Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun canım

Geçmiş olsun çok üzüldüm

Son iki cümle beni çok etkiledi...

Aaaa çok çok şaşırdım canım çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin inşallah. Müsait bir zamanında ayrıntılı yaz olur mu

Rabbim Şafi ismi hürmetine şifa versin inşallah canım kalbini ferah tut

Afiyet olsun ablacim
Günaydın kızlar
Günaydın kaptanim
Günaydın herkese
Uykusuz bir gece. Ve huzursuz bir ben. Bu Sabah yine artımı koruyorum. Bu defa başaramıcam sanırım. Pes etmek üzereyim
Günaydın canim
Pes etme canim daha önce basardin yine yapabilirsin
Günaydın arkadaşlar
Günaydın fesangim

Günaydın herkese
Uykusuz bir gece. Ve huzursuz bir ben. Bu Sabah yine artımı koruyorum. Bu defa başaramıcam sanırım. Pes etmek üzereyim
sakın pes etme bak bana aylardır 9 lu kilolardan kurtulamıyordum dün 89.9 u gördüm sevinirken ve de yemem içmeme bu kadar dikkat ederken bu sabah + 1 kilo fazla çıktım tartıda tartıyı kırma noktasına geldim ama sonra dedim ki sakin ol sara günlük stresler kronik rahatsızlıklar sürecimizi zorlaştırıyor ama hiç bir şey imkansız değil sadece zaman alacak o kadar pes etmek yok tamam mı

Afiyet olsun ablacim

Günaydın kaptanim

Günaydın canim
Pes etme canim daha önce basardin yine yapabilirsin

Günaydın fesangim
Sağol kuzum teşekkürler
günaydın kızlar herkese güzel bir gün olsun
Günydınlar saracım
Dğn sabah 51.90 çıktım,akşama kadar yediğim az bişyle bile yatana kadar 53 üzeriydim,sanırsınki dünyaları yiyoruz.
Oluyor bunlar olacakta zaten.

Sağol kuzum teşekkürler

Günydınlar saracım

Dğn sabah 51.90 çıktım,akşama kadar yediğim az bişyle bile yatana kadar 53 üzeriydim,sanırsınki dünyaları yiyoruz.
Oluyor bunlar olacakta zaten.
aynen canım havalarda birden ısındı ister istemez ödem oluyor v.s. ama eninde sonunda gidecek bu kilolar yeterki azimli olalım ve disiplinle kararımızdan vazgeçmeyelim ki sen zaten ideal bir kilodasın ve eminim çok güzelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…