baktım yanı gerek duymadım kilit kodunu bile bilmem guvenirim eşime bi sorunumuz yok canım hayatım diye pesimde gezer bi değişiklik yok hamilelik falan cinsel yaşantımıza ara bile vermesin herşey güzeldi yani ole kurcalayip arayan şüpheci bi tip değilim ama olacak ya konuşması tuhaf geldi ve numarayı aldım.Aradım gizliden bi kadın açtı kapattı.Facebooktan telefon numarasıyla arama yaptım ve bi kadın çıktı evet yaşadığım ilde yaşıyordu kadın.fotoğraflara baktığımda sok geçirdim tanıyordum evet eşimin çalıştığı dükkanın karşısında esnafti 35.40 yaşlarında biri minyon tipli hicde güzel değil.Tanimazdim kadını dükkanın adini gördüm resmini gördüm anladım.Bu kadın için eşim ramazanda cay aliyorum karsidaki ayse abladan demisti bi kac kez bende takilmistim kac yasinda bu abla diye aman gorsen kucucuk biseu kac yasinda kadin demisti.Neyse gel zaman git zaman konusmuyorum ben onunla artik dukkanada gelme dedim demişti 1 yıl önce niye diye sorduğumda sürekli tuvalete geliyor falan demişti hatta çocukları götürdüğümüzde dükkâna yaninda çalışan eleman alıp bizim kızı o kadının dükkânına doğru gideceği zaman götürme sunun yanina demişti .Dedim heralde hoşlanmadığı biri.aradan aylar geçti bi gün bana su karşıdaki mobilyaciyla konusnuyorum demişti mobilyacı dediği bu kadının yanindaki esnaf dükkânı niye dediğimde ya Ayşe yi göstererek su kadın yanıma geldi mobilyaci bizim hakkımızda dedikodu yapmış dedi bende kizdim adama muhatap olmam daha hatta kadına da o yüzden gelme dükkâna biz esnafiz bi dedikodu olur dedim dedi bende niye önceden soylemedinki dedim ya kafana takarsin falan diye dusundum dedi konu kapandı.Şimdi takildigim nokta konusmadigini söylediğin hakkında dedikodu çıkan bi kadınla neden konusuyosun.Herhangi bir esnaf olsa dicem arkadaşıdır Esim numarasını daha 1 ay önce değişti birde hani eskiden numarasi kaldı desem öyle biseyede imkan yok.Bugün yine eşimin telden teyzemi ararken baktım numarayı silmismi tekrar aramismi diye dun 12 de aramisti 5 de ve 8 deyine aramış yanı günde 3 kez aramış bunu görünce hep deli oldum.bi insan birini bi kez arar bi günde 2.3 kez ariyosa baya muhabbeti vardır degilmi watsaba girdim bu kadınla mesajlaşma göremedim acele baktım zaten ama başka bi numarayla mesajlaşma si vardı o numarada kayıt edilmemiş kapalı bi kız resmi var profilde ona da önemli olan senin mutluluğun sen mutlu ol yeter falan yazmış anlam.veremedim.Kafam allak bullak olabilecek bütün iyi ihtimalleri düşündüm numarayivyanlis almisimdir belki dedim kadın çıkınca ama gördüm ki değil bisey arayıp sormuştur dedim ama 3 kez mi sordu bana konuşuyorum dediği kadınla senin dedikodu olmuş ne konusuyosun evli adamsin çokda kiskanctir bana karşı.inanamadim inanmak istemedim eşim yapmaz dedim o hala ask sözleri yazar bana 3 .bebeğim daha 25 gün önce doğdu her turlu destek oldu bana çok sosyal biride değil çok az çıkar dışarı esimde hic bisey demedim henüz konuşamıyorum ne içime atmaya nede konuşmaya cesaretim yok sanki herşey kotu olacak gibi elimde net deliller olsa aldatildigimdan emin olsam ayrilacagimi 3 cocuk deyip oturmayacagimi bilir nasıl cesaret eder bu yaptığı nedir benim fesatim cokmu safim sanki ben bisey yapmış gibi dondum kaldım ama ruh gibiyim eşim bugün sende tuhaf haller var deyip duruyor yok diyorum dışarı çıktı biraz az geldi ve ya bu telefona bisey oldu dedi herşey gitti silindi ekran falan dedi bende format atmış gibi yani dedim ne tesaduf degilmi bence hissetti sürekli niye boylesin demeleri telefondan herşeyin silinmesi inanmıyorum inanmak istemiyorum bana boyle ilgiliyken az öncede sen çok bunaldingel az gezelim dedi sahile götürdü az hava almaya ve ben konusamadim neden bilmiyorum sende bisey var dedi durdu opmeler sarilmalar falan eşim beni aldatiyormu sizce :KK43:
Malesef. Hem de birkaç kişiyle birden aldatıyor. Erkeklerin öpmelerine sevmelerine ilgili olmalarına güvenmek büyük hata.

