Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın kızlar 🥰

30 mayıs pazartesi

Kahvaltı yok

Oglen
Mercimek çorbası
Orman kebabı
Yarım porsiyon bulgur pilavı

Akşam
1 kepce Tarhana çorbası
Yarım tabak mercimekli bulgur pilavı
Yogurt

Yesil erik Yarım kase
Bulgura düştüm resmen 😬😬🙄

Adım 5883

Zipzip- Zipzip- ummhnisa ummhnisa Cordelia Cordelia
Afiyet olsun canım 😍

Günadın kızlar. Ben ilaç düzenlemesi yapılıp gönderilir derken, doktor doktor gezmelerimiz sonucu ameliyat var gündemimizde. Hiç aklıma hayalime gelmeyecek ciddi rahatsızlıklar üzerine de tetkikler yapıldı, hiç burada bahsedip gözümde de ağzımda da büyütmek istemiyorum şimdilik. Perşembe gün bir kontrolü daha var, ondan bir çıksın bakalım. Ateşi düşmüyor, 2 gecedir uyuyamıyorum… iğneye başladık bakalım, şu ateşi bir düşse yavrumun… dün akşama kadar sürdü doktor maceramız, kendi muayeneme gitmedim bile. Dün adımlarımı fotoğrafını çektim ama gecem gündüzüm birbirine karıştı, yeme düzeni falan kalmadı. Usülen yaz derseniz yazacağım ama şu an en son düşündüğüm şey diyet sanırım… Duanızı esirgemeyin olur mu?
Geçmiş olsun çok üzüldüm😔

Canım eline sağlık, Allah da kabul etsin :KK200:
Bazen bizi huzursuz hissettiren , geçmişi bırakamadığımız için sakladığımız şeylerden kurtulmak gerekiyor ki yeni güzel anılara yer açabilelim 😇

Ben de Herbalife ile ilgili kağıtlarımı kolilerimi atarken, kalan ürünleri isteyen birine verirken aynı şekilde hissettim; evet canlı değil ama çok bağlanmışım, çok umut beslemişim o kadar zor oldu ki...
Evden o enerjiler çıkar çıkmaz da büyük bir hafiflik, özgürlük hissettim canım , birilerine faydalı olmasına dua ederek evden çıkardım :)
çoktan bizi terk etmiş şeylerle yaşanmıyor tatlım ,özellikle manevi kurtuluş için bu yaptığımız gerekli 😊
Son iki cümle beni çok etkiledi...

Günadın kızlar. Ben ilaç düzenlemesi yapılıp gönderilir derken, doktor doktor gezmelerimiz sonucu ameliyat var gündemimizde. Hiç aklıma hayalime gelmeyecek ciddi rahatsızlıklar üzerine de tetkikler yapıldı, hiç burada bahsedip gözümde de ağzımda da büyütmek istemiyorum şimdilik. Perşembe gün bir kontrolü daha var, ondan bir çıksın bakalım. Ateşi düşmüyor, 2 gecedir uyuyamıyorum… iğneye başladık bakalım, şu ateşi bir düşse yavrumun… dün akşama kadar sürdü doktor maceramız, kendi muayeneme gitmedim bile. Dün adımlarımı fotoğrafını çektim ama gecem gündüzüm birbirine karıştı, yeme düzeni falan kalmadı. Usülen yaz derseniz yazacağım ama şu an en son düşündüğüm şey diyet sanırım… Duanızı esirgemeyin olur mu?
Aaaa çok çok şaşırdım ☹️ canım çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin inşallah. Müsait bir zamanında ayrıntılı yaz olur mu

Dün en son doktorun odasına girince hüngür hüngür ağladım. Çocuk öksürse alıp doktora gidiyorum, antibiyotik yazıp gönderiyorlar. Bi tanesine farketmez mi ya altında yatan daha ciddi problemler olduğunu? Üst solunum yolu ve kulak ameliyatından kaçamayacağız anladığım kadarıyla ama o minicik yüreğinde sorun olma ihtimali var. Gözlerim acıyor artık ağlamaktan. Rabbim dermansız dert vermesin.
Rabbim Şafi ismi hürmetine şifa versin inşallah canım kalbini ferah tut

Gğnaydınar hanımlar.

30 Mayıs
Sabah.
1 yumurta,3 zeytin,3 çeri domates,minik parça simit,minik parça peynir,çay,
Öğlen
1 wasa,3 çeri domates.
Akşam.
2 yk makarna,2 yk etli mantar.
Aralarda,rezene çayı,kayısı çayı,5 yeni dünya meyve.
Su,2lt.
Adım 8100
Z zipzip Cordelia Cordelia
Afiyet olsun ablacim ♥️
Günaydın kızlar
Günaydın kaptanim ♥️
Günaydın herkese 🌸
Uykusuz bir gece. Ve huzursuz bir ben. Bu Sabah yine artımı koruyorum. Bu defa başaramıcam sanırım. Pes etmek üzereyim😑
Günaydın canim ♥️
Pes etme canim daha önce basardin yine yapabilirsin ♥️
Günaydın arkadaşlar 💜
Günaydın fesangim♥️

Günaydın herkese 🌸
Uykusuz bir gece. Ve huzursuz bir ben. Bu Sabah yine artımı koruyorum. Bu defa başaramıcam sanırım. Pes etmek üzereyim😑
sakın pes etme bak bana aylardır 9 lu kilolardan kurtulamıyordum dün 89.9 u gördüm sevinirken ve de yemem içmeme bu kadar dikkat ederken bu sabah + 1 kilo fazla çıktım tartıda tartıyı kırma noktasına geldim ama sonra dedim ki sakin ol sara günlük stresler kronik rahatsızlıklar sürecimizi zorlaştırıyor ama hiç bir şey imkansız değil sadece zaman alacak o kadar pes etmek yok tamam mı

Afiyet olsun ablacim ♥️

Günaydın kaptanim ♥️

Günaydın canim ♥️
Pes etme canim daha önce basardin yine yapabilirsin ♥️

Günaydın fesangim♥️
Sağol kuzum teşekkürler :KK60:
günaydın kızlar herkese güzel bir gün olsun
Günydınlar saracım
sakın pes etme bak bana aylardır 9 lu kilolardan kurtulamıyordum dün 89.9 u gördüm sevinirken ve de yemem içmeme bu kadar dikkat ederken bu sabah + 1 kilo fazla çıktım tartıda tartıyı kırma noktasına geldim ama sonra dedim ki sakin ol sara günlük stresler kronik rahatsızlıklar sürecimizi zorlaştırıyor ama hiç bir şey imkansız değil sadece zaman alacak o kadar pes etmek yok tamam mı
Dğn sabah 51.90 çıktım,akşama kadar yediğim az bişyle bile yatana kadar 53 üzeriydim,sanırsınki dünyaları yiyoruz.
Oluyor bunlar olacakta zaten.

Sağol kuzum teşekkürler :KK60:

Günydınlar saracım

Dğn sabah 51.90 çıktım,akşama kadar yediğim az bişyle bile yatana kadar 53 üzeriydim,sanırsınki dünyaları yiyoruz.
Oluyor bunlar olacakta zaten.
aynen canım havalarda birden ısındı ister istemez ödem oluyor v.s. ama eninde sonunda gidecek bu kilolar yeterki azimli olalım ve disiplinle kararımızdan vazgeçmeyelim ki sen zaten ideal bir kilodasın ve eminim çok güzelsin :KK200:

X