Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
ya ben çok sevdim leslie yi çok eğlenceli akşam tekrar yapacam tüm videolar ilki gibiyse hiç zorlanmadan gider bu kilolar

bende yarın sabah başlıcam artık düğüne az kaldı 2 ay ama halen 6 kilo weremedim, yarın mutlaka başlıcam şuan 61 kiloyum leslie teyzemle 2 ay boyunca beraberim artık:) bıkmak yorulmak yokkkkk

kızlarrrrrrrrrrr bugun leslie 2 mile 35dk başladım. süper bişey şimdi bitirdim ter içindeyim muhteşem bişey bu ya:)) ben kararlıyım kesin eylül sonuna kadar 6 kiloyu wermem lazım:)

arkadaşlar 5 mili bulamadım izlemek istedim ama 1 2 dk görüntüler buldum hep acaba yardımcı olurmusunuz

ben uzn zaman önce tanıştım kendisiyle gerçekten işe yarıo :) ama sora bırktım 4 kilo aldım homni homini şimdi tekrar başladım 5 day slim down ile nede hamlamışım popom bacaklarım ağrıo çok daha hızlı serilerini yapıodum halbuki bu hatunun bunu ilk defa deniorum terci etmemin sebebi hem daha kısa sürüo hem hergüne değişik bi program olunca sıkılmıo insan sizlerden deneyen varmı kızlar bnm programı (5 day slim down) ?

ben bitürlü indiremedimmmmm offfffffffff offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffff!!!

Kızlar ben uzun süre yapınca sıkılıyorum .En fazla yarım saat olan bi serisi yok mu ???

daha önceden bütün videolarını indirmiştim azimle bugün 5 mille başlıyorum diğerlerini yapmıcam ki en etkili ve en çok kalori ve yağ harcatanı 5 mil. hadi bakalım hem call hem leslie hem pilates inş işe yarar....

şu anda 62leri görüyorum ve çok güzel ama çocukla her zaman yapamıyorum her fırsatta yapmaya çalışıyorum işe yarıyor kızlar ve devam

Direkt 5 mile fat burning walk 5 mil ile başlasam bişi olur mu daha önce hiç yapmamışken?? Baya uzunmuş bu da (68 dk) çok yoğun günlerde yapamazsam yarısı kadar süren buldum bitane onu yapmayı düşünürüm 2 mil (35 dk).

ben daha önceden hiç yapmadım direk 5 mil ile başladım dün ama 3 mili bittikten sonra ben de bittimbir dene istersen umarım başarırsın sen ben 3 mil yapıcam alışana kadar

kilom 78 emzirdiğim için diyet yapamıyorum ama dün 3 mile başladım sonuçları yazarım kızlarrrr inşallah işe yarar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…