LOHUSAYIM,ALDATILDIM MI? ÇOK KOTÜYÜM BAKIN NE OLUR :(

Çağır annen ablan farketmez çocuklara baksın dükkanı yoklamaya git pat diye.
Ayrıca whatsapp webden de takip et konuşmalarını.

-Dedikodumuzu yapmışlar demeler
-Kıskanç eş tutumları
-Telefona reset atma
-Şüphelendiğinden korktuğu eşine ekstra ilgi gösterme
-Aynı numarayla gün içinde konuşmalar
-Ve en önemli ipucu telefon konuşması.

Çok üzgünüm ama işaretler aldatıldığını gösteriyor. Eşin uyurken operatörün web adresine girip detaylı döküm iste.
Hatta evde bilgisayar varsa eşinin whatsapp'ını bilgisayara yükle ve dosyalar arasında sakla. Mesajları direk gör.
Nasıl yaparsın bilmiyorum ama soğukkanlı ol. Yorgunum, uykusuzum diye geçiştir şüphelenirse..

Aldatıyor, bide yol yapmiş kulağına gelirse diye. Ben delil toplardım. Telefondaki hersey gitti demesinden bile belli.

Valla Sabrina hayran kaldim.. Bunca mesaj arama daha ne delili neyin delilini ariyorsun? Aldatma sadece yataktami oluyor? Telefona reset atmakta ayri bir tuhaflik. Esin birseyler yakaladigini cakti yalan pesine dustu. Akil istiyorsan direk al karsina herseyi sor ogren burdan kimse bilemez esinin nekadarina cesaret ettigini.

Hakkında o kadınla ilişkisi var diye dedikodusu çıkan ve size kötülediği ve görüşmüyorum dediği kadını o gün 3 kere aramış. İlkinde de "Evdeyim evdeyim fırsat buldukça arıyorum sonra aramiyo deme" demiş.

Aklınızda niye soru işareti var anlamadım. Hakkında onunla ilişkisi var diye dedikodusu çıkan, konuşmuyorum dediği kadını niye arıyor? Niye günde 3 kere arıyor? Niye "Evdeyim evdeyim fırsat buldukça arıyorum sonra aramiyo deme" diyor?

Diğer her şeyin mantıklı bir açıklaması olabilir de bunların mantıklı açıklaması yok.

Ama lütfen kendinizi hırpalamayın. Sağlığınıza ve çocuklarınıza öncelik verin.

Son düzenleme:
X