Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
Bende 2 gündür google da arattım ama indiremedim burdan link adı vermek yasak biliyorum ama özelden mesaj atarak proğramı indirmeme yardımcı olurmusunuz? Bende başlamak istiyorum sizlerin yardımlarınızla.

İndirmek isteyenler için bir yol söyleyeyim. Orbit programını pc nize indirin.Daha sonra ilk sayfadaki videoların üzerine geldiiğinizde orbit işareti oluyor ona tıkladığınızda otomatik videoyu indiriyor ayrıca youtube danda aynı şekilde indirebilirsiniz. İndiripte sadece sesi gelen yada açamayan arkadaşlarda gom player programını denesinler açılıyor. Bazı mile leri winap filan açmıyor gom player açıyor.

ama bu kadının basenleri geniş, bacakları kalın...ben de bugün videoları indirip yarın başlıyım diyorum ama kadının basenleri resmen gözüme giriyor:KK1:acaba işe yarıyormu yaramıyomu:44:

ama bu kadının basenleri geniş, bacakları kalın...ben de bugün videoları indirip yarın başlıyım diyorum ama kadının basenleri resmen gözüme giriyor:KK1:acaba işe yarıyormu yaramıyomu:44:

valla ne yalan diyim bende onu dusunuyorum 2 gun oldu dun basladim 3 ve 5 mil yaptim bugunde sabah 5 mil yaptim aksam yine bisiler yaparim ama senin gb dusunuyorum. cok terletiyor inanilmaz sekilde. ama hareketler hep ayni ve fazla dill :S yararini goren varmi?

bende kadının basenlerinin baya genis oldugunu düsünüyorum kızlar ama sonucta bizim bilmedigimiz bir yıgın aleti deniyor spor yapıyordur sürekli. eger agırlık vs çalışıyorsa zaten bacaklar kalın kalır :S

valla ne yalan diyim bende onu dusunuyorum 2 gun oldu dun basladim 3 ve 5 mil yaptim bugunde sabah 5 mil yaptim aksam yine bisiler yaparim ama senin gb dusunuyorum. cok terletiyor inanilmaz sekilde. ama hareketler hep ayni ve fazla dill :S yararini goren varmi?

bende kadının basenlerinin baya genis oldugunu düsünüyorum kızlar ama sonucta bizim bilmedigimiz bir yıgın aleti deniyor spor yapıyordur sürekli. eger agırlık vs çalışıyorsa zaten bacaklar kalın kalır :S

:KK1:inşallah iyi birşeyler yapıyoruzdur:KK1:ben de gün içinde fırsat bulamdım anca bu saat oldu ama başlamadan yatmıcam diye söz verdim kendime...3fast miles yaptım..şuan ter atıyorum...çok eğlenceli geldi..hatun çok tatlı:KK8::KK8:

:KK1:inşallah iyi birşeyler yapıyoruzdur:KK1:ben de gün içinde fırsat bulamdım anca bu saat oldu ama başlamadan yatmıcam diye söz verdim kendime...3fast miles yaptım..şuan ter atıyorum...çok eğlenceli geldi..hatun çok tatlı:KK8::KK8:

valla ben hem bunu yapiyorum hmde bugun bununla birlikte callanetics yapicam :d valla bu kadin cok eglencelide digeride bayagi ise yariyormus:KK70:
ama soyle bisi de var diger callanetics videoda kadin cok ince insan hirslaniyor bu leslie ninde baseni var ben gibim :KK70: ne olcak bilemm yanii :KK70:

kızlar bu leslieler nasıl yapılıyor ?
önce 1 milden mi başlamak gerek ? direk 6 dan 5 ten başlanır mı ?
bir de SLİM in 6 Leslienin mi ?

ben haftanın hemen hemen her günü 40 dk eliptik kullanıyorum, acaba 1 gün eliptik 1 gün leslie olarak mı devam etsem, SPOR EĞİTMENİ ya da bilen biri var mı ?

kızlar bu leslieler nasıl yapılıyor ?
önce 1 milden mi başlamak gerek ? direk 6 dan 5 ten başlanır mı ?
bir de SLİM in 6 Leslienin mi ?

ben haftanın hemen hemen her günü 40 dk eliptik kullanıyorum, acaba 1 gün eliptik 1 gün leslie olarak mı devam etsem, SPOR EĞİTMENİ ya da bilen biri var mı ?

valla herkes kendine uygun olani secti ve ondan basladi..... bende 3 ve 5 mil olani yapiyorum :S sende kendine uygun olani secc :)

Ben iki aydır Leslie yapıyorum cidden faydasını görüyorum. İlk olarak sadece iki mile yapıyordum sonra 3 6 hatta fazla kaçırmışsam filan 8 mile yapıyorum. Ama artı Slim de yapıyorum. Slim incelmeme çok katkısı oldu Leslie ise vazgecilmezimdir. Onun basenine fazla takılmayın bence cidden işe yaradığını düşünüyorum. Rahatlıkla da öneririm. Ama sıkı diyetteyseniz ve kilo vermeye odaklı bir düzendeyseniz. Leslie + Slim ya da Leslie + Callen günlük muhakkak yapın derim birbirlerini tamamlar. Gerçi Callen hic yapmadım ama araştırdığım kadarıyla Slim tarzı faydalı. Ben şahsen iki ayın sonunda katı bir diyet yapmama herşeyden de yememe rağmen 6 kilo net gitti.

bende dün yaptım burdaki 15 dakikalık videoyu 2 set halinde toplam yarım saat çok terletiyor ama yorucu değil yada bacaklarının kollarının yandığını hissetmiyorsun bilmiyorum ama bana pek işe yararmış gibi gelmedi bide alışınca bu hareketlere dahada kolay olur düzenli yapınca işe yarar belki:97:

İndirmek isteyenler için bir yol söyleyeyim. Orbit programını pc nize indirin.Daha sonra ilk sayfadaki videoların üzerine geldiiğinizde orbit işareti oluyor ona tıkladığınızda otomatik videoyu indiriyor ayrıca youtube danda aynı şekilde indirebilirsiniz. İndiripte sadece sesi gelen yada açamayan arkadaşlarda gom player programını denesinler açılıyor. Bazı mile leri winap filan açmıyor gom player açıyor.

söyldeğin gibi indirdim gom playerlada açtım ama sesi gelmiyor... neden ki?????

evet yaa dimi kadın çok eglenceli hale getiriyor. bende baya ter atıyorum basenlerimde incelme oldugunu hissediyorum düzenli yaptigimda daha da incelcek gibime geliyoor inş.. :KK1:

söyldeğin gibi indirdim gom playerlada açtım ama sesi gelmiyor... neden ki?????

Linkte mi acaba sorun var. Görüntü varsa ses çok önemli degil bana göre. Bazı mile leri winap sadece açtı bende bazılarınıda gom playerle açtım. Codec filan diyorlarda bilmiyorum.

Bende 1 aydır leslie yapıyorum emzirdigim için yemegimden kısamıyorum ama 1 ayda 3 kilo vermişim gercekten tavsiye ederim basenleri olanlar bence sadece basen için yapmasın zaten bölgesel çalıstırmıyo asıl amaç bütün vücudu sıkılastırıp kilo verdirmek.Benim gibi bebgi olan dısarda spor yapma imkanı olamayan ve yürüyüş bandı olmayanlar için en dogru seçim.

X