Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

sany0770wk7.th.jpg
[/IMG]

natalia oreoro degil mi bu,bnm göz rengim buna yakın bi renk oldugu için ben daha mavi tonlu lensler kullanıyorum daha da cok yakışıyor bana mavi tonlar,ama daha koyu renkli gözlere ela,yeşil tonlar daha güzel gider dogrusu,o zmn ben meldayı bekleyip ona sorıyım ona gore ya sophistic ya rainbow da karar kılıcam ama rainbowlar da cok güzel görünüyor bence,güneşcim tekrar tekrar saol güzelima.s

selam barbizeynep .sanirim gri lensleri dusunuyosun sana kendi dogal gozum bide lensli halini koyuyorum ayrica merak ettigin ne varsa sorabilirsin canim.bu arada lensli resimde hic makyaj yok lensin rengi biraz cig durabilir

p1210241il4.jpg

sophistic gri.....

dikkat ettiyseniz arkadaşlar sophistic de ortadelik daha küçük..
fakat rainbow a göre daha damarlı

bu mukmmelllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll cok begendım işte benım ıstedgm yaaaaaaaaaaaaaaaaa
sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey:dance::dance:

işte bunlarda sophistic renkleri hareleri fazla ama gusel renkler yesılı gusel:kahve:
7620e01677e186d38181c16849824fd8.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
d41deab3f1a42137d1a533813bd1ba34.jpg

burda var cnm sophıstıclerde

eye3compshotwj8.jpg
Ben Bicolor diye bir lens kullanmıştım 2000 yılında, pupil boşluğu piyasadaki en dar lens tipiydi, (bu ürün gamını piyasadan çektiler yanılmıyorsam, zira hiç raslamıyorum.) Benim göz bebeğim çok küçük olmasına rağmen farklı açılara doğru yaptığım göz hareketlerinde görüş kısıtlamaları yine de oluyordu. Düz bakınca pek sorun olmuyor; ama göz hareketleriyle sağa sola bakılınca muhakak lensin varlığı hissediliyor, ki bu opakta çok daha rahatsız edici olmalı.

Aslında şöyle bir yanılgı var göz bebeği büyüyünce büyüyen hacmi kadar görüş sağlanmıyor. Göz bebeği büyüse de, görüş noktası,en küçük haldeki kısım kadardır, büyümesi sadece ışık hassasiyeti ile ilgili, tıpkı fotoğraf makinelerindeki gibi...

Yani aynı sorunu ben yarı saydam bir lenste yaşadım ki en karanlık ortamda bile çok fazla büyüyebilen bir göz bebeğim yok. Her halükarda lenslerde çok dar pupila boşluğu çok sağlıklı diil.

Dediğin gibi kimi boyamalara bakıyorum, çok sahte şeyler yapılmış, bir lenste kullanılan 3 renk arasındaki kontrast farkı ne kadar artarsa doğallıktan o kadar çok şey götürüyor. Pupila boşluğunu çevreleyen ton büyük bir hacmi kaplamamalı ve temel renkten baskın olmamalı. Bilmiyorum customcontacts' ın kozmetik lenslerini incelediniz mi, başarılı boyamalar da var.

Ekteki foto kızın ten rengi göze alındığında feba bir lens diil. Ama pupila da sorun yaşaması kaçınılmaz.

güneşcim rainbowun rengi daha cok hoşuma gidiyor msela light perla renk olarak cok güzel ama beni endişelendiren ortadaki delik o yuzden sophistice dönüyorum ama aklım da ranbow da ya renk olarak kesinlikle daha carpıcı ve güzel

dsc00719dq5ns9.jpg

kıslaar rainbowun haresiz gri resimleri.bi forumdan aldım.hiç belli değil bendede böle durdu yaa. :1no2: hiç belli bile değil

kendi göz rengi
naturaleyean9.jpg

perlanoflash.jpg

perlasgz0.gif

kizlar bence rainbowdaki ortadaki deligi hic sorun etmeyin.inan gozde hic belli olmuyo bence .sadece fotolarda

Bu da hareli olanı ama bunun spesifik isimlendirmesini bilmiyorum, Rainbow' un hangi serisidir bilen var mı?

Bir de dikkatinizi çekti mi bize tuhaf gelen tüm fotolarda neredeyse tüm iris görünüyo göz pörtledi pörtliycek sırnaşık şey Fotoğraf çektirirken iyice belli olsun diye midir nedir alabildiğine açık göz kapakları...

p1000321nj3op5.jpg
[/IMG]

X