Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Köy okulunda misin canım ne iyi düşünmussun çocuklar ne sevinmistir🤗

Nasıl oldun canım

Hoşgeldin 🤗

Allah zihin açıklığı versin 😘

Çok geçmiş olsun canım 😔

Merbaha hoşgeldin ☺️

Bı koca kase yedim şimdi🤭a101 de indirime girmiş 10 TL üstüne

Hoşbuldum 🥰

Fırsatçılık canım başka birşey değil iste

O kısma bakmadım bile sürekli zamn geliyor yağlara

Allah sonumuzu hayretsij

Aç kapa daha çok yakarsınız aslında canım düşük ayarda yaksaniz sürekli ev soğuyor tekrar ısıtıyor buda daha fazla doğalgaz yakınına sebep oluyor
Hoşbuldum mervecim hamileymişsin hayırlı olsun 🤗
Kaynanam üst katımda ve doğalgaz 700 gelmiş sürekli evdeler bence normal 😶 biz de evde olmuyoruz gündüz iş akşam evdeyiz
Eşim sabah evden çıkarken kapatıyo Gelnce ben acıyorum

Abooww Eskişehir in gözünü seveyim
şu da var eskişehir de merkez toplu bir yerde ya burası çooook büyükkkkk yolları da geniş güzel evle iş okul yakın olursa güzel yoksa benim koca gibi sabah yarım saat akşam yarım saat araba kullanıp işe gitmek gerekir eskişehirde evden adliye ye 1.5 dk hadi bilemedin 2 dk sürüyordu , şimdi pek zoruna gidiyor :-)

Veterinerlik okuyor canim
3 yil yurtta kaldi,1 yil pandemi vardi zaten bu senede eve çıktı 2 arkadasi ile
O su an memnun canim da aile olmayinca gecim zor tabi yemek,bulasik,temizlik hersey kendilerinde
Okuluna yakin en azindan evi o konuda rahat 🥰
şükür yakınmış yaaaa

Veterinerlik okuyor canim
3 yil yurtta kaldi,1 yil pandemi vardi zaten bu senede eve çıktı 2 arkadasi ile
O su an memnun canim da aile olmayinca gecim zor tabi yemek,bulasik,temizlik hersey kendilerinde
Okuluna yakin en azindan evi o konuda rahat 🥰
Rabbim yolunu açık etsin 💋

gülüm bizde eskişehirden geldik işte buraya :)) her gün şakayla karışık ne diye geldiysek diyip duruyor benimkiler hele kalabak suyunu nasıl bıraktık diyip durmaları beni delirtiyor :))
Gidenler hep aynı şikayette niye biz Eskişehir i bıraktık diye😂

konyanın az üst taraf selçukludayız
Sopğuk oralar oralarda.
bu siyaset değil ki bu direk halkın yaşadıkları , yaşadıklarımız
siyasetten anlamam kim bakan kim şu bu onu bile bilmem umurumda da değil ben kendi alım gücümüzün ne kadar düştüğünü ne halde olduğumuzu milletin durumunu yani gördüğümü yaşadığımı bilirim ancak :))
Oarsı öyle mutlaka genel olarak başka topiklerde çok konuşulmasıda yasak da ondan .
Halk olarak kendi adıma zaten mennun değilim ki hiç birşeyden.
Bende kendi alım gücüme bakarım ama vatandaşın sorunlarınada çok üzülüyorum.
Pazardan sebze toplayanlarıda gördükçe isyan ediyorum..

Sende sağok kzum

Hoşbuldum mervecim hamileymişsin hayırlı olsun 🤗
Kaynanam üst katımda ve doğalgaz 700 gelmiş sürekli evdeler bence normal 😶 biz de evde olmuyoruz gündüz iş akşam evdeyiz
Eşim sabah evden çıkarken kapatıyo Gelnce ben acıyorum
Teşekkür ederim canım ❤️ bı ay kisikta deneyin bence canım bir ara bizde aç kapa yapıyorduk sürekli düşükte açık olunca daha az gelince kapatmayı bıraktık

şu da var eskişehir de merkez toplu bir yerde ya burası çooook büyükkkkk yolları da geniş güzel evle iş okul yakın olursa güzel yoksa benim koca gibi sabah yarım saat akşam yarım saat araba kullanıp işe gitmek gerekir eskişehirde evden adliye ye 1.5 dk hadi bilemedin 2 dk sürüyordu , şimdi pek zoruna gidiyor :-)
Doğduğumuz değil doydugumuz yerdeyiz😘

Evet 10 TL üzerine indirime girmiş dardanel 2x158 Gr 24 TL'ye düşmüş
hafta sonu eşim onun için 2 tene almışşşş:KK48: ben de bu kocaman diyorum o ara olsun dedi aldı
ben balık hiç yemiyorum nadiren salata üstü ton balığı yemeye başladım geçen sene ama en küçük kutulardan 1 tane açıyordum , o yüzden büyük demiştim

Ay yazılanları okudum ama alıntılayamadm tlfında...
Her yazdığınıza katılıorm..
Ne olacak böyle sonumuz bilmiorm..

Ben tüp bebekle gebe kaldm.. Kızıma kavuşmak için 3 sene acı çektim..
Her anne gibi bende emzirmek isterdim 45-50 gün direndm kızım meme tutsun die tutmadı.. Göğsm yara bere kan aka aka sütümü sağdm ama 4.5 ay direnebildm.
Stüm kesildi... E bu benm suçum mu???
Mama veriorm.. Mamalar el yakıor...
1 kg mama 15 gn anca gidio...
Ayda 600-700 tl sadece mama fiyatı...
Bezlerde cabası...
Ne yapaym öleyim mi?
Geçeb haberkerde dinledim mama alamadığı için şekerli su veriolarmş bebeğe.. Bu annenin günahı ne?
Ama hastanede bas bas uyarıolar şekerli su yasak... Sağlıksız die..
O zaman bebeğe devlet olarak sende bak demi..
Özel aşılar menenjit aşısı 650 tl..
Peki durumu olmayının bebesi bebe değilmi..
Valla cok doluyum....
Marketleri saymıorm bile..
Bir wc kağıdı 130 tl pesss....
Sonra son model trilyonluk arabaya binen hanımefendi çıkıyor geeekirse simit yeriz dio...
Ye o zaman...
Oyhhh 😶

Konya biraz değişik diyorlar yaşam tarzları filan.
Mesela en çok alkol tüketimi konyadır.
evettttt öyleymiş :) biz buraya gelmeden önce 9 sene eskişehirdeydik ondan önce de 4 sene karaman da kaldık o zamanlardan beri biliyorum alkolü çok tüketiyorlarmış

X