Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
hergün 5 ml yapyrm yapmadım mı içim rahat etmyr yedıklrme fazla dkkat edmyrm ılk bır hafta sıkılstıgımı hıssettım ama kılo vermemstım snra bı baktım ıkı kılo vermsm 66dan 64 e düştüm hayrlısı baklım inş 58 olurmm

bende bugün bailıcam da 5 mili bulamadım kıslar dışarısı sıcak ve çocukla hiç olmuyor:18:

selam bayanlar...okuduğum kadarıyla daha öncede soranlar olmuş ama cevap bulamamış.bende başlamak istiyorum fakat benim tek sorunum basenlerim başka bir fazlalığım yok.sadece basen eritecek ve sıkılaştıracak programı hangisi acaba bana yardımcı olabilir misiniz?deneyip bu konuda fayda gören var mı?

selam bayanlar...okuduğum kadarıyla daha öncede soranlar olmuş ama cevap bulamamış.bende başlamak istiyorum fakat benim tek sorunum basenlerim başka bir fazlalığım yok.sadece basen eritecek ve sıkılaştıracak programı hangisi acaba bana yardımcı olabilir misiniz?deneyip bu konuda fayda gören var mı?

Arkadaşım basen eritmek için şu alttaki konuya bakmanı tavsiye ederim,

http://www.kadinlarkulubu.com/bolge...ni-yok-etmek-isteyenlerin-paylasim-alani.html

Yürüyüş ve leslie hareketleri de zayıflatıyo ama genel olarak gidiyo kilolar,

Benim de tek sorunum basenler,o nedenle oraya yönelik hareketlere ağırlık veriyorum,

Normal yürüyüş ve leslie hareketleri de yapıyorum,

Sabah tartıldım hatta 52 kiloya inmişim,ama basenlerde hala vermem gereken kilolar mevcut...yılmak yok ama

devam ediyorum egzersizlere...

Topicde ilk mesajda yer alan 2videodakileri hergün yapsak yeterli mi bu mil hesabı falan nasıl yapılıyor herşeyi okuyamadım kusura bakmayın

ben bütün olarak zayıflamak istemiyorum çünkü üst kısmım çok zayıf hatta kilo alsın istiyorum :KK43: basenlerim ölçülerime göre fazla bir tek onları eritmek istiyorum.birara düzenli bacak çalıştıran hareketler yapmıştım biraz faydasınıda gördüm olmadı onlara devam ederim.

1-2-3-4 mil. diye bir video buldum bugün 4. günüm iyi gidiyor hem eğlenceli bakalım bir hafta sonra birazda olsa ölçüde düşüş olacakmı merak ediyorum.

selam kızlar bende leslie ye dün başladım. dün 2 mil bugün 3 mil yaptım. kendini inanılmaz enerjik hissediyorum. diyete de bugün başladım. sabah uyandığım anda hemen kalkıp yapmak için can atıyorum umarım bu şekilde devam ederim. kız kardeşim leslie ve diyetle 1,5 ayda 8 kilo verdi. devam ederseniz inanılmaz incelyorsunuz ben kardeşimde şahit oldum kızlar başlayın ve bırakmayın herkese sevgiler :21:

bende dün başladım dün 2 mil bugün üç mil yaptım süper bişey bence herkes denemeli su gibi terledim resmen biraz göbeğim var onu eritmeye çalısıyorum bakalım ama hem yorucu değil hemde terletiyo yerlerde yuvarlanmalarda yok ben çok beğendim konuyu açan arkadaşa teşekkür ederim böle bişeyden bizi bilgilendirdiği için

Arkadaşım basen eritmek için şu alttaki konuya bakmanı tavsiye ederim,

http://www.kadinlarkulubu.com/bolge...ni-yok-etmek-isteyenlerin-paylasim-alani.html

Yürüyüş ve leslie hareketleri de zayıflatıyo ama genel olarak gidiyo kilolar,

Benim de tek sorunum basenler,o nedenle oraya yönelik hareketlere ağırlık veriyorum,

Normal yürüyüş ve leslie hareketleri de yapıyorum,

Sabah tartıldım hatta 52 kiloya inmişim,ama basenlerde hala vermem gereken kilolar mevcut...yılmak yok ama

devam ediyorum egzersizlere...
video yu bulamadım bende ögrenmek istiyorum bide parafin die bişiden bahsedilmiş nerden bulabilrim şimdiden teşekkürler:26:

video yu bulamadım bende ögrenmek istiyorum bide parafin die bişiden bahsedilmiş nerden bulabilrim şimdiden teşekkürler:26:

Bu eklediğim link konu linki,video değil,

O konunun içinde olması lazımdı basen inceltici hareketlerin videosu,bi bakarsan bulursun sanırım...
:nazar:

walk away your waistline 3 mil programını istiyorum bulamadım yardımcı olurmusunz burdahileri hemen deniycem inş sevgilerle

dün 3 mil indirdim sabahlari callanetics aksamlarida 3 mil i yapmayi denicem umarim sabirla yaparim sadece lafta kalmaz :)

Bende 3 mil ya da 5 mil indirmek istiyorum nerden indiriyorsunuz
youtube da falan 5 mil full şeklinde çıkmadı bulamadım bi

http://www................./egzersiz-spor/13338-leslie-sansone-kucultulmus-tek-linkler.html
arkadaslar buradan indirebilirsiniz yada google ye leslie-sansone-kucultulmus-tek-linkler yazın çıkar oradan istediğiniz mili indirebilirsiniz bence 5 i indirmeniz yeterli zaten hepsi içinde var isteyen istediği kadarını yapar ben şuara 3 ü yapıyorum 5 yapmiştım ama biraz zorladı şimdilik üç sonrada 5 yapıcam bırakmazsam inşallah

.......... den indiremiyorum:KK50:

leslie spor yapmaktan nefret eden bana bile spor yaptırıyor, çok seviyorum, hastasıyım bu hatunun. 70 kilodan 60 kiloya inerken en istikrarlı yaptığım spor onun 3 mile ve 5 mile videoları olmuştu. şimdi 50 kiloyu hedefliyorum ve yanımda yine canım lesliem var. hepinize tavsiye arkadaşlar özellikle de spor yapmaktan nefret edenler ya da kaçanlara :KK66:

X