Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

cnm buda benım basettıgım freshlook gri lenslerım cok bugulu duruo begenmıom mavı kalemle kulandıgım zman bıraz tonu acılıo gibi benım gozumde bole duruo amabenneyaptımki

canım ben de giallo ve spice ın nasıl durduğunu göndereyim fotolardan bak üstteki spice alttaki giallo

bir de dikkat ettim senin gözler parlak biraz ışığı çok yansıtıyo alt zemin renkten çok bu farkediyo sanırım benimse mattır belki de bu yüzden en dandik lens bile çok açık duruyo mesela bak freshlook mavinin resmini koyayım gör onda bile nasıl bu arada bu bide gece çekimi bi foto düşün artık gerçi iğrenç bi çekim belli zaten tek flaş var :) sophistic en açıcı lens bilinir ya bende durum felaketti zombielere benzemiştim kadın bile şaşırdı bu kdr koyu gözde nasıl olur bu sonuç diye sanırım dediğim gibi renkten çok parlaklık matlık önemli olan sonuçta rengi veren ışık herşeye:) ama güzel duranda sophistic çok beğenirim ben:) emerald green ne zaman alıcan sen alınca fotosunu koy mutlaka merak ettm şimdi onu da

canım sana tavsiyem..lens alıcaksan bence biraz paraya kıyıp adam gibisini al . freshlook ve bausch and lomb un yüzüne bile bakma..çok adi duruyorlar...ben rainbowdan çok memnunum.. fiyatını son kuruşuna kadar hakediyor..çok da abartılı bi pahalılığı yok..zaten yıllık lens bu..iyi bakarsan 1,5 seneye kadar gidiyor
her insan aynı markadan 2. renk birden almaz kolay kolay

dımı yani sana guwenıorum bn elegance we freslook kullandım hep ne kadar kı raınbow :)bn elegance 6 aylık kullanıodum 70 ytl di.ama sıkıldım onlardan we hemen yırtılıo alıorum 1 hafta snra yırtılıyo bnce bı problem

canım freshlooklar da mesela hemen yırtılıyor..elegancelar da çok yapay görünüyo..rainbow u ben kasım ayında aldım hala sapasağlam duruyo..gözüne takınca da çok rahat ağırlık yapmıyo

yerine göre rainbow un fiyatı 120-200 arası değişiyo

kızlar ii akşamlar ben girmeyeli baya gelişmeler olmuş.öncelikle güneşçim hayırlı olsun güle güle kullan ii günlerde cnm ben emerald green denedğimde bende dediğiniz gibi bi renk olmamıştı daa koyuydu nie acaba başka bi lensmi denedimki ben:sm_confused: tekrar denemek istiorum denemeden almicam ztn önce şu freshlookların bi süresi bitsinde az kaldı ztn. bide son olarak güneşçim gönderdiğin youtube videosunda emerald green e çok beğendim 2. olarakta çok beğendiğim Solótica Hidrocor Mel isimli bi lens takmış kız bu lens konusunda bilgin warmı yaa çoook doğal geldiler bana ama ben ilk defa duydum bu lensi

kızlaaaaaaarrr istanbulda boyama lens yapan yer buldummmm:):) 100dolar civarıymış maliyeti:):)

Merhaba Medinella;Bahsettiğin zorlukları bende fazlasıyla çektim,freshlook renkli lens aldım fakat 1 kez takabildim,dediğin gibi kişinin hassasiyetinden ya göz kaapağımın içinde kaybolursa diye tedirgin oluyorum:uhm:[süresi daha dolmadı lenslerin bakalım bir de yarın deneyim aslında kendi gözlerimin rengi daha güsel
ama naparsın değişiklik :asigim:

bakırköydeymiş adam sinema filmlerine falan lens yapıyomuş goranın falan lenslerini yapmış iyi olabilir telefonu adresi falan aldım:) ama ben izmirdeyim

ben duymuştum orayı canım hatta ilk lensimi ordan almıştım ama artık uğramıyorum..bildiğim kadarıyla o lensleri sadece film parti vesaire gibi amaçlar için yapıyorlar ve custom lens konusunda başarılı olacaklarını sanmam...
onlar crazy lens üzerinedir bence

Merhaba arkadaşlar, bende ilk lenslerime kavuştum.
Cumartesi günü Kadıköy'e gittim, Rainbow lenslerini deneyebileceğim bir yer buldum. Giallo ve koyu yeşili denedim. Gözlerim siyah, ışıkta bile çok koyu kahve ama giallo'lar gözlerimin rengini bayağı bir açtı. İlk defa olduğu için takan kızı biraz uğraştırdım, bu arada gözlerim yaşardı birde denediğim yer çok ışıklıydı. O sebeplede açık durmuş olabilir ama ben çok beğendim. Koyu yeşilide denedim oda güzeldi ama çok koyu oldu, etrafımdaki herkesde giallo deyince giallo da karar kıldım. Haftaya gidip alacağım. 140 YTL ye 4 takside aldım. Şimdi biran önce almak için hevesleniyorum. Bende resimlerimi koyarım artık...

Benim gözlerim çok koyu renk, güneşte bile koyu kahve. Eğer bende güzel durduysa ve göz rengimi açtıysa herkeste güzel durur gibi geliyor. Bence denemeden alsan pişman olmazsın ama tabi yine de sen bilirsin. Bende resimlerimi önümüzdeki hafta koyarım.

rainbow elite grey dusunenler icin yeni resim koyuyorum bugun cektim .(gunduz cektilmis resim )yuzumde hic makyaj cok.

ve ayrica kizlar bugun takarken sol gozumdeki lense tirnagim gecti cok azicik yirtildi ama rahatsizlik vermiyo sanki cok az kayiyo .:çok üzgünüm: ne yapacam bilmiyorum .

yukle.tc]
[/URL]

Kesip Resimleri Birlesdirip Böyle yaptim
Ya burda güzel gözüküyor Ama Bazileri öyle kuruyor ki Sasdirik Sasdirik duruyor birde rengi koyulasior fisfisfis Bi cözemedim su lensi benneyaptımki
Birdaha ki sefere rainbow aylik siparis edecegim hosuma giderse yiliklarindan Kullanmayi düsnüyorm BaKaLim fisfisfis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…