Galibasi, bencesi, acabasi , sanirimi, buyuk ihtimali vs. Yok... kesin aldatiyor. Hani hep deriz ya erkekler byle iste diye. Biz kadinlarda bi tuhafiz. Sevdigimiz insanlara toz konduramiyoruz. Yatakta bassak, kadin ayartmistir deriz. Bi yasa gelse aldatan insanlarin organlari kesmek ve ya idam gibi agir yasalar bak goreceksin o zaman kac insan aldatmaya meyil gosterir.. canim benim lohusasin 3.cocuk var ama gercekler bunlar. Firsat buldukca ariyorum aramiyo deme ne demek? Bilmiyorum rabbim dusmanimin basina vermesin.yani dusunuyorumda eger ki esimin tlf. Biyle konusma yaklicam bide bakacam kiz. Ustune watsabta sen yeterki mutlu ol filan felan. Soguk kanli durup delil toplayamazdim heee yapanlar varsa yada yapabilecegini dusunenler varsa helal olsun derim. Ben anca salya sumuk aglayip alir bebegimi ilk once annemin yanina bebegi anneme birakip ordanda mahkemeye giderdim... allah sabir versin lohusayken insan sut nasil artar bebegimin kilosu normal kac saat uyu gazi nasil vs diye arastirirken esinin seni dusurdugu hale bak. Allah belasini versin........

Evet erkekler pisliğin teki aldatıyor da
Kadınlar neden bile bile evli adamları ayarlıyor anlamiyorum:sinirli::sinirli:
eanaf arkadaşı bile olsa bı erkekle neden o kadar çok konuşur ki bı kadın ve esiniz bunu niye gizler
Sizi çok iyi anlıyorum aldatildigini düşünmek.hic yapmaz dediğin adamın üstüne bunu kondurmak çok zor

Allah yardımcınız olsun bu yazıyı görünce bende eşimden şüphe duydum demek ki erkeklere güvenmeyeceksin eğer becerebiliyorsan soğukkanlı ol delil topla aksi taktirde sizi suçlayacak belki ki eşiniz kurnaz biri dikkat edin çaktırmayın allah kolaylık versin bu arada bazen iş yerine git oradan geçiyormuşsun gibi yada işin düşmüş gibi

Diger yorumlari okumadim ama erkeklerde klasik galiba. Eger bir kadini kotuluyorsa tam tersini mi dusunmek lazim nedir bilemedim. Eski esim de beni aldattigi kisiyi bana kotuluyordu. Sevmeler ilgi gostermeler de muhtemelen aldatildiginizi dusunmeyin diye. Esim beni seviyor aldatmaz diye dusunmeniz icin. Bu arada ucuncu kisiyke kendinizi kiyaslamayin sakin. Kendinizi de suclamayin. O kisinin sizden guzel ya da cirkin olmasi, boyu posu onemli degil onlar icin.

