Doğum sonrası ilişki korkusu

Bebek istemediğim bu dönem yasmin kullandım. Bu ay bıraktım bebek için.
Prezervatif ile bir süre devam ederek sonrasında kışın bebek için çalışacağız.
Dogum sonrasi da spiral ya da kola takılan implant düşünüyorum.
Bakın tam 4 tane korunma yöntemi saydım.
Dışarı bosalma korunma değil. Ek bilgi

Teşekkür ederim🌼 ne kadar rahatladım inanamazsınız. Salcam kendimi artık ya valla insanın başına ne gelirse stresten geliyor. İlişki sırasında ağrım 40 çıktıktan sonra ilk yaşadığımızda oldu. İkinci de bi sıkıntı olmadı şükür. Tek derdim hamilelik stresiydi
Rahat ol canım, boşuna psikolojini bozma. Kondom gayet güzel koruyor. Ben haptan pek memnun kalmadım, beni çok rahatsız etti o yüzden önermiyorum. Ama belki markasına göre değişiyordur ben birkaç ay kullanıp bırakmıştım.

Bebek istemediğim bu dönem yasmin kullandım. Bu ay bıraktım bebek için.
Prezervatif ile bir süre devam ederek sonrasında kışın bebek için çalışacağız.
Dogum sonrasi da spiral ya da kola takılan implant düşünüyorum.
Bakın tam 4 tane korunma yöntemi saydım.
Dışarı bosalma korunma değil. Ek bilgi
Ben cerazette kullanıyorum emzirdiğim için eşim de prezervatif kullanıyor yani kullanacak yaparsak eğer 🤣

Rahat ol canım, boşuna psikolojini bozma. Kondom gayet güzel koruyor. Ben haptan pek memnun kalmadım, beni çok rahatsız etti o yüzden önermiyorum. Ama belki markasına göre değişiyordur ben birkaç ay kullanıp bırakmıştım.
Yan etki mi yaptı? Ben emzirdiğim için ona göre bi hap kullanıyorum bi yan etkisi olmadı çok şükür

Ilk 6, 7ay kuruluk yanma hersey yasdım. Esımde anlayıslı ıdı. Vucut tamamen kendını toparlayamıyor netıcede. Alıp esinizi konusun. Her vucut bır degıl. Bnım adet r gorene kadar acı yanma oldu. Adetşe bır duzene gırdım. Hormanlar dogumla bır duzulmıyo vakıt alıyor
Aynı durumdayım, bebeğim 3 aylık, henüz adet de olmadım

Yan etki mi yaptı? Ben emzirdiğim için ona göre bi hap kullanıyorum bi yan etkisi olmadı çok şükür
Benim midemde önceden beri çok sorun vardı, yedigime ictigime çok dikkat ediyorum mecburen. Hap kullanmaya başlayınca mide sorunlarım arttı. Sürekli yanma hissediyordum. Birde isteksizliğe neden oldu 🙈 Bende bıraktım. Kondom daha iyi benim için.

10 aylık bir bebişim var ve bende ikinciyi düşünüyorum. İlki benim de sezeryandı da doktor bana ikinci doğumun bebeğin iki yaşına bastığında olmalı demişti. Sezeryan dikişleri için. Doğumunuz dikişlerden dolayı mı sancılı oldu acaba? Doktorunuz birşey demişmiydi?

10 aylık bir bebişim var ve bende ikinciyi düşünüyorum. İlki benim de sezeryandı da doktor bana ikinci doğumun bebeğin iki yaşına bastığında olmalı demişti. Sezeryan dikişleri için. Doğumunuz dikişlerden dolayı mı sancılı oldu acaba? Doktorunuz birşey demişmiydi?
Tabi 14 ay arayla doğum yaptım ben doktorum ameliyat esnasında bile söylenmişti 14 ay arayla sezaryen mi olur en az 4 5 yıl çocuk yasak sana diye🤣

Tabi 14 ay arayla doğum yaptım ben doktorum ameliyat esnasında bile söylenmişti 14 ay arayla sezaryen mi olur en az 4 5 yıl çocuk yasak sana diye🤣

Ayyy Annemde öyle üç kardeşimin hepsinde 14 ay var. Ama onunki normal doğum. Olacaksa art arda olsun istiyorum. Ama iki tane çocuk beni korkutuyor.

Ayyy Annemde öyle üç kardeşimin hepsinde 14 ay var. Ama onunki normal doğum. Olacaksa art arda olsun istiyorum. Ama iki tane çocuk beni korkutuyor.
İşte ben de hep böyle olsun istemiştim hatta ikiz istiyordum ama böyle nasipmiş🥲 normal doğumda iki üç zorlamaz hatta doğum yaptıkça kolaylaşıyor diye duymuştum ama sezaryen öyle değil ne kadar doğum yaparsan o kadar zorlaşıyor maalesef

İşte ben de hep böyle olsun istemiştim hatta ikiz istiyordum ama böyle nasipmiş🥲 normal doğumda iki üç zorlamaz hatta doğum yaptıkça kolaylaşıyor diye duymuştum ama sezaryen öyle değil ne kadar doğum yaparsan o kadar zorlaşıyor maalesef

İkiz olsun ben de isterdim, bir doğumda ikisi birden. Sezeryan bence zorlayıcı. Ameliyatlı kalkmak ve çocuğa bakmak. İki tane olursa daha fena olur gibi hissediyorum. Birde lohusalık bence cinnet hali. En azından bende öyleydi.

İkiz olsun ben de isterdim, bir doğumda ikisi birden. Sezeryan bence zorlayıcı. Ameliyatlı kalkmak ve çocuğa bakmak. İki tane olursa daha fena olur gibi hissediyorum. Birde lohusalık bence cinnet hali. En azından bende öyleydi.
Evet ilk 10 gün çok zor oluyor 1 aydan sonra yavaş yavaş düzeliyor hersey

X