Lohusalık depresyonu yaşayanlar yardım edin :(

Hep ağlıyodum özelliklede akşam olnca bebeğim ağlynca kndi kndimi yiyordum sütümde azdı doymuyordu. Ellerim ayaklarım hep uyuşuktu eşime annemr yalvarıyodum gitmeyin diye bnde hp dua ediyordum ederkn ağlıyodum istemsiz oluyodu sonra cevşen taktım iyi geldi seni çok iyi anlıyorum canm çok zor Allah yardmcn olsn

İlaç falanda içmedim emzirdiğim için

Aglama vs yoktu bende yaşadıklarımız farklı cabim .Benim bebeğime yabancilasmalarim var ona karşı garip hislerim.
Ayrıca birilerinin yanimda kalmasını değilde,aksine kimsenin yanımda durmasını istemiyodum. Annecigiimmm çok kahrimı çekti .her soyledigi batiyodu bana.

Canım 2017 de yaşamışsın bende aynıyım nasıl atlattın acaba

Merhaba bende doğum yapalı 8 ay oldu. Normal de bende anksiyete var. Herkes özellikle eşim hep ters davranıyormuş gibi geliyor. Hoş gerçi oda idare etmiyor. Onla tartışıp ağlama krizine girdiğimde şu kendini soktuğun hallere bak. Gerizekalı salak kadın VS. Gibi laflar edince insann dahada kötü oluyor. Anksiyeteden çok çekiyorum.önceden ilaç kullanıyordum.bazen ölmek istiyorum. Bebeğime bazen hiç sevgim olmuyor. Bu seferde vijdan azabı çekiyorum.

Bende bu durumdayim sizin gectimi

Bende bu durumdayim sizin gectimi
Ben post sahibi değilim ama size yazmak istedim .Bende bu bayanın anlattığı gibiydim cooook sukur geçti bitti gitti .hic geçmeyecekmiş gibi geliyo insana ama çok şükür gerçekten geciyo .şimdi çocuğuma aşığım. O günlerde yasadigim sıkıntıları bunalımları yaşamıyorum .

Ozel msjlariniza bakarmisiniz rica etsem

Aynı şeyleri yaşadım ilacını kullan ben zamanla geçer diye bekledim ama geçmiyor katlanarak ilerliyor

Bu durumu bende yaşadım ama geçecek korkma ilaçlarını kullanmaya çalış ilk dogumumda oldu bende çünkü bütün sosyal hayatım bitti tek başıma bir bebekke eve tıkıldım 2 ay önce ikinci dogumumu yaptım hiç sıkıntı yaşamadım zaten çocuklu hayata alışık olduğum için yani bu sosyal hayattan bir anda kopmakta bu durumu çok tetikliyor bence fırsat buldukça sosyalleşmeye çalış dışarı çık bazen bebeginle çık birakabilecegin bir yer varsa bazen tek başına çık hoşlandığın şeyleri yap pandemi de çok bunalttı bizi ama geçecek bebeğin sana nasıl aşkla bağlı bir kaç ay sonra daha net göreceksin ilaç desteği ile de eminim geçecek hepsi

ben en ağır şekilde yaşayanlardan biriyim depresyonu ve anksiyeteyi..ilk üç dört ayım berbattı Hatta iki hafta hasyanede kaldım çünkü başa çıkamaz olmuştum artık.. Ama şuan oğlum 10 aylık ve çok şükür geçti adapte oldum, oğlumu hayatıma tam olarak dahil edebildim.. 1 tane ilaç kullanmaya devam ediyorum sadece ama hiçbir yan etkisi yok şuan.. Mutlaka ilaç kullan mutlaka.,kendine eziyet etme..

Merhaba teşekkür ederim cevabınız için.çok düzeldi ssyklmaz. Neyse ki bebeğime karşı düzeldi. Eşimle aynıyım. Ne olduysa bebekten sonra oldu.benim anksiyetelerimde sebep olmuş olabilir. Biliyorum. Geçinemiyoruz sadece. ilaç kullanmadım.ama kullanmam gerekiyor biliyorum. Bebeğim için kullanmam gerekiyor. Sütten kesmeden nasıl olur zararı olurmu düşünüyorum

Merhaba teşekkür ederim cevabınız için.çok düzeldi sayılmaz. Neyse ki bebeğime karşı düzeldim. Eşimle aynıyım. Ne olduysa bebekten sonra oldu.benim anksiyetelerimde sebep olmuş olabilir. Bilmiyorum Geçinemiyoruz sadece. ilaç kullanmadım.ama kullanmam gerekiyor biliyorum. Nasıl anlatsam beynim yanıyor. Bebeğim için kullanmam gerekiyor. Sütten kesmeden nasıl olur zararı olurmu düşünüyorum

Hangi ilacı kullanıyorsunuz acaba

Canım bende aynıyım 37 günlük bebeğim şu an 34 haftalık hamileyken başladı rahatsızlık gım içim sıkılıyor ruhum daralıyor yemek yiyemiyorum uyku uyuyamıyorum terliyorum şu dahi zor içiyorum sanki boğulacak gibi hissediyorum huzursuzum kendimi okadar çok kötü hissediyorum ki sanki he şey bitti benim için hayattan zevk alamıyorum psikologa gittim Melisa çayı iç dedi bide passiflora diye bı ilaç verdi bitkisel en azından gece biraz uyursun dedi bilmiyorum geçermi hergün yürüyüş yapmamı söyledi bide çok terleme geliyor bana sabret diyor bakalım nereye kadar sabredebilecegim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…