Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sen bunu yazdın ya benim tee 7 yıl öncekine gitti oğlumu kaybettim
Ama aynısını yaşadım bazı kıyafetleri hala saklıyorum ultrason resimleri doğum belgeleri vb
Kardeşi oldu ama içimdeki yangınım hala sönmedi bunu okuyunca bende ağladım simdi canım benim sarammm Allah sana bebiş nasip etsin inşallah gönlüne göre versin canım
O duyguyu bende hissediyorum

Geçen gün köye gittik mezarları kazmislar
Oğlumun mezarını da kazacaklardi okunmuyor diye ben o an sinirlenmisim
mezarlarını çoğu gitmiş okuyanda var o kötü oldu her köye gittiğimde oğlumun mezarini öpüp gidiyorum
Yanına gelicem diyorum her seferinde
Canım benim oğlumun seni çok özledim mm coook

Yaa cook uzuldum canim Allah sifa versin inşallah

Diyet ve sporu düşünme bile sagliginiz daha önemli

Allah acil şifa versin. Sağlık mutluluk versin canım benim.

Dün en son doktorun odasına girince hüngür hüngür ağladım. Çocuk öksürse alıp doktora gidiyorum, antibiyotik yazıp gönderiyorlar. Bi tanesine farketmez mi ya altında yatan daha ciddi problemler olduğunu? Üst solunum yolu ve kulak ameliyatından kaçamayacağız anladığım kadarıyla ama o minicik yüreğinde sorun olma ihtimali var. Gözlerim acıyor artık ağlamaktan. Rabbim dermansız dert vermesin.

Vandayım canım
Burada bir hatay künefe yaparlar
Hatayı aratmaz
Zaten severim
İyi oluncada tadından yinmez
Lezzetli olan herşey neden bu kadar zararlı ya dostum
Baştan çıkarmayayım seni
Benim eşim Hataylı bir ara her hafta künefe yapardık, ben dikkat etmeye başlayınca onlar arkadaşlarıyla yapıp yiyorlar artık
Canım evet lezzetli olan her şey çok zararlı. Mesela burger K.g, pizza, kızartmalar, tatlılar… bayılırım ama işte hepsi cısss neyse bu kadar konuşmadan sonra kahvaltıya yulaf tost yapacağım

Bitanem çok geçmiş olsun. Hepsi düzelir Allahın izniyle. Şimdi sen güçlü olmalısın, bu süreç yorucu olabilir, kendine dikkat et ki evladın için rahat koşturasın. Allah yardımcın olsun canım

Allah şifa versin inşallah

Sabah
2 yumurta
Domates
Salatalık
1 dilim peynir
Ara
Dün yaptığım hindistan cevizli labneli toplardan 2 tane yedim
4 ceviz
Akşam yok
1 kase erik
11300 adım
HanimKelesimiGetir Cordelia Zipzip-
Afiyetler olsun
Takimlar kapandi rahatladim cok stresliydi
Stres olmayacak gibide değilmiş yani.
Afiyetler olsun
Atarsin abla birden dusur tarti stres yapma

Afiyet olsun canim ayağına saglik

Afiyet olsun canim ayagina sağlık

Ayagina sağlık canım
Çok dert etmem zaten,vereceğim kadar verdim kiloyuda
28 ve 29 mayıs spor menü

Afiyet olsun ayaklarınıza sağlık ❤❤❤
Saol kaptanım seninde ellerine sağlık olsun.

Günaydın kızlar

30 mayıs pazartesi

Kahvaltı yok

Oglen
Mercimek çorbası
Orman kebabı
Yarım porsiyon bulgur pilavı

Akşam
1 kepce Tarhana çorbası
Yarım tabak mercimekli bulgur pilavı
Yogurt

Yesil erik Yarım kase
Bulgura düştüm resmen

Adım 5883

Zipzip- ummhnisa Cordelia

Eklentiler

• Screenshot_20220531-080808_Zepp Life.jpg
    16,3 KB · Görüntüleme: 24
Günaydın canim afiyet olsun

Afiyet olsun adımlar için resim atabilir misin?

Canım benim çok geçmiş olsun,sen güçlü olmak zorundasın ki,evladına daha çok yardımcı olabilesin.
Bu süreçten bende geçtim,kızım 9 aylıkken kalça çıkığı ameliyatı oldu,6 ay alçıda kaldı bacağı,yaşadığım zorlukları anlatsam tam sıkıntı.
Buda geçecek emin ol,evet biliyorum zorlu sıkıntılı bir dönem olacak belki,sonunu düşün iyileşecek kendine gelecek bitecek bu rahatsızlıkları.

Canım hemen moralini bozma inşallah korktuğun gibi bir şey değildir. İyi olacak inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…