Lohusa evinde kalan kayınpederim

Bir benzerini yaşadım lohusa iken üstelik eski esin ailesi birakin yardımı sadece kavga gürültü icin geliyordu. Bende tıpkı sizin gibi çok gözyaşı döktüm ve sütüm kesildi. Size önerim bu dönemde gözünüzü kulağınızı kapatıp bebeğinize odaklanin aglayip uzulurseniz sütünüz etkilenir ve vicdan azabi cekersiniz benim gibi

Aynı sorun bende de var ama sadece çocukluğumda zamanda değil genelde öyle aynı bahçe içinde oturuyoruz benim evim dogalgazli onların sobalı . Koyde oturuyoruz. Kısa girdikleri zaman bende kalıyorlar 7 ay kadar. Suan hamileyim kasımda dogacak bebegim hadi oğlumda idare ettim ama simi nasıl idare ederim Bi oğlum bide bebegim olcak annem de geliyor kadin rahat edemiyor. Mutfağımi ve oturma odamı esir aldılar resmen . Bide 5 karış sürat yapıyorlar önlerine koyuyorum gene yok çok nankörler. ESIM BURDA KALICAKLAR ASAGIDA TUVALAET YOK SOBA YAKIYORLAR AYNI YERDE KÖMUR YANCAK DEDI . DAHA YAZdayiz kayinvaldeme dedim annemde gelicek bize dedim bebege bakmaya . Eee bizde cikicaz dedi . Valla çıkmayın oturun evinizde ben rahat edemem dedim. Kadında tık yok . Ben pat pat söylüyorum ama ben gelmeyin desem bile balkondan camdan atlayıp geliyor kadin . Ben napayim hiç bilmiyorum ..
Ama senin yerinde olsam ben gitmem asla sonra yüz buluyorlar

Haklısınız ama keşke birkaç gün idare etseydiniz. Bu tarz olaylar hep geline patlıyor çünkü. Şimdi size hak veren eşinizi birkaç ay sonra görün birde. Bence el öpmeye gidin eşinize sizi suçlayacak malzeme vermeyin. Rüzgar her an yön değiştirebilir
1 hafta kalmışlar kadin rahat edememis ve ne kadar kalacakları belli değil kayinpeder de evde oturmamaliydi bence. Ben kışın 7 ay çekiyorum ve hepimiz aynı evin içindeyiz.. birbirimizi sürekli tuvalette basar hale geldik bu kötü bisey o kadının 40 gün kanaması olur tuvalete gider gelir hoş bosey degil ben çok çektim.. halada çekiyorum

İlk doğumda iki kayın kayinbaba kaynana kaldılar ev küçük ailemden bir kişi bile kalamadı adam sabah kahvaltısı yapp gitti yinede pijamalar, sütlü meme, pijamaya kan gectimi telaşı yok yani olmuyo bu sefer esime dedim soyliycem tek annen gelsinn baban iyileşince gelsin tamam dedi geliyoruz muhabbeti olunca kaynanama soyliycem kibarca onlar sonra gelsin diye

X