Ah canım ne maymunu aldattığını net kesin yakalasam onu yakacagimi bilir eşim siler bitiririm :KK43: aldatsada itirafmi edecek sanki

Net kesin yakalamışsınız işte. Hakkında onunla ilişkisi var diye dedikodusu çıkan, konuşmuyorum dediği kadını aramış, günde 3 kere aramış. "Evdeyim evdeyim fırsat buldukça arıyorum sonra aramiyo deme" demiş.

Daha nasıl net kesin yakalayacaksınız? Ne diyerek kendini savunabilir ki? Kadına "Evdeyim evdeyim fırsat buldukça arıyorum sonra aramiyo deme" demesinin bahanesi ne olabilir?

Daha fazla delil istiyorsanız, cep telefonu operatörü hangisiyse, onun internet sayfasından döküm isteyin. Onun cep telefonuna şifre gelir, o şifreyi internet sayfasındaki ilgili kutucuğa girin. Son 3 ayın arama ve mesajlaşma dökümlerine bakın.

Ama mesela buna bahane bulur. "Kadın hastaymış, ona yardım ediyorum" vs der.

Ama hakkında beraber olduğu dedikodusu çıkan, sevmiyorum, konuşmuyorum dediği kadına "Evdeyim evdeyim fırsat buldukça arıyorum sonra aramiyo deme" demesinin bahanesi olamaz. O duyduğunuz cümle tahmin ettiğinizden daha net kanıt. Çünkü mantıklı açıklaması yok.

