Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

fıkrın ıcın tşk ederım gunes .evet sanırım esmeralda alıcam tabı almayı basarırsam :)))))))

Cnm bak bı sıteden buldum arkadasın bırı bu sekılde alıyormus bende denıycem sımdı bakalım ne olcak ben esmerald ıstıyorum sen hangısını ıstıyorsun

Öncelikle e-mail atıyorum. Şöyle bir şey yazıyorum;
Hello, I would like to buy Solotica Natural Colors Topazio in -1.00/-1.75. (Buraya siz istediğiniz lens modelini ve numarası yazabilirsiniz.)
Please let me know the total price including shipping to Turkey in USD. I will pay by Paypal.Sonra bana toplam fiyatı ve Paypal adreslerini gönderiyor
lar. Ödemeyi yaptıktan sonra da ödeme yaptım diye cevap gönderiyorum. Sonra Portekizce siparişimi ve sipariş numaramı gösteren bir e-mail geliyor.
Sonra göndermelerini beklemeye başlıyorum. En fazla bir hafta içinde takip numaramı gönderiyorlar. Sonrasında 2-3 hafta sonra lensler geliyor.
Yani sipariş vermek bu kadar kolay.. Ben genelde sitelerine girmiyorum bile. Bu arada sitelerinde yazan fiyatlar Brezilya parası üzerinden,
o nedenle yüksekmiş gibi görünüyorlar.
demıs.alıntıdr.
çok sağol ayşem bir deneyeceğim bakalım yapabilecek miyim? biraz zor geldi özellikle ödeme kısmını nasıl yapacağımı pek anlamadım.fisfisfis

bu arada topazio renk olarak hoşuma gitti sanki yeşile de dönebilen bir maviymiş gibi geldi ama esmeralda da güzel bir yeşil gibi duruyor.koyu mu değil mi onu anlayamadım.canlı ve belirgin bir yeşilse onu da alabilirim.karar veremedim bir türlü.

cnm ben maılı gonderdım cevap yazmıslar adresımıf elan ıstıyorlar bıde odee yapmam ıcın paypal yollamıslar p.tesı odemesını yapıp odeme yabtıgıma daır aıl atıcam

Quartzo'ları viallure, Hidrocharme'ları Otica Bellucci diye bir Brezilya optik firmasından getirdim. Viallure İngilizce destek veriyor ama fiyat olarak çok pahalıydı. Quartzoları gönderim ücreti dahil123 dolar gibi bir paraya getirdim. (O zaman dolar düşüktü, bana 152 ytl'ye maloldu) Sonra cesaretimi toplayıp çok daha ucuz olan Otica Bellucci'den ısmarladım. Mel'lerim gönderim ücreti dahil 62$'a, Ice'larım yine gönderim ücreti dahil 72$'a maloldu. Normalde Ice ve Melin fiyatı aynı ama sanırım döviz durumundan fark oldu. Otica'nın sitesi Portekizce ama İngilizce e-mail gönderirseniz cevap veriyorlar. Ben siparişimi e-mail ile verdim. Bana toplam fiyatı söylediler, ben de Paypal ile ödeme yaptım. 4 gün içinde numaralı olmasına rağmen lensleri temin edip gönderdiler, buraya gelmeleri 2-3 hafta aldı.

slm arkadaşım solotıka quartzo lenslerı sipariş verrken sanrıım lens ölçüsüde ıstıorlar..genelde 8.7 dıye bılıorum ama bu markada 8.75 veya 8.50 ölçüleri daha aşağısı ve yukarısıda mevcut..sen hangı ölçüyü sipariş ettın ve şu an kullandığın lensin ölçüsü gözüne tam uygunmu?..teşekürlera.s.
Gerçekten doğrumu bu 8.50 aşağısı da var mı ya bi bilen varsa yardımcı olabilir mi ?

johnson&johnson acuvue2 colors grey kullanmıştım onun bc değeri 8.3 ama benim gözümün biri 8.4 diğeri 8.5 olduğu için kayıyordu...sengözlerimebaksanab

ornegını yazmıstım daha once ona bakarak bu adrese yazıosun

Son düzenleyen: Moderatör:
Gerçekten doğrumu bu 8.50 aşağısı da var mı ya bi bilen varsa yardımcı olabilir mi ?

cnm sanırım yok cunku bende 8.6 dıye maıl attım nlar bana dırek sunu yazmıs
The Emerald is only the curvature has the value 8.7 with the transport is 75 usd is my paypal account and so you pay please send me 1 email with your name and address complete.

Thanks

yardımcı olduun için saol. belki de orası sdc 8.7 satıodur die kendimi kandırmaya başlamıştım arkadaşın yazdııına dayanarak. off bu bc olayı çok sinir bozucu

diamond colors GRİ..mavisi kadar dogal durmuyor...
adszsh8.jpg

başlıkla biraz ilgisiz olcak ama deliah göz kaleminin veya farının markası ve numarası ne? rengi süper yaa çok güzeelmiiiş:asigim:

bu 212 deki opak lensleri kimse begenmemis ama ben begendim hehe:):)
ben opak lens arayan we isteyen biriyim cunku diger turlu lens takmisim takmamisim pek bisi degismiyo..gunes arkadasmzn dedigi gbi ben damarli lenslere de kabulum cok asiri kotu durmadikca:)
ay ama bu soloticalar super:)
ozellikle galpal we gunes arkadasimza sormak istiorum zaten galpal arkadsmzda war heralde
solotica ice nasil begeniyo musunuz kizlar?
benm bayagi hosuma gidio:)
bugday tenliyim saclarim da koyu kumral sari matchlerim war aralarda hehe:0

azul mu ice mi daha iyi olur sizce??
azul guzel ama mawiden cok yesile benziyo:)bu markadaki tum renkler yesil gibi:)

azul diye düşünüyorum. ice çok dikkat çekebilir :S sibirya kurtlarının gözleri gibi :S

X