Popüler Konu LenaG ile MasterFit

dün okudum ve okuduğumdan beri aklımdan çıkmadın arkadaşım.. çokca dua ettim hasta halimle .. etmeye dewam edicemm .. acını paylaşman acını bir nebze olsa hafifletmisyir inşa .. seni kocaman kucaklıyorum ... Allahım hayırla en kısa zamanda nasip etsin insa

Çok teşekkür ederim saracım sağol.
Bizimde gayret etmemiz lazım ki gitsin bu kiloda,arada alacağız arada vereceğiz,moral bozmak yok mutlu olalım sevelim kendimizi bu çok önemli moralimizde çok iyi olsun.

Şimdi gördüm mesajını okurken bile boğazım düğüm düğüm oldu.
Umarım en kısa zamanda tekraradan yaşarsın bebek sahibi olmanı çok ama çok isterim anne olmanı.

Eklentiler

• Screenshot_20220531_084533_com.huawei.health.jpg
    41,6 KB · Görüntüleme: 16
Şimdi gördüm mesajını okurken bile boğazım düğüm düğüm oldu.
Umarım en kısa zamanda tekraradan yaşarsın bebek sahibi olmanı çok ama çok isterim anne olmanı.
teşekkür ederim canım güzel duaların için anne olmayı çok istiyorum evet ama günden güne de umudum azalıyor yaş 48 oldu canım ya gerçi doktorum bile umutsuz olma umudunun kalmadığı zamanı ben sana söylerim diyor ama ne bileyim ama bu ateş içimde hiç sönmeyecek onu biliyorum ondan eminim

Çok teşekkür ederim saracım sağol.
Bizimde gayret etmemiz lazım ki gitsin bu kiloda,arada alacağız arada vereceğiz,moral bozmak yok mutlu olalım sevelim kendimizi bu çok önemli moralimizde çok iyi olsun.
aynen canım kesinlikle katılıyorum sana moral herşeyde çok önemli

Hayirli sabahlar canim

Bende ilerleyen saatlerde seni etiketlemeyi düşünüyordum

Dun 5 ile 10 arasi bizde giremedik siteye
Dün çalışmamı vardı sitede,bide ana sayfada sayfa sayısı 2 olmuş,dün onun için sıkıntı vardı bende çıktım sonra mesajlar gitmeyince.
Herşey gönlünce olsun canım benim,belkide bunun bir vakti zamanı var ben ona hep inanırım.

aynen canım kesinlikle katılıyorum sana moral herşeyde çok önemli
Herşey,n baiı sağlık ve moral bencede.

Günaydın,sakın böyle düşünüpte pes etme lütfen,hep birlikte berabercene başaracağız bunları.
İnşallah abla
Günaydın canim
Pes etme canim daha önce basardin yine yapabilirsin
Bu sefer o güç inanç yok gibi sanki.
En çok üzüldüğüm konu ise az fazla yedim mi birsürü artı oluyor. Az yedim mi sorun yok. Ama işte nefis, çekiyor bazen insanın canı bişeyler. Bide ben diğer arkadaşlarıma zararım olur diye çekiniyorum.
İnşallah aşarım bunları.

Acını paylaşıyorum canım benim
Annelik yanımıza dokundun güzel anne
teşekkür ederim canım benim
Rabbim gönlünden geçeni kabul eylesin, çok üzgünüm
amin canım sağolasın
Okurken düşünmek bile çok üzdü beni.. Rabbim sabrını versin Canım.. Yuvanıza yeniden minik meleklerinden nasip etsin inşallah..
amin canım teşekkür ederim
Canım Saram , hayırlısıyla bebeğini kucağına alacağın günler gelecek inşallah
inşallah canım
haklısın canım çoktandır düşünüyordum ama bir türlü elim gitmiyordu doğru zaman dündü demekki alanlar güle güle kullansınlar herşey nasip işte neye niyet neye kısmet
Yaa cook üzüldüm canim
Allah sabir versin cok zor bir durum

Afiyet olsun canim

Afiyet olsun canim

Afiyet olsun canim

Afiyet olsun canim

Afiyet olsun canim

Afiyet olsun pastelfitim
amin canım sağol bunun tesellisi yok ama yapacak bişeyde yok
seninde başın sağolsun canım Allah hepimize sabır versin
amin canım sağolasın Allahım sanada şifa versin sevdiklerine bağışlasın

Olacak bu iş sen bunu başaracaksın biraz daha gayret edeceksin,kendine güveneceksin önce.
Bizler bıradayız zaten ne zaman istersen destek anlamında yanındayız.
Planli bakim calismasi var yaziyordu bir ara abla
Ara ara denedik ama giremedik
Ondan demek ki sorun vardı.

haklısın herşeyin bir vakti zamanı vardır buna bende çok inanıyorum Allah hakkımızda hayırlı şeyler yazsın canım önemli olan o bir tane meleğim var öbür dünyada tek tesellim o

önemli olan yağ yakmak canım yoksa gün içinde yediğimiz ve içtiklerimiz tartının oynamasına sebep oluyor takılma buna bak bende sabah sabah sinirlendim ama sonra geçti sakin olup önümüze bakmalıyız diğer arkadaşlara zararın olmaz böyle düşünme burada 100 gramda versek 3 kiloda alsak hepimiz birbirimize desteğiz bunun için burdayız zaman zaman düşeceğiz zaman zaman kalkacağız ama sonunda hedefe varacağız anlaştıkmı

haklısın herşeyin bir vakti zamanı vardır buna bende çok inanıyorum Allah hakkımızda hayırlı şeyler yazsın canım önemli olan o bir tane meleğim var öbür dünyada tek tesellim o
Kesinlikle arkadaşım zamanı geldiğinde kendisi gelecek zaten.
Ne diyeceğimi bilemiyorum şimdi,çok üzüldüm yaşadıklarına

Bende aynısı söyedim burada hep desteğiz birbirimize zaten,ele ele verip üstes,nden geleceğiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…