Lohusalık depresyonu yaşayanlar yardım edin :(

Hanımefendi üzerinden bayağı geçmiş siz yazalı lakin cevap vermeden edemedim.. Nasıl cahilce bir yazı bu.. Tıp biliminde ruh biliminde postpartum diye bir depresyon türü var.. Siz yaşamadığınız herşeyi naz, uydurma olarak mı yorumluyorsunuz?? Kanser değiliz diye naz mı yapıyor diğer insanlar.. Bu durumla aynı şey yazdığınız.. Keşke bu kadar cürretkat şeyler yazmadan bir zahmet araştırsaydınız ya da bilginiz yoksa sussaydınız... Buradan bir çok kişi destek arıyor kendine siz polemik olacağını bildiğiniz halde çalakalem yazmışsınız.. Okuyun, araştırın ve dua edin başınıza gelmesin çünkü dünyanın en berbat şeyi...

İlaç adı vermem doğru olamayabilir buradan.. Hayır ben ilaçtan sonra emzirmedim ama ilaç kullanıp emziren arkadaşlarım var ki gerekiyorsa emzirmeyin çünkü annenin sağlığı sütten daha değerli onun için.. Umarım tedaviye başlamışsınızdır..

Merhaba konu üzerinden çok geçmiş ama merak ettim şimdi durumunuz nasıl umarım çabuk atlatmışsınızdır ne kadar sürdü umarım görürsünüz

Şuan bende aynı durumdayım şuan çok merak ediyorum atlattınızmı bu durumu yardım edin lütfen. Biraz iyi şeyler duymaya ihtiyacım var... O kadar çaresizim ki 😢

Şuan bende aynı durumdayım şuan çok merak ediyorum atlattınızmı bu durumu yardım edin lütfen. Biraz iyi şeyler duymaya ihtiyacım var... O kadar çaresizim ki 😢
Merhaba.Durumunuz nedir?Ben de postpartum yaşıyorum.

Geçiyor birçok kişi yaşıyor ben de yaşadım hala da yaşıyorum ama azaldı şükür. ben cok dua ettim sureler dinledim okuyabildiğim sureleri okudum. Arkadaşlarımdan dua istedim.özellikle inşirah suresini dinleyin okuyun. Dışarı çıkmak da iyi geliyor bi yarım saat çıkın.Ha baktınız kendi başınıza baş edemiyorsunuz o zaman doktora başvurun. Allah tez günde ferahlatsın sizi.

X