25 günlük bebeğimi dün doktora götürdük eşimle döndük eve apartmana girerken eşim sen çık ben sigaramı içip geliyorum dedi ben girer girmez telefonu eline aldığını gördüm asansörü beklerken biri ile konuşmaya başladı ve duydum özellikle beklemedim "Evdeyim evdeyim fırsat buldukça arıyorum sonra aramiyo deme dedi" daha fazla dinlemedim salak kafam aniden girer apartmana beni görür diye.Ama içime kurt düştü neden bi kaç kez evdeyim evdeyim dedi neden ben gidince konuşmaya başladı ben varken değil derken bi kaç saat sora eşimin telefonundan teyzemi ararken baktım son aranan numara duruyor silinmemiş ama kayıtlı değil,numarası aldim. Yazdım.Ben 10 yillik evliyim eşimin telefonunu ne kurcaladim ne baktım yanı gerek duymadım kilit kodunu bile bilmem guvenirim eşime bi sorunumuz yok canım hayatım diye pesimde gezer bi değişiklik yok hamilelik falan cinsel yaşantımıza ara bile vermesin herşey güzeldi yani ole kurcalayip arayan şüpheci bi tip değilim ama olacak ya konuşması tuhaf geldi ve numarayı aldım.Aradım gizliden bi kadın açtı kapattı.Facebooktan telefon numarasıyla arama yaptım ve bi kadın çıktı evet yaşadığım ilde yaşıyordu kadın.fotoğraflara baktığımda sok geçirdim tanıyordum evet eşimin çalıştığı dükkanın karşısında esnafti 35.40 yaşlarında biri minyon tipli hicde güzel değil.Tanimazdim kadını dükkanın adini gördüm resmini gördüm anladım.Bu kadın için eşim ramazanda cay aliyorum karsidaki ayse abladan demisti bi kac kez bende takilmistim kac yasinda bu abla diye aman gorsen kucucuk biseu kac yasinda kadin demisti.Neyse gel zaman git zaman konusmuyorum ben onunla artik dukkanada gelme dedim demişti 1 yıl önce niye diye sorduğumda sürekli tuvalete geliyor falan demişti hatta çocukları götürdüğümüzde dükkâna yaninda çalışan eleman alıp bizim kızı o kadının dükkânına doğru gideceği zaman götürme sunun yanina demişti .Dedim heralde hoşlanmadığı biri.aradan aylar geçti bi gün bana su karşıdaki mobilyaciyla konusnuyorum demişti mobilyacı dediği bu kadının yanindaki esnaf dükkânı niye dediğimde ya Ayşe yi göstererek su kadın yanıma geldi mobilyaci bizim hakkımızda dedikodu yapmış dedi bende kizdim adama muhatap olmam daha hatta kadına da o yüzden gelme dükkâna biz esnafiz bi dedikodu olur dedim dedi bende niye önceden soylemedinki dedim ya kafana takarsin falan diye dusundum dedi konu kapandı.Şimdi takildigim nokta konusmadigini söylediğin hakkında dedikodu çıkan bi kadınla neden konusuyosun.Herhangi bir esnaf olsa dicem arkadaşıdır Esim numarasını daha 1 ay önce değişti birde hani eskiden numarasi kaldı desem öyle biseyede imkan yok.Bugün yine eşimin telden teyzemi ararken baktım numarayı silmismi tekrar aramismi diye dun 12 de aramisti 5 de ve 8 deyine aramış yanı günde 3 kez aramış bunu görünce hep deli oldum.bi insan birini bi kez arar bi günde 2.3 kez ariyosa baya muhabbeti vardır degilmi watsaba girdim bu kadınla mesajlaşma göremedim acele baktım zaten ama başka bi numarayla mesajlaşma si vardı o numarada kayıt edilmemiş kapalı bi kız resmi var profilde ona da önemli olan senin mutluluğun sen mutlu ol yeter falan yazmış anlam.veremedim.Kafam allak bullak olabilecek bütün iyi ihtimalleri düşündüm numarayivyanlis almisimdir belki dedim kadın çıkınca ama gördüm ki değil bisey arayıp sormuştur dedim ama 3 kez mi sordu bana konuşuyorum dediği kadınla senin dedikodu olmuş ne konusuyosun evli adamsin çokda kiskanctir bana karşı.inanamadim inanmak istemedim eşim yapmaz dedim o hala ask sözleri yazar bana 3 .bebeğim daha 25 gün önce doğdu her turlu destek oldu bana çok sosyal biride değil çok az çıkar dışarı esimde hic bisey demedim henüz konuşamıyorum ne içime atmaya nede konuşmaya cesaretim yok sanki herşey kotu olacak gibi elimde net deliller olsa aldatildigimdan emin olsam ayrilacagimi 3 cocuk deyip oturmayacagimi bilir nasıl cesaret eder bu yaptığı nedir benim fesatim cokmu safim sanki ben bisey yapmış gibi dondum kaldım ama ruh gibiyim eşim bugün sende tuhaf haller var deyip duruyor yok diyorum dışarı çıktı biraz az geldi ve ya bu telefona bisey oldu dedi herşey gitti silindi ekran falan dedi bende format atmış gibi yani dedim ne tesaduf degilmi bence hissetti sürekli niye boylesin demeleri telefondan herşeyin silinmesi inanmıyorum inanmak istemiyorum bana boyle ilgiliyken az öncede sen çok bunaldingel az gezelim dedi sahile götürdü az hava almaya ve ben konusamadim neden bilmiyorum sende bisey var dedi durdu opmeler sarilmalar falan eşim beni aldatiyormu sizce :KK43:
Aldatıyor. Bu durumda asıl sizin ne yapmak istediğiniz önemli. Buna karar verin. Boşanacaksanız delil toplayın. Boşanmayacaksanız 3 maymunu oynayın ve kocanızın dükkanının hemen oraya taşının. Acilen taşının. Kocanız hayır diyecektir. İstemeyecektir. Bişeyler uydurun bi rüya gördüm ak sakallı dedeler eğer senin yanında olmazsam karşındaki dükkandaki günahkar kadının seni öldüreceğini söyledi deyin :)

