Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

kızlar buyurun solotica esmeraldaa..

ImageShack - Image Hosting :: esmeral.jpg
ImageShack - Image Hosting :: esmeralda3vh6.jpg
ImageShack - Image Hosting :: esmeralll.jpg
ImageShack - Image Hosting :: esmeyesbx5.jpg

başka bir forumdan alıntıdır...

çok güzel bir renk. kıvılcım. kesin ısmarlıyorum. karar verdim artık. her saça ve her cilt tonuna gider bu ton..

bunları özellikle senin için kaydettim pc ye zaten canım..
esmeraldaya olan düşkünlüğünü bildiğim için .)
aslında ben artık bu kadar radikal birdeğişim istemiyorum lenste fakat bu resimlerigörünce içim gitti.
senden sonra galiba bende alıcam :)
ama renk konusunda hala kararsızım..
esmeralda aklımda yoktu benim ama bu resimlerden sonra girdi :KK43:

Kızlar fna gozukmuyor soloticalar.nerde satılıyorlar?
hidrocorazul.jpg

hidrocorgrafite.jpg

hidrocorice.jpg

hidrocormarine.jpg

hidrocormel.jpg

hidrocormel.jpg

hidrocorverde.jpg

daliah bu en son koydukların soloticamı canım..
baştan ikinci çok güzel ya..birtek brezilyada satılıyor canım onlar..
türkiyede yok maalesef..
ama sipariş verince gönderiyorlar..

canım çoğu kişi brezilyadan sipariş veriyor zaten..
baka forumlarda da görmüş olabilirsin belki..
ama türkiyede herhangi bir optikçide görmene imkan yok..
ah keşke olsa ..

okypete canım ya şu baştan iknci ve üçüncü hangisi oluyor..
sen daha tecrübelisin solotica konusunda..
ıce mi acaba ..

okypete canım ya şu baştan iknci ve üçüncü hangisi oluyor..
sen daha tecrübelisin solotica konusunda..
ıce mi acaba ..

bunlar solotikanın hidrocor serisi ,canım. ben bunları beğenmiyorum. bana doğal gelmiyor. ha bu arada,dikkat edersen zaten takanın gözleri , açık. sarımsı bir yeşil... bu en opak ve haresiz serisi.
ben natural colors serisini beğeniyorum. kenarında gri bir haresi var. esmeralda,quartzo ve topazio onun renkleri.ben hareli lens seviyorum...

Son düzenleyen: Moderatör:
canım bende aslında hareli seviyorum ama soloticanın birtek kusuru benim için harelerinin bana doğal gelmemesi..
sanki çok siyahmış gibime geliyor hareleri..
bana mı öyle geldi acaba..

canım bende aslında hareli seviyorum ama soloticanın birtek kusuru benim için harelerinin bana doğal gelmemesi..
sanki çok siyahmış gibime geliyor hareleri..
bana mı öyle geldi acaba..

canım o söylediğin,hidrocharm serisinin lensleri.. onların hareleri çok kalın ve siyah. bende beğenmiyorum o halkaları...
ama natural colors ın haresi,çok ince ve gri ... siyah değil. belli belirsiz... ve çok doğal... benim zaten tek beğendiğim seriside bu...

GalPal bu konuda bayağı bir bilgili. Denemediği lens kalmamış okuduğum kadarıyla (:-) Ondaki sonuçları gördükten sonra pekçok lens hakkında fikrimi değiştirdim. İki lens ısmarlayacağım. Biri şu gözleri iri gösteren ama doğallıklarından çok da emin olmadığım GEO lensler.hem çok ucuzlar hem de senelikler. Diğeri de GalPal'da gördükten sonra taptığım solotica natural colors topaziolar.
okypete sana esmeraldaların yakışacağından hiç şüphem yok. sarışınlarda kesinlikle yeşil renk taraftarıyım,mavi yapaylık katıyor. ben koyu kumral olduğum için mavi daha cazip geliyor. Ama quartzo için de mükemmel bir renk olduğu kanısındayım.
topazio , esmeralda ve quartzo. harikalar kaydirigubbakcemile5

haklısın mikla, bende esmeraldanın diğer o iki renkten bana daha yakışacağına ,karar verdim..... quartzo ve topazionun koyu saçlarda daha iyi duracağını düşünüyorum....

Son düzenleyen: Moderatör:
hadi yaaa..
acaba kisiden kisiye mi degisiyo ben b&l dan cok memnundum ama bu freshlookla bi turlu rahat edemedim bakalim lensler yarin gelcek:) hislerimi paylasicam sizlerle:)

olabilir canım.ama b&l baya şikayet alıyormuş yani lens satan arkadaşım da öyle söyledi. renkleri çok güzel.battığı için tekrar alamadım işte ne yazikki.yalnız soloticalari da beğendim.lens depocusu bir arkadaşım var getireceklerdi aslında fakat saglık bakanlıgının prosedüründen geçememiş ne yazık.ben de cesaret edemiyorum ta brezilyadan lens almaya.

kızlar bu iki mel arasında kaldım sizce hangisi daha güzel..
ikiside mel fakat serileri değişik..
biri hareli diğeri haresiz..
ImageShack - Image Hosting :: naturelcolorsmel.jpg
ImageShack - Image Hosting :: hidrocormel.jpg

biede sizce bu renk nasıl? naturalcolors ıce
ImageShack - Image Hosting :: naturalcolorsce.jpg

Esmeraldalar bugün geldi arkadaşlar. Resimleri en kısa zamanda çekip koyacağım. Ayrıca Rainbow Fantasy Light Blue aldım. Onların da resimlerini koyacağım.

X