Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
MErhaba ben 14 yaşındayım.yeni başlayacağım.ilk hangısınden başlasam iyi olur? artk sporu hayatıma sokmaya karar verdim

Kilosu fazla olanlar ve spor daha önce başlamamış olanlar için Leslie ideal yorucu degil vücudu aşırı kasmıyor. İlk günler tek mile eğer baktın yapabiliyorsun 2 mile ilk hafta sonra 3 mile 5mile diye devam edebilirsiniz. Gayet zevkli ve eğlenceli kiloda veriyorsun ama dediğim gibi sıkı diyette olup bir an önce sonuç görmek isteyenler için Leslie +Slim ya da Leslie + Callen. Ama ilk basta ikisi zor olabilir Leslie alıştıktan sonra diğeri eklenebilir diye düşünüyorum. Ben sonuç aldım gayet güzel gidiyor arada telaşlansamda bazen dursada kilo verme veriyorum bir şekilde.

empatik_ canım özel mesaj yazamıyorum emziren anneler diyet yapsa süt olmuyo bebek perişan tabi haliyle sizde.ben ekmegi kestim sekeri gebelik şekeri oldugum için bırakmıstım zaten şimdi hiç kulanmıyorum.günde 4 lt su içiyorum kesinlikle ve 3 satte bir mutlaka bişeyler atıstırıyorum metobolizma çalıssın diye yeşil çay günde 2 tane rezene aklıma geldikçe çok iyi süt yapıyo leslie gelince 3mil yapıyorum sabahları 45dk zaten bebk uyudugunda baslıyorum uyanırsada getiriyorum yanıma yavrum beni izliyo ona oyun yaptıgımı sanıyo:76:akşamlarıda fırsat bulursam mutlaka leslie 3 mil yapıorum tekrar platese vaktim kalmıyo onuda inş istedigim kiloya gelince yapmayı düşünüyorum.dogumdan çıktıgımda 72 kiloydum suan 56 kiloyum bebgim 5 aylık hedefim 53 inş hep beraber veririz kiloları leslie iyiki varsın

leslie youtubedan indirmek için hangi program olmalı bilgisayarda:44:

dowloandhelper var mozillanın eklentisi bir araştır ccanım sıtersen kullanımı kolay.
kızlar ben 2 mil yaptım dün bugun 3 mil yaptım belki haftaya 4 mile geçerim :) callan ya da slim hayatta yapamıyorum çok zorluyorum ama olmuyor.leslieyle etinecem artık

kızlar bende 2 millik olanı yapıyorumm ama iki kere yapıyorum acayip ter atıyorum çok iyi oluyor...

şimdi bana kızabilirsiniz ama öncekileri okumadınmı diye ama okudum fakat bulamadım pek banada yardım edin lütfen nasıl indirecem ben bu videoları

slm kizlar bende rejime basladim
disarida iki gune bi tempolu sekilde 1 saat yuruyorum
hergun cikamiyorum firsat olmuyor evde kaldigim gunlerdede insallah leslie ile yuruyum :))
bebisim 10 aylik
72 kiloydum suan 66 yim hedefim 54

ya kafam çok karıştı ben sedece 500 adım 1 milden 5 mile kadar var sanıyodum ama ilk sayfayı okudum ve ağzım açık kaldı lastikli olanlar sıkılaşmak için olanlar bel bölgesi bazen bölgesi ben sıkılaşmak ve bel bölgesi olanları filanda indirmek istiyorum ama nerden indireceğimi bulamadım

5 mili indirdim ben çünkü 1den başlıyor tek tek indirmeye gerek yok diye düşündüm 5 milde hepsi vardır diye indirmek isteyen varsa indirdigim yerin adresini verebilirim.

1den 5 milekadar lanı değil de digerlerini indirenler varsa adreslerini bekliyorum arkadaşlar tatilden önce sıkılaşmam gerek. öpüldünüz

mrb bayanlar. ilk başta leslie 1-2 mil yürüyüş yapıp arkasından slim upla başlamıştım buna son verdim çünkü. 5 kilo verdiğimde halde çevremdeiler kilo almışsın demişti anatomi hocamın yanına gittim enem oda öle söledi hocam didim böle böle yapıyorum kilo bile verdim olamaz öle bişi dedim kardio yapmak kas yaparmış bu yüzdende incelemezsin demişti ve o günden sora bıraktım en son rump it uptaydım. şimdi düzenli olarak yürüyüş yapıyorum 45 dk tempolu felaket terletiyo 300 kalori yakıyorum bazen 310. ama bn hemen kilo vermek istediğimden bu durumu hızlandırmak istiyorum. üst bedenim ince ama alt tarafım geniş. leslie destekli yürüyüş yapıyım diyorum hangisini tavsiye edersiniz basenlerin erimesi için?

nasıl yaa leslie ile 2 1-2 mil yürüyüş yaptın ve 5 kilo verdigin halde kilo almış gibimiydin yoksa slim upda yaptıgın için mi gerçi slim upuda şimdi ilk defa duyuyorum sende ne kas yaptı ya sölede yapmıyalım ben leslie ile 5 mili açıyorum bazen 2 bazen 3 bazen 5 mil yapaıyorum değişiyo ama kas yapacak bi harek yok bunu yaparak kas yapmadın dimi ya :18:

kas yapma olayı slim in 6 yüzünden oldu. leslie çok iyi. zorlamıyo bile :)

bi heves leslie nin 500 adım 2 mil 3 mil ve 5 mil ini indirip bi kaç hafta düzensiz yapıp sonra tamamen bırakmış bulunuyorum
hazır okul bitmişken en azından işe yarayıp yaramadığını anlamak için bi ay düzenli yapmam gerek sanırım umarım azmim lafta kalmaz da görürüm etkisini bende...

arkadaslar bu dvdler nerede satılıyor bılgısı olan varmı yada nerden ındırıyorsunuz ben bulamıyorum lutfen yardım??

leslie sansone küçültülmüş tek linkler yaz arattır 1. çıkana gir hangi mili istiyosan ona tıkla rapid shareden indir

beni de alın aranızaaa... 69 la doğuma girdim, şimdi 63 üm. süt veriyorum bebeğime, o yüzden diyet benim için çok zor. bakalım egzersizlerle ne olacak. bu hafta düzenli yapamasam da niyet ettim bakalım...

Selam bayanlar, konuya ek yapmaya geldim. :13:

Kardiyo egzersizleri, kilo vermeye yönelik egzersizlerdir, yürüyüş de kardiyo egzersizlerine bir örnektir. Leslie Sansone-Walk At Home (programın genel adı budur) programı da yürüyüş egzersizleri içerdiğinden kardiyo egzersizi olarak sınıflandırılabilir.

Slim programı ise aslında bir kardiyo programı özelliği taşımamaktadır. Slim Series programı, aslında direnç egzersizidir, direnç egzersizleri de kas güçlendirme özelliğindedir.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…