Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kesinlikle.
Çok siyasete girmek istemiyorum gerçide bunun farklı düşünenler var üretimi akıllarına bile getirmiyorlar.
bu siyaset değil ki bu direk halkın yaşadıkları , yaşadıklarımız
siyasetten anlamam kim bakan kim şu bu onu bile bilmem umurumda da değil ben kendi alım gücümüzün ne kadar düştüğünü ne halde olduğumuzu milletin durumunu yani gördüğümü yaşadığımı bilirim ancak :))

Mavi takımın güzelleri
60kiloyum
masal3487
menekse_kokusu
DeryaOnDiet
cevizli tarcinli kek

Son düzlüğe girdik artık, Son 2 gün... menulerimize dikkat edelim .

kaçamaklardan uzak duralım .
Hafif beslenelim sebze brotein ağırlıkli olsun menüler

Adımlarımızi atalım .
Sularımızı içelim

Başarı kaçınılmaz
Güveniyorum sizlere

Benim var
Kardeşim orda okuyor canim son senesi bu sene
,ablamda orda okudu
Ben ankarada okudum :)
Tayin zamanı yaklaşıyor formda ki bütün şehirlere bakıp araştırma yapıyoruz sağol canım hangi bölüm okuyor yaşamı nasıl kardeşin memnun mu

Abla konya nin yaşamı nasil lisesi ve üniversitesi hakkında bir bilgin var mi
bilmiyorum gülüm daha buraya ağustos sonu eylül başı geldik , bir kere aşağıda kameriye de bir kaç komşuyla oturduk onlar konuşuyordu liseleri genelde iyiymiş diye söylemişlerdi
yaşamı da değişik burası mesela esnafta v.s. selam verince almayıp öyle bakıp ne istedin diyorlarmış benim oğlanın çok tuhafına gitti , yan komşum konyalı geçen sene tayin gelmiş o bile konyanın insanı kaba diyor ben pek dışarı çıkmadığım için bilemiyorum , haaaa geçen benim sıpa tranwaya binemek için beklerken ben yaşlarda bir bayan oğlumla konuşmuş( oğlum bir şey için yardım etmiş çantasınaydı galiba)nerelisin v.s. diye , sonra da normal de selam vermez başkasıyla konuşmayı sevmeyiz nasıl olduysa seninle konuştum demiş
geneli mi böyle bilmem ki:)

Abooww Eskişehir in gözünü seveyim

Tayin zamanı yaklaşıyor formda ki bütün şehirlere bakıp araştırma yapıyoruz sağol canım hangi bölüm okuyor yaşamı nasıl kardeşin memnun mu
Veterinerlik okuyor canim
3 yil yurtta kaldi,1 yil pandemi vardi zaten bu senede eve çıktı 2 arkadasi ile
O su an memnun canim da aile olmayinca gecim zor tabi yemek,bulasik,temizlik hersey kendilerinde
Okuluna yakin en azindan evi o konuda rahat

Sen demiştin ys geçenlerde oturduğum yerdede adım atıyorum diye ben denedim telide cebime koydum olmadı illa ayaktamı olmak gerekyor yoksa.

Toplanmış yağlar.
A101 de mi ton balık indirimde
Evet 10 TL üzerine indirime girmiş dardanel 2x158 Gr 24 TL'ye düşmüş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…