Lohusa evinde kalan kayınpederim

Canim benim Allah yardimcin olsun.Rabbim evladinin yuzune baksin insallah.
Canim sen sag saglim al bebegini kucagina ikiniz de iyi olun da varsin ismi gul le baslasin.takilma bence isme.korkma insallah hersey guzel olcak
Bende öyle diyorum amin inşallah ama bu kadar zor bi doğum beni beklerken yapılacak iş değil ama takmıyorum artik hayırlısı neyse o olsun diyorum ve o zamanın gelmesini bekliyorum canim

Yani ben burada bir tek kp nin siz emzirirken odaya dalmasına şaşırdım. Kapı çalmak denen bir şey var oysa ki!

Senin kv nin derdi ne?

Senin kv nin derdi ne?
Beni hiç istememiş. Oğlunu elinden aldığımı sanan içi kötülükten kokuşmuş fesat sinsi oyunbaz bi kadın işte. Derdini tam olarak bilemiyorum o yüzden. Entrikayı mı seviyo yoksa kötülük içinden doğal olarak fışkırıyo da tutamıyo mu anlamadım..

Bende öyle diyorum amin inşallah ama bu kadar zor bi doğum beni beklerken yapılacak iş değil ama takmıyorum artik hayırlısı neyse o olsun diyorum ve o zamanın gelmesini bekliyorum canim
Canim hic belli olmaz Allahtan umit kesilmez.bak ben 2.cocugumu gule oynaya dogurdum.simdikine de yi e ayni sekilde gittim doguma.2.ciden daha rahat bi dogum olacakken son anda aglaya aglaya sezeryana alindim.doktorun hatasi yuzunden nerdeyse felcli kaliyodum.Rabbim yuzume bakti.yani demem o ki hicbiseyin garantisi yok.belki de cok rahat bi sekilde doguracaksin .yani insallah.dua edicem sizin icin

Allah razı olsun canim. Allah anali balak büyütsün çok geçmiş olsun Allah uzun ömürler versin evlatlarına ailene iyi insan kendini belli ediyor hemen kalbinin temizliği huzurlu mutlu yıllar inşallah.

Amin çok sagolun Allahin izniyle bu sefer cikicaz sag salim ama o korku yok mu oglumu vir daha gorememe korkusu bebegimi kucagima alamama korkusu hem bi an once dogum zamani gelsin istiyorum hem gelmesin
Hiç korkmayın Allah ın izni ile sağlıkla huzurla doğumunuzu gerçekleştirirsiniz inşallah.. ilki kötüydü diye bu da kötü olacak değil. Bende hemşire hatası yüzünden ölümden döndüm o yüzden anlıyorum sizi ama inanıyorum ki Rabbim bu defa kolaylık vericek bize.. dua edicem sizin için de..

Allah razı olsun canim. Allah anali balak büyütsün çok geçmiş olsun Allah uzun ömürler versin evlatlarına ailene iyi insan kendini belli ediyor hemen kalbinin temizliği huzurlu mutlu yıllar inşallah.
Amin cumlemizin evlatlarina uzun omurler versin insallah.Rabbim seni de vakti geldiginde bir solukta kurtarsin insallah

Bastan hata gorumceyede gerek yok anne kv gelse yeterli olurmus ben acigim ama kp odama dalsa emzirirken bende cinnet geciririm... Bence buyukluk sizde kalsin goturun yine surat yaparlarsa esinizde gorsun sizin gidip onlarin surat yaptigini bidahada asla gitmeyin

Konu sahibinden çok sizinki abartı.
Durumdan şikayetçi olmayabilirsiniz ama 15 günlük taze annenin yemekli misafir ağırlaması -hele ki 3 kez- hiç normal değil.
bu karşıdaki insanların eşinizin anlayışıyla alakalı bende kırkım çıkana kadar 3 4 kez kv ve görümceleri yemekli ağırladım kimsede yazık abartma falan demedi üstüne birde bir bahane bulup küserdi her seferinde eşim

O kadar haklısın ki bende benzer durumlar yaşadım zaten ilk baştan hastane bir kişi kalabilir dediler kv geldi öldürseniz gitmem dedi seni çok iyi anlıyorum zaten hiç bilmediğin bir dünyaya uyanıyorsun hormonlar tavan yapmış üstüne eve geliyorsun oturup kalkamaz halde evde bir görümce kp çoluk çocuk ev küçücük yazın sıcağında emzirme derdi diğer odalar sıcaktan yanıyor düşünsene tam bir rezillikti ve hâlâ senin ne kadar eziyet içinde olduğunu anlamıyorlar bende hiçbir zaman sevemedim kv eşim çok iyi insandır ama gel gör ki ne desin ailesine kalkın gidin diyemedi yetmedi ben çalışan bir anneyim tutturdu işe başlayınca çocuğa ben bakıcam ama ne bakma bitmez bu hikaye nacizhane fikrimi sorarsanız evet evine git ama aranda mesafe olsun hiç bir zaman uğradığın iftirada arkandan konuşmaları da bitmiycek maalesef ben eşimin hatırına gider gelirim asla samimi olmam bı bayramda ararım bı seyranda eşinin hatrına git ama hiç yüz verme

Benimde üvey kaynana ve kayinpederim gelcekmis doğuma yakın. bide çok kalırsa nabicam bilmiyorum şimdiden kafaya takiyorum.bana hiç bisey almadılar dogum ihtiyaclarimi kendi ailem aldı.

Aman kızım şu aç küpeklere çok yüz verme böyle başına çıkarlar evet götür çocuğunu ama labali olma normal davran mesafe iyidir yapışmasınlaar o daha zor kocanıda üzme ailesine kötü konuşma bu durum senin iyiliğine olmaz

Yani farklı şehirde değillerse ne alaka o kadar uzun kalmaları ya..farklı şehirde bile olsalar 2 gün bilemedin 3-4 gün kal çek git.Kayınvalide-görümce hadi neyse size yardımcı olurlar çocukla ilgilenirler vs. ama kayınpederin dibinizde olması çok büyük düşüncesizlik bence.

Ayniiiiiii olay basımdan gecti seni sabırlı buldum valla ben 5.ci gun cinnet geçirmiştim kimseyi istemedim herkesi evine yolladim ikinci dogumdada kalmak istediler üç yine sürat aştı loğusa olan sizmisinz benmiyim belli degil sizin beni idare edeceğiniz yerde ben sizi idare ediyorum yeter dedim bence bi süre ara ver gelmek isteyen gelip gorur

Bende simdiden kafaya taktim nabicam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…