Popüler Konu LenaG ile MasterFit

biz hafta sonu baktık kaşara 500 gr 37 tl idi marketin birinde de 51 tl idi tavuğun kilosu da 60 tl
cidden bunun vebalini kim çekecekse çeksin yaaaa günah değil mi insanlara kaşar dediğin peynir dediğin nedir her gün bol bol yenilmesi gereken şeyler bunlar

geçen instagram da asgari ücret bu kadar olmuş ne düşünüyorsunuz diye yazı vardı meraktan altta ki yorumlara bakayım dedim : birisi 5 kilo yoğurt 30 tl olmuş şu, şu kadar, bu, bu kadar neyine yetsin tarzı yazmış , başkası ona sen de 2 kilo yoğurt al zayi de etmemiş olursun ben 2 kilo alıyorum demiş sanki herkes tek ya da 2 kişi yaşıyor dalga geçer gibi demiş sinirim zıpladı kapattım, maddi durumu iyi olabilir rahat alabilir ama çevrende hiç mi kıt kanaat geçinen yok hadi o da yok olmayan insanlar için empati de mi yapamıyorlar ,üzülmüyorlar mı hiç

ben her gün bak yemin ediyorum her gün her gece bu yüzden rahat uyuyamıyorum elhamdülillah ben alabiliyorum ama ya alamayanlar ya 90 tl test kitabı için ağlayan , babam çok çalışıyor cebime 5 kuruş para koyamıyor diyor küçücük çocuklar ne olacak nette her gün görüyorum ,ne yiyip ne içecek bu insanlar

annem 1500 tl büyükbabamdan emekli parası alıyor(teyzemde alıyor) , tek geliri bu , eşim geçen seneden beri bana kızıp duruyor bir sürü kardeşsiniz annenize her ay para yollasınız ya diye annem bu seneye kadar yok yetiyor şükür diyip duruyordu(ablamın da eli hep annemin üstün de o da tek eniştem öğretmen geliri) ama bu sene yok yetmiyor işte , şimdi erkek kardeşimin evin de ,ocak da dönerse para yollamaya başlıycam inşallah , gittiğim de bir kaç aylık faturasına yetecek para verebiliyorum marketi v.s. hallediyorum eşim bizim için tereyağı bal v.s. alınca anneme de alıyor o kadarcık, sırf aidatla yakıtı maaşının yarısından fazla ediyor ...
ya çoluğu çocuğu olmayan hiç yardım edeni olmayan emekliler , azıcık maaşla çoluğuna çocuğuna hadi eti geçtim ki geçilecek şey değil aslın da, istediği bir meyveyi bile alamayan insanlar ne olacak , yemek içmekten bahsediyoruz inanılır gibi değil yaşamak için ana ihtiyaç yemek barınmadır yaaa , ölmeyecek kadar yenildi mi tamam işte diyen zihniyetleri de görünce ben delleniyorum
çok uzun oldu ...
rabbim tüm insanlara rahatça istediğini yiyip içebileceği , istediğini alıp kullanabileceği, istediği eğitime rahatça kavuşabilip okuyabileceği, huzurla mutlu olabileceği zamanları da tez zaman da göstersin inşallah

Ben neden tersinden anladım öyle,bu seferde ayakta durmam lazım bana göre değil yani sandalye tepesinde mutfaktayım
Abla bana kalsa bende adim atmam da birseylerde fedakarlik yapmam lazim
Ya istediklerimi yiyip spor yapacagim
Yada yemeyecegim
Ama ilki daha güzel hem yiyorum hem kilomu koruyorum

Aboooo abla kat kat giyin
kat katım zaten hırka üzerine uzun pofuduk yelek var:) bu evin her yerinden içeri hava giriyor benim ev kuzey cephe doğu tarafındakilerin yağmur yağdığı zaman camdan içeri sızmış halılar ıslanmış göl oldu diye yazmışlardı bina watsabından

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…