Ben doğum yaptım 5 gün sonra eşim acil ameliyata girdi ambulansı eve cagardigimda o ağrı için de kivranirken yaninda olamadigim için cam.köşelerinde ağladım ardından zaten çalışamıyordu bi suredir üzülme dedim günüm vardı para alacaktim idare ederiz dedim çocuğa takılan ceyrekleri bozdururuz dedim sağlık olsun huzur olsun dedim eğer bunu bana yapabildiyse dilerim Allah fitil ftil getirsin burnundan :KK43: ben onu boyle düşünürken ni orospuya beni degistiyse lanet olsun boyle kadinlardaha kıymetli hic biseyle savaşacak gücüm yok tukendim sanki eşimi alıp karşıma.konuşsan sıyrılıp çıkacak gibi geliyor isin içinden

anlatilan seye göre aldatiyor olabilir ama net delil lazim ihtimaller uzerinden kesin konusamayiz ki.bunlari suan kafana takma logusalikla belki de yanlis anladin biraz zaman tani bence.

3 çocuğunu bırakıp gideceğini biliyor madem neden gtmiyorsun? Yatakda mı basmak lazm?
Olay açık net. Sen güveniyorum die telin şifresine kadar bilmiyorum derken adamı fazla boş bırakmışın. Ki 1 deil 2 kadınla konuşuyor. Belki bilmediğin daha birçok kadın....
ama sen boşanmazsın bunuda yazim çünkü inanmak istemiyorsun eşinin söylediği her yalana her bahaneye hazırsın inanmaya. bide bebek oldu bi şans daha dersin öylece gider mesele..

Muhtemelen kadin arandigini soyledi. Numarayi da gosterdi. Esiniz de sizin suphelendiginizi biliyor o yuzden sen de birseyler var diyor. Ve delilleri yok etmek icin fabrika ayarlarina dondurdu telefonunu.
Artik daha temkinli davranirlar. Bir sure sessiz kalin. Aldatan kisiye aldattin mi diye sorulmaz. Cunku hep inkar eder. Su an suphelerini soylerseniz kiskanclik hastasi ruh hastasi olmakla suclanirsiniz. Bir sure sessiz kalin. Unutmus gibi yapin. Ben olsam seninle calismaya karar verdim derdim ve onunla ise gider gelirdim ama su an olmaz tabi cunku bebek var.

3 çocuğunu bırakıp gideceğini biliyor madem neden gtmiyorsun? Yatakda mı basmak lazm?
Olay açık net. Sen güveniyorum die telin şifresine kadar bilmiyorum derken adamı fazla boş bırakmışın. Ki 1 deil 2 kadınla konuşuyor. Belki bilmediğin daha birçok kadın....
ama sen boşanmazsın bunuda yazim çünkü inanmak istemiyorsun eşinin söylediği her yalana her bahaneye hazırsın inanmaya. bide bebek oldu bi şans daha dersin öylece gider mesele..
İnanmak istememek değil inanın sineye çekecek biri değilim ama bi sok geldi tepkisiz kaldım neden bilmiyorum sindirmeye çalışıyorum sanki inanamadigim için hala.kendime gelemedim inanamiyorum bu yasadigima saka gibi yalan gibi geliyor :KK43:

Muhtemelen kadin arandigini soyledi. Numarayi da gosterdi. Esiniz de sizin suphelendiginizi biliyor o yuzden sen de birseyler var diyor. Ve delilleri yok etmek icin fabrika ayarlarina dondurdu telefonunu.
Artik daha temkinli davranirlar. Bir sure sessiz kalin. Aldatan kisiye aldattin mi diye sorulmaz. Cunku hep inkar eder. Su an suphelerini soylerseniz kiskanclik hastasi ruh hastasi olmakla suclanirsiniz. Bir sure sessiz kalin. Unutmus gibi yapin. Ben olsam seninle calismaya karar verdim derdim ve onunla ise gider gelirdim ama su an olmaz tabi cunku bebek var.
benim anladigimi sezen biri artik çok akilli davranır ve açık vermez bence ben bunu içime atıp beklersem eriyip bitecegim basım çatliyor :KK